Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור כבלים לרכב

Bar234
שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן

עזרתי לחבר להניע את הרכב שלו ובכל פעם שניסנו לחבר את הכבל האחרון יצאו גיצים עד שוויתרנו ובסוף רכב אחר הניע לו. (היה אפילו פעם אחת שממש עלה טיפה אש אבל לא הצלחנו לחבר פעם אחת אפילו)

כעיקרון הבנתי שיכול להיות שנגרם נזק, למחשב ולמצבר השאלה שלי אם זה ללכת לעשות בדיקה או שפשוט לראות יום יומיים אם לא מופיע שום דבר מוזר אז הכל תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שחיברת את הכבלים הפוך ?

לדעתי אין מה ללכת לבדוק אלא לראות איך האוטו מתנהג, במידה והכל תקין מצויין

תקלות למחשב כנראה לא יופיעו עוד חודש אלא אם הן כנראה יופיעו ישר/תוך שבוע

גם אם תלך לבדיקה, יש כל כך הרבה דברים לבדוק שאני לא מאמין שיכולים באמת לכסות את כל הבדיקות

דרך אגב, איזה רכב זה?

עריכה אחרונה על ידי om2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת גיצים זה בסדר אם זה ברגע החיבור, אם הם ממשיכים אחרי שמחובר יש בעיה - או שחיברת הפוך או שהכבלים זבל - בכל מקרה זה לא אמור לקרות.

נזק למחשב זה דבר די נדיר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, shellcase כתב:

קצת גיצים זה בסדר אם זה ברגע החיבור, אם הם ממשיכים אחרי שמחובר יש בעיה - או שחיברת הפוך או שהכבלים זבל - בכל מקרה זה לא אמור לקרות.

נזק למחשב זה דבר די נדיר.

העניין הוא שלא הצלחנו לחבר עד הסוף, נגיד חיברנו את המינוס הכל פיקס, חיברנו את הפלוס ברכב אחד באנו לחבר ברכב השני יצאו גיצים שלא איפשרו להשאיר את הכבל מחובר כי לא הפסיקו לצאת גיצים. (האמת שהוא חיבר, ככל הנראה חיבר הפוך) אז מה עכשיו אני צריך לעשות איך אני שולל נזק שנגרם? אני רוצה ללכת להוריד דאגות מה אני צריך לעשות?

לפני 34 דקות, om2 כתב:

יש סיכוי שחיברת את הכבלים הפוך ?

לדעתי אין מה ללכת לבדוק אלא לראות איך האוטו מתנהג, במידה והכל תקין מצויין

תקלות למחשב כנראה לא יופיעו עוד חודש אלא אם הן כנראה יופיעו ישר/תוך שבוע

גם אם תלך לבדיקה, יש כל כך הרבה דברים לבדוק שאני לא מאמין שיכולים באמת לכסות את כל הבדיקות

דרך אגב, איזה רכב זה?

כמו שאמרתי למעלה יש סיכוי שחיבקנו הפוך. אם ככה אז ממה שאני מבין ממך בעיות במחשב הרכב מופיעות אחרי חודש ולא לפני? יענו רק אם מופיעות בעיות חודש הבא ללכת לבדוק? או שעדיף ללכת לבדוק מחר כבר בשביל לשלול נזק?

מאזדה 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב לא התחל להשתגע באותו רגע, וכל צרכני החשמל עובדים (כלומר לא נשרפו פיוזים) - לדעתי, לא קרה כלום. להבא אדום לאדום, שחור לשחור :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, shellcase כתב:

אם הרכב לא התחל להשתגע באותו רגע, וכל צרכני החשמל עובדים (כלומר לא נשרפו פיוזים) - לדעתי, לא קרה כלום. להבא אדום לאדום, שחור לשחור :)

נסעתי עם הרכב 20 קילומטר, בדקתי את האורות את המולטימדיה, את כל מה שבר בדיקה בדקתי והכל כרגיל. האם יש בכל זאת צורך לבדוק את המחשב? או שאפשר להירגע כי תקלות במחשב רכב קורות במיידי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Bar234 כתב:

העניין הוא שלא הצלחנו לחבר עד הסוף, נגיד חיברנו את המינוס הכל פיקס, חיברנו את הפלוס ברכב אחד באנו לחבר ברכב השני יצאו גיצים שלא איפשרו להשאיר את הכבל מחובר כי לא הפסיקו לצאת גיצים. (האמת שהוא חיבר, ככל הנראה חיבר הפוך) אז מה עכשיו אני צריך לעשות איך אני שולל נזק שנגרם? אני רוצה ללכת להוריד דאגות מה אני צריך לעשות?

כמו שאמרתי למעלה יש סיכוי שחיבקנו הפוך. אם ככה אז ממה שאני מבין ממך בעיות במחשב הרכב מופיעות אחרי חודש ולא לפני? יענו רק אם מופיעות בעיות חודש הבא ללכת לבדוק? או שעדיף ללכת לבדוק מחר כבר בשביל לשלול נזק?

מאזדה 3.

כוונתי היא שאם לא הופיע נזק באותו רגע, יש סיכוי נמוך (קיים אבל נדיר) שיקרה נזק מאוחר יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...