Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על פיג'ו 2008 החדשה

green_beret
שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביצעתי נסיעת מבחן על ה-2008 ביום שישי האחרון (הגיעו עד אליי הביתה).

בכניסה לאוטו היה לי קשה להיכנס והרגל שלי נתקעה בהגה, גם סידור ההגה מחדש לא מאוד עזר.

אני לא גבוה (170 ס"מ) ולא הצלחתי למצוא תנוחה כך שההגה לא יחסום לי את לוח המכוונים.

בנוסף, הלוח הרגיש לי פחות נוח משמעותית מה-3008 מבחינת תצוגה (צריך להגיד שהיה יום חם ושמש ממש חזקה שבטוח הקשתה), כשהחלפתי לתצוגה פשוטה עם פחות קשקושים בתצוגה כבר היה הרבה יותר נוח.

הרכב עצמו - פצצה! חזק, נעים מושב מאוד נוח.

אצלי הוא נפסל בגלל הקלסטרופוביה במושב הנהג (היה לי צפוף) והמושב האחורי פחות מרווח ממה שחשבתי שיהיה + אין פתחי מיזוג מאחור.

• מבאס 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי יכול לשתף על המחירים בהם נסגרו עיסקאות ?

האם הקורונה והמצב הכלכלי משפיעים במשהו על המחירים ?

אצל VW ירדו המחירים ברמה של כ 10K לדגמי הבסיס , מענין לשמוע האם זה זלג גם ליבואנים אחרים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי ירידת מחיר, אבל באמצע סגר הקורונה לובינסקי הודיעו על מימון עד 130.0 אש"ח ללא ריבית וללא הצמדה לחמש שנים. 

זה שווה משהו כמו 2000 לשנה בממוצע. 

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לראות את ה2008

אין מה לומר הוא הרכב הכי מרשים בקטגוריה שלו. 

גם איכות חומרים די טובה.

אבל ההגה ממש נמוך גם שכיוונתי אותו הכי גבוה. צריך להתרגל

בתנוחה שהיתה נוחה לי בכסא נהג אז מאחור צפוף. (גובה 1.80)

תא מטען קטן

הקאמיק מבחינת מרווח עולה עליו בהרבה

המחיר שלהם אותו דבר (אחרי ההנחות)

קאמיק 1.0 סטייל לעומת 2008 פרימיום.

130000.

התלבטות גדולה.

ה2008 יותר מגניבה הקאמיק יותר מרווחת.

בעיה.

עריכה אחרונה על ידי avi 1234
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי אחרי שבדיוק הייתי מעורב בקנית סקודה קאמיק עבור סבי וסבתי.

אין ספק שמבין השניים ה-2008 נראה הרבה יותר מרשים וייחודי, אבל לפי דעתי יש כמה נקודות בהם הוא נופל ביחס לסקודה:

- בקאמיק יש שתי מערכות בטיחות חשובות שאין בפיג׳ו: התראה על תנועה חוצה בנסיעה לאחור וגם התראה על שטח מת במראות 

- נראה שהמסך המרכזי ב2008 פחות טוב מבקמיק, יותר איטי לתפעול וגם מעט קטן יותר, מעבר לזה שתפעול מערכת המיזוג מתבצע רק ע״י המסך ב-2008

- בקאמיק סטייל יש מערכת Keyless מלאה בניגוד ל2008 פרימיום ששם זה רק הנעה בכפתור 

- פתחי מיזוג ליושבים מאחור בסקודה 

מעבר לזה שים לב שזמן ההספקה עבור ה2008 פרימיום הוא ככל הנראה רק בספטמבר, בעוד הקאמיק זמין במלאי נכון ללפני יומיים 🙂

לדעתי אם הנקודות שהזכרתי לא משמעותיות עבורך לך על הפיג׳ו, בטוח תהנה יותר להסתכל עליה בחניה כל בוקר

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיית המלאים של לובינסקי פוגעת בהם וחבל,

אח שלי היה סגור ב200% על ה508 החדשה, הלך לסגור אך אין מלאים, יש אחת GT בצבע כחול מגעיל, אין אף צבע אחר, לא לבן לא שחור, כלום, והמוכר לא נראה כאיש שממש רוצה למכור אלא לחפש מי רציני, כאילו משעמם לנו 3 אחים ירדנו והשקענו כדי לראות את הפרצוף שלו, ראה שם את ה2008 למרות שהוא לא רצה SUV, העיצוב היה לו מעניין, כמובן חפש רק מפואר, גם אין מלאים והוא צריך רכב כמה שיותר מהר ולא עוד חודשיים (פרימיום עם גג פנורמי), באותו רגע לקח את עצמו ויצא, ואמר לי שהחבר'ה האלה לא רציניים, הם באמת רוצים למכור מכוניות?, לא פלא שלפיג'ו יש פחות מכירות מרוב מתחרותיה, בסוף יצא משם הלך לבדוק את ה6 אך נדלק על ה3 ספיריט הצ'בק החדשה והזמין אחת שיש במלאי כל צבע אפשרי אפילו גם פנימי.

לובינסקי,  באמת אין לי מלים, הפסדתם קונה וודאי בגלל ההתנהלות שלכם, חבל.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, wildlands2019 כתב:

בעיית המלאים של לובינסקי פוגעת בהם וחבל,

אח שלי היה סגור ב200% על ה508 החדשה, הלך לסגור אך אין מלאים, יש אחת GT בצבע כחול מגעיל, אין אף צבע אחר, לא לבן לא שחור, כלום, והמוכר לא נראה כאיש שממש רוצה למכור אלא לחפש מי רציני, כאילו משעמם לנו 3 אחים ירדנו והשקענו כדי לראות את הפרצוף שלו, ראה שם את ה2008 למרות שהוא לא רצה SUV, העיצוב היה לו מעניין, כמובן חפש רק מפואר, גם אין מלאים והוא צריך רכב כמה שיותר מהר ולא עוד חודשיים (פרימיום עם גג פנורמי), באותו רגע לקח את עצמו ויצא, ואמר לי שהחבר'ה האלה לא רציניים, הם באמת רוצים למכור מכוניות?, לא פלא שלפיג'ו יש פחות מכירות מרוב מתחרותיה, בסוף יצא משם הלך לבדוק את ה6 אך נדלק על ה3 ספיריט הצ'בק החדשה והזמין אחת שיש במלאי כל צבע אפשרי אפילו גם פנימי.

לובינסקי,  באמת אין לי מלים, הפסדתם קונה וודאי בגלל ההתנהלות שלכם, חבל.

אח שלך הוא אולי הקליינט השני שבא לקנות 508 - לכן אין מלאי

במחיר הזה לא פלא.

בקשר ל2008 אל תשכח שהם השיקו בתחילת תקופת הקורונה שלא ידעו כמה זמן זה ימשך ולכן לא הצטידו עם מלאי.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהכי הציק לי זה שהמוכר מדבר איתך בגובה עיניים, וכל הזמן חוזר על כל שאם אנחנו רציניים תשריין ואנחנו נדאג לך לרכב בצבע ומפרט שאתה מבקש, אז שאלנו אם יש מלאי חדש, טען לא , זה יכול להימשך חודשים, או בכלל לא בשלב זה, אז רבאק בשביל מה לשריין? תתצבע לנו את הרכב? זה כבר מוכיח מי באמת לא רציני.

ואחרי זה עם ה2008 השחירו עיני, עזוב נו, אי אפשר לצפות מלקוח שיהיה רציני בלי מוצר ביד, בדיחה מהעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הקצעות מלאים ל2008,הרכב מבוקש מאד באירופה,אתם חושבים שלובנסקי לא מודעים לפוטנציאל המכירה של הרכב?,תוך חודש מתחילת המכירה כבר נמכרו בארץ שני המשלוחים הבאים של הפרמיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, wildlands2019 כתב:

מה שהכי הציק לי זה שהמוכר מדבר איתך בגובה עיניים, וכל הזמן חוזר על כל שאם אנחנו רציניים תשריין ואנחנו נדאג לך לרכב בצבע ומפרט שאתה מבקש, אז שאלנו אם יש מלאי חדש, טען לא , זה יכול להימשך חודשים, או בכלל לא בשלב זה, אז רבאק בשביל מה לשריין? תתצבע לנו את הרכב? זה כבר מוכיח מי באמת לא רציני.

ואחרי זה עם ה2008 השחירו עיני, עזוב נו, אי אפשר לצפות מלקוח שיהיה רציני בלי מוצר ביד, בדיחה מהעבודה.

כאן אני מסכים איתך לגמרי חזרנו לשנות השבעים, תשלם תשריין (בשביל מה הם מביאים מלאים לארץ) תראה רצינות ונתייחס אליך,

תמתין חצי שנה ואולי בסוף תקנה משהו אחר ותרוץ אחרי ההחזרים...

הלכתי לחברת ליסינג גדולה לראות רכב שנאמר שיהיה במלאי,

מגיע לסניף הוא צריך שינוע, תחתום כאן תשלם 2000 ש"ח דמי רצינות..

מבחינתי הזמן שהקדשתי להגיע למגרש\סוכנות זה מספיק רצינות, אני לא ילד בן 17 שבא להעביר זמן במגרשים\סוכנויות....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתלבט בין הקאמיק לפיג'ו 2008.

לו היה דיזל פרמיום היה קל להחליט.

במקום זאת נציג פיג'ו דחף ושיכנע אותי להזמין את הדיזל אקטיב, בטענה שההבדלים קטנים ולא מהותיים (ציין שיש בקרת שיוט אך השמיט את העובדה שמדובר בבקרת שיוט לא אדפטיבית), ושפנים הרכב די זהה ורק הריפוד שונה והלוח מחוונים שונה.

מעיון במפרטים אחרי החזרה הביתה התברר לי שאין:
הנעה ללא מפתח
משענת יד מרכזית (!)
בקרה אדפטיבית
שטח מת

ועוד כמה דברים שעשו לי תחושה שאו שהנציג לא בקיא בהבדלים שיכולים להיות מהותיים (כמו משענת יד, בקרה אדפטיבית, טווח פעילות של בלימה אוטונומית ועוד), או שהוא חושב שהוא יודע טוב מאיתנו מה טוב/ חשוב עבורנו ומה זניח.

מה גם שנסיעת המבחן בוצעה על בנזין פרמיום, בטענה שהדיזל זהה בתחושת הנהיגה (ומה עם רעש? תגובתיות?)

ככה לא מוכרים רכב.

בסקודה היו ישרים מאוד, כשחשבתי שיש תאורה ראשית פול לד הנציג הדגיש שזה לא פול לד. הבהיר היטב הבדלים ונתן לנו תחושה שאנחנו צריכים להיות שלמים בהחלטה ולא ניסה למכור בכוח.

ההתנהלות של פיג'ו גרמה לאישתי לרדת מהם לגמרי אפילו שאהבה מאוד את ה2008. והיא פנתה לכיוון סקודה/ פולקסווגן.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, avi 1234 כתב:

הלכתי לראות את ה2008

אין מה לומר הוא הרכב הכי מרשים בקטגוריה שלו. 

גם איכות חומרים די טובה.

אבל ההגה ממש נמוך גם שכיוונתי אותו הכי גבוה. צריך להתרגל

בתנוחה שהיתה נוחה לי בכסא נהג אז מאחור צפוף. (גובה 1.80)

תא מטען קטן

הקאמיק מבחינת מרווח עולה עליו בהרבה

המחיר שלהם אותו דבר (אחרי ההנחות)

קאמיק 1.0 סטייל לעומת 2008 פרימיום.

130000.

התלבטות גדולה.

ה2008 יותר מגניבה הקאמיק יותר מרווחת.

בעיה.

את הקאמיק ראיתי, גם ישבתי בפנים, את ה 2008 לא. לא מאוד מתרשם מהקאמיק, אוטו שעושה רושם יעיל יותר מכל דבר אחר, מאוד מרווח מאחור, אבל תא מטען די בינוני בגודלו, עיצוב נחמד אבל לא יותר. על דבר אחד אין חולק הוא מאובזר יופי, גם בציוד בטיחות, גם פתחי מיזוג מאחור, בשני אלו ה 2008 מפגר אחריו. אבל המינוס הגדול, לפחות מבחינתי בקאמיק הוא הגיר, מתנייע באופן רגיל על אוקטבית ליסינג 1.4 מהדגם העכשווי ולא אוהב את ההתנהגות של תיבת ההילוכים, באוקטבית הליסינג הקודמת ( 1.2 2014 ) הגיר גם שידר מצוקה בשלבים האחרונים של שהייתו אצלי, כך שהסלידה מה DSG אצלי כבר מוטמעת. ב 2008 גיר פלנטרי שזה יופי, אבל באמת לא מבין איך זה ב SUV מודרנית אין פתחי מיזוג מאחור והתראה על תנועה בשטח מת, במיוחד שהדברים האלו כבר קיימים שנים בדגמים אחרים של היצרן. ואגב פתחי מיזוג מאחור, תמצא אותם ב ב308 בת עשר בצעירות יותר כבר לא, קצת חלם שם בצרפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...