Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

thrustmaster sim racing station - review & driving.

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

קניתי באיביי עמדת נהיגה מאד דומה לשלך, ב-300 ש"ח עד הבית, ההבדל הוא שהסטנד לידית הילוכים ממוקם אחרת, לא שמיש מבחינתי. יש לך מושג אם אפשר לקנות רק את המדף הקטן שיש אצלך?

image.png.57e4c526e6a817c1915f289422f040e7.png

גם אני משתמש בכיסא משרדי ונתקלתי בבעיית הגלגול לאחור בזמן בלימה, ראיתי את הגלגלים שסיקרת, נראה מגניב מאד, רק קצת יקר :

אני פתרתי את זה בצורה יותר זולה, פשוט קשרתי את הגלגלים למתקן, ואז יש קונטרה קבועה, לא משנה כמה כוח תפעיל זה לא זז. עובד מצויין.

image.thumb.png.0a5df0e964edd9c766d7b343f4fcc4f8.png

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אפשר קישור לעמדה? היא מתקפלת גם אם מורכבים האביזרים?

אני הייתי מוציא זווית בצורת L מאחד הקצוות, שיבלום את הכיסא. ובעזרת הבורג שכבר שם, נועל אותו עפ"י המרחק שנוח לנהג.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיל שאני תפסתי כבר לא זמין, העלו את מחיר המשלוח ל-100 דולר.. כנראה היה גליץ' שתפסתי במקרה. כרגע לא מוצא משהו עם מחיר טוב במשלוח לארץ.

בכל מקרה - יש עמדה כזאת ב-550 ש"ח בארץ, עם הסטנד המוצלח יותר להילוכים. וכן, זה מתקפל גם כשהכל מורכב, רק דורש לפתוח שני ברגי ברז בצדדים.

https://www.dominator.co.il/product/מעמד-להגה-מחיר-play-game

לפני 4 דקות, itaysamurai כתב:

אני הייתי מוציא זווית בצורת L מאחד הקצוות, שיבלום את הכיסא. ובעזרת הבורג שכבר שם, נועל אותו עפ"י המרחק שנוח לנהג.

לי אין רתכת :) חוץ מזה - צריך תמיכה משני הצדדים אחרת הכיסא יסתובב. הפטנט עם החוטים עובד מצויין, וקל מאד לחבר ולנתק את העסק ככה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

שמח שזה עובד לך, אבל אם תרצה עזרה בברזל, תגיד. אפשר להוסיף עוד פרופיל מהצד השני שיבלום גם לצדדים.

תודה על הלינק, עדיין מחיר לא רע.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ! האמת שמה שאני יותר צריך זה לקמבן מדף נוח יותר לידית הילוכים, נראה מה אפשר לעשות בלי רתכת קודם :)

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב הצלחתי לפתור גם את זה עם הצמדה של שני מוטות ועיטוף באיזולירבנד חבלה. גם יציב וגם בזוית ומיקום נוח, למרות שתכלס אני לא משתמש בהילוכים, זה בעיקר בשביל הכפתורים.

743dc0771d6cb7817e8110a7eedf427b.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ממליץ על שדרוג זול וקל לדוושות של לוג'יטק, החלפה של הקפיץ הפנימי לקפיץ בעל התנגדות משתנה (קשיח יותר בחצי השני של המהלך).

מאפשר בלימה יותר מדוייקת, ממש שיפר לי את הביצועים. יחד עם זאת - לא הופך את הדוושה לקשה מדי ועדיין אפשר ורצוי לנהוג יחף/עם גרביים, ואין צורך בנעל.

עלות של 100 ש"ח בערך עד הבית, התקנה - 10 דקות עבודה (לפי סרטוני יוטיוב), לא מסובך בכלל.

https://www.ebay.com/itm/150816275859

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...