Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג - קיה ספורטז' או סקודה קרוק + יד שנייה - עד 50K

DubelBoom
שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני מחפש במקביל שני רכבים עם צרכים שונים:

1. הסובארו XV מהליסינג, שמאד מאד אהבנו, הלכה טוטאלוסט והגיע הזמן להחליף אותה. האופציות כרגע הן קיה ספורטז' אורבן טורבו-דיזל 1.6, סקודה קארוק אמבישן 1.5 או סטייל 1.0 (המחיר לשלושתם זהה).

ברור לי שהספורטז' יהיה הכי זריז (וחסכוני?) אבל זאת לא העדיפות. הרבה יותר חשוב שיהיה מרווח, נוח לישיבה ממשוכת, מאובזר.

נראה שהאבזור הכי מוצלח הוא בקארוק סטייל - השאלה אם המנוע לא ממש קטן? היה לנו עד לא מזמן סקודה סופרב שהיה מעולה אבל המנוע שלו היה 1.2 ולדעתי הוא גם רכב קל יותר מהקארוק.

בגדול הנטייה שלי היא לקארוק ואשמח לעזרה בבחירה בין השילוב מנוע-גימור.

2. אחרי התאונה שבה הXV הלך הבנו שהסיטרואן C1 2012 האהובה שלנו כבר לא נוסעת רק נסיעות קצרות והיא לא מספיק בטיחותית לשימוש החדש שלה, וגם אותה צריך להחליף.

מחפש רכב בסביבות ה40K (אפשר להגדיל אם זה מביא רכב משמעותית מוצלח יותר) רכב שני למשפחה, חשוב שיהיה בטיחותי ואמין. עם הסיטרואן היו לנו 0 תקלות במעל 5 שנים שהיא אצלנו.

אני רואה רכבים בסגנון קורולה וסיביק באזור שנת 2013 עם בערך 140000 ק"מ שלגמרי נכנסים בטווח מחירים - הגיוני?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לעזור לך בהתלבטויות, אבל בכל זאת הערה קטנה... הספורטאז' דיזל לא יהיה זריז מהקארוק 1.5 טורבו-בנזין. אפילו לא קרוב. הקארוק הזו מתחרה בזריזות בספורטאז' טורבו-בנזין 1.6 לא בדיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הקארוק שוקל פחות מהסופרב (בערך 100 קילו פחות).

יש לך המון פרטים לא נכונים ב"עובדות" שהבאת כאן ידידי.

בהתאם לצרכים שלך - כנראה הסקודה קארוק 1.5 תהיה המתאימה ביותר

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שמשווקים עדיין קארוק 1.0 בארץ או שאתה מתבלבל עם קאמיק? 

כרכב שני בכ-50k הייתי מחפש פיג'ו 308 הכי חדשה שנכנסת בתקציב. 

שוק חלש שלה פועל לטובתך. תוכל לרכוש רכב צעיר עם קילומטראז' נמוך. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, A_lex כתב:

לא יכול לעזור לך בהתלבטויות, אבל בכל זאת הערה קטנה... הספורטאז' דיזל לא יהיה זריז מהקארוק 1.5 טורבו-בנזין. אפילו לא קרוב. הקארוק הזו מתחרה בזריזות בספורטאז' טורבו-בנזין 1.6 לא בדיזל.

לפני 8 שעות, yuvalganim כתב:

גם הקארוק שוקל פחות מהסופרב (בערך 100 קילו פחות).

יש לך המון פרטים לא נכונים ב"עובדות" שהבאת כאן ידידי.

בהתאם לצרכים שלך - כנראה הסקודה קארוק 1.5 תהיה המתאימה ביותר

תודה לשניכם,

יכול להיות שעובדות שלי לא נכונות, אני לא מאד מבין, בעיקר מסתכל באתרים של היבואנים ומחפש פה בפורום :)

ואכן הייתה טעות ברשימה של הליסינג הם לא עדכנו אותה - זאת אכן קארוק 1.5 אמבישן.

ותודה על ההמלצות, אני אישית גם מעדיף את הסקודה, אז כנראה שנלך עליה!

לפני 5 שעות, markb205 כתב:

אתה בטוח שמשווקים עדיין קארוק 1.0 בארץ או שאתה מתבלבל עם קאמיק? 

כרכב שני בכ-50k הייתי מחפש פיג'ו 308 הכי חדשה שנכנסת בתקציב. 

שוק חלש שלה פועל לטובתך. תוכל לרכוש רכב צעיר עם קילומטראז' נמוך. 

טעות ברשימה של הליסינג :)

אני רואה בעיקר גרסאות סטיישן של ה308, אבל ראיתי פה בפורום גם הרבה המלצות על ה208, ראיתי ביד 2 כמה שנראות במצב טוב אבל צריך להסתכל עליהם יותר טוב. מה שלא ראיתי זה איך היא מבחינת בטיחות?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחודש האחרון קיבלתי את הסקודה קארוק 1.5 ליטר אמבישין מליסינג.

רכב מצוין, נוחות נסיעה ושקט מופתי בנסיעה, מנוע חזק וגמיש, מאובזר יחסית טוב.

כמו כן, יש לו את שלל מערכות הבטיחות הקיימות מקוריות מהיצרן (גם אקטיביות)ואין צורך במובילאי-שזה יתרון לא קטן מבחינתי לפחות.

כמו כל סקודה-הרכב פרקטי ממש ובכל מקום כמעט יש לך תאי אחסון ופיצ'רים חמודים של סקודה.

החסרון היחידי בעיני בגרסת האמבישין זה מסך מולטימדיה יחסית קטן.

לסטייל יש גם אופציה לסלון רכב בהיר ויפה משמעותית לדעתי ויותר אבזור, אך לטעמי זה ממש לא מפצה על המנוע הקטן ביחס לרכב...

אם יש שאלות נוספות תשאל ואענה בשמחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש, אשמח לדעת איזו חברת ליסינג נתנה לך xv ומה היה המחיר, תודה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1376 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...