Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארכת כבלי מצלמת רוורס

israeln261
שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הת2נתי מצםמת רוורס ברכב, הכל עובד יפה, אני רק צריך להעביר את החיווט והחיבורים המגיעים אל המצלמה בצורה נסתרת יותר, ולשם כך אני צריך להאריך את שני הכבלים שהתקנתי, סוג הכבלים - RCA והשני הקצר (לא יודע את שמו) שהתקנתי בתמונה המצורפת,

שאלתי, איזה חוטים מתאימים להארכה?

(שאוכל לקנות בהישג יד בלי לחכות להזמנה מחו"ל).

1510813666902945684.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה הכי נכון אבל ביצעתי במספר מסחריות, פשוט חתכתי את הכבל  rca והארכתי עם זוג חוטים רגילים 0.75/1.5 מ״מ מה שהיה לי באותו רגע. 

בתוך הכבל יש גיד יחיד וכבל מלופף סביב עצמו לשים לב שלא יהיה מגע ולסגור עם הלחמה. עבד לי מספר שנים לא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה מאריך RCA, לא חושב שתתקשה למצוא.
לגבי החוט השני, זה חוט חשמל בסיסי, אתה יכול להיכנס לכל חנות אספקה טכנית, או חנויות חשמל כגון 'ארכה' או 'חשמל ישיר' ולקנות חוט לפי מטר, חפש משהו בקוטר דומה, משם - אם יש לך מלחם ואתה יודע להלחים, בהצלחה. אם לא - קנה שרוולי לחיצה (בתמונה) ואיזולירבנד ותלחץ את החוטים, שים לב שצריך פלאייר ייעודי בשבילם (הפלאייר לא מועך אותם אלא מקפל אותם מכמה כיוונים כדי להבטיח שהחוט לא יחליק החוצה.

שרוול לחיצה מבודד - modo

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, trademark כתב:

תשים לב שבתוך ה rca יש לך כבל שאמור לתת אות למערכת לעבור למצב רוורס, אל תשכח אותו.

כן, חתכתי וראיתי 3 גידים ולא 2 גידים כמו בRCA רגיל, לכן אני מחפש בדיוק כבל שמתאים להארכה הזו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה לא RCA סטנדרטי בעצם.
שמע - עברתי עכשיו על כמה מהחנויות הגדולות ופשוט לא מצאתי. לא בטוח שיש לך אופציות שהן לא חו"ל או לחתוך ולהלחים הארכות.
פה יש לך מגוון אורכים

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לגמרי מסכים, רק שנראה שפות"ש מפחד לחתוך החוט :)

עריכה אחרונה על ידי shellcase

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, מראש חתכתי את החוטים כי המחבר הפריע להשחלה.. 

פשוט רציתי להיות בטוח אם אני חייב בדיוק את אותם החוטים לכבל RCA ולמתאם השני,

לRCA רכשתי בדיוק אותו כבל מאביזרי רכב ב30 שח 6 מטר(אין פחות) קומפלט וחתכתי,

למתאם השני 2 חוטים דקים כמו של רמקולים וכו.. הספיקו.

תודה לעוזרים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1380 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...