Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוזניות אלחוטיות לספורט

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1450 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניין לרכוש עבור החברה אוזניות אלחוטיות (כדוגמת איירפודס, באדס...) שישמשו בעיקר לספורט.

לצערי, האיירפודס אינן מתאימות לה ונופלות לה מהאוזן במהלך הריצה, מנגד - הבאדס דווקא יושבות טוב ונוחות לה. אולי המבנה העגלגל משפיע...

מכך נובעת הבעייתיות במציאת אוזניות מתאימות לה. אשמח להמלצתכם לאוזניות מהסוג הנ"ל שיהיו איכותיות, שמע מצוין ונוחות באוזן (אינן נופלות באימון - אף על פי שזה אינדיבידואלי)

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי JBL FREE שקניתי בגלל מבצע אטרקטיבי לפני שנה ומשהו, מגיעות עם כמה גדלים של גומיות ואני מאמין שהיא תמצא את שמתאים לה. מרוצה מכל מה שיש להן להציע, הבאס מעט דומיננטי לי אישית זה נחמד. חיסרון אחד - קייס עגול ומגושם ביחס לאיירפודס וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה - אוזניות בלותות' xiaomi עם חוט שמחבר בינהן

נשמעות סבבה, מאוד עמידות, ומספיק זולות כדי שלא יהיה חבל לאבד אותן

#Aliexpress US $17.96  25%OFF | Original Xiaomi Sport Bluetooth Headset Youth Edition Bluetooth 4.1 Wireless Mi Earphones With Microphone IPX4 Waterproof
https://a.aliexpress.com/_dTZAVpF

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוזניות שהבנתי שהם ה-האוזניות בה היהידעה, לספורט, שלא משנה מה תעשה לא יפלו לך מהאוזן , הם - 

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לנושא ומחפש גם, מצאתי שני דגמים פופולריים במחירים נמוכים: 

Mi True  Wireless Earbuds Basic 

Tronsmart spunky beat 

שווים משהו או לעבור האלה? 

תודה 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר ספציפית את הדגם Mi True, אבל כמו שרשמתי למעלה, יש לי ניסיון חיובי עם Mi Youth שרשמתי למעלה.

אני רואה באוזניות earbuds למיניהן חיסרון - לדעתי קל מאוד לאבד אותן.

אם יש משהו פיזי שמחבר בינהן (כמו חוט או קורה), הסיכוי יותר נמוך.

אוזניה אחת שנפלה זה סתם מציק, כל עוד היא תלויה על משהו. אם אחת מאוזניות earbuds נופלת והולכת לאיבוד (ולך למצא אותה אם אתה רץ או רוכב על אופניים בשטח או משהו), אתה יכול לזרוק את השניה לפח.

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Iwind כתב:

יש לי JBL FREE שקניתי בגלל מבצע אטרקטיבי לפני שנה ומשהו, מגיעות עם כמה גדלים של גומיות ואני מאמין שהיא תמצא את שמתאים לה. מרוצה מכל מה שיש להן להציע, הבאס מעט דומיננטי לי אישית זה נחמד. חיסרון אחד - קייס עגול ומגושם ביחס לאיירפודס וכו'.

קראתי ביקורות אודותיהם והתגובות היו די קשות למען האמת. החל מתקלות באחת האוזניות ועד מרחק מהטלפון בו לא שומעים בו יותר מוזיקה וכדומה

קצת פגע בשמם

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

זה - אוזניות בלותות' xiaomi עם חוט שמחבר בינהן

נשמעות סבבה, מאוד עמידות, ומספיק זולות כדי שלא יהיה חבל לאבד אותן

#Aliexpress US $17.96  25%OFF | Original Xiaomi Sport Bluetooth Headset Youth Edition Bluetooth 4.1 Wireless Mi Earphones With Microphone IPX4 Waterproof
https://a.aliexpress.com/_dTZAVpF

בהחלט נראות עמידות לנפילות עם כל השינויים שניתן לבצע בסיליקון באוזן וכו', אבל קשה לי להאמין שאוזניות ב-70 ש"ח ייצרו סאונד כמו האיירפודס או הבאדס (רמת הסאונד חשובה)

לפני 5 שעות, Bob Ross כתב:

אוזניות שהבנתי שהם ה-האוזניות בה היהידעה, לספורט, שלא משנה מה תעשה לא יפלו לך מהאוזן , הם - 

נראות מצוין! יצא לך להכיר מישהו שיש אותם ברשותו? 

המחיר טיפ טיפה כבד אבל במידה והסאונד שווה את זה יהיה אפשר לשקול אותם לחיוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שמה שגורם להן לא ליפול זה המתאמי סיליקון?

אולי אלו שעל האיירפודס לא מתאימים לאוזן שלה?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, BarM כתב:

נראות מצוין! יצא לך להכיר מישהו שיש אותם ברשותו? 

אני לא מכיר, אבל קראתי ביקורות טובות על הסאונד שלהם ועל איכות הבס ברשת. ועל כך, שלא משנה מה, הם פשוט לא נופלות מהאוזן.

אבל ראוי לציין שכן קראתי שבשיחות טלפון שביצעו איתם , היו כמה וכמ  שהתלוננו ששומעים אותם חלש בצד השני. 

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יכול להיות שמה שגורם להן לא ליפול זה המתאמי סיליקון?

אולי אלו שעל האיירפודס לא מתאימים לאוזן שלה?

יכול מאוד להיות, משום שבבאדס יש כאלה והן יושבות לה טוב, מנגד - באיירפודס 2 אין וזה בא לידי ביטוי בריצה או במכון

מתאמי סיליקון יש רק באיירפודס פרו שהמחיר שלהם מופקע ועדיף כבר לקנות את הביטס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מתאמי הסיליקון הם אכן הבעיה, אתן המלצה חמה על Anker SoundCore Liberty Air 2.

בבאג הן עולות 450 שקל (הם היבואן)

הם מגיעות עם 5 מתאמי סיליקון, איכות סאונד מצוינת, הקייס נטען אלחוטית בתקן Qi או באמצעות USB-C, בגדול המבנה שלהן דיי דומה ל-AirPods Pro (עם מתאמי סיליקון ו"קשים" שנשפכים מהאוזניים), איכות הסאונד מצוינת ויש שליטה על אקולייזר דרך התוכנה שלהם).

יש עליהן ביקורת מקצועית כאן

אני אמנם ספורט לא עושה, אבל מאוד מרוצה מהן, קניתי באילת ב-380 שקל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, m3x7r3m3 כתב:

אם מתאמי הסיליקון הם אכן הבעיה, אתן המלצה חמה על Anker SoundCore Liberty Air 2.

בבאג הן עולות 450 שקל (הם היבואן)

הם מגיעות עם 5 מתאמי סיליקון, איכות סאונד מצוינת, הקייס נטען אלחוטית בתקן Qi או באמצעות USB-C, בגדול המבנה שלהן דיי דומה ל-AirPods Pro (עם מתאמי סיליקון ו"קשים" שנשפכים מהאוזניים), איכות הסאונד מצוינת ויש שליטה על אקולייזר דרך התוכנה שלהם).

יש עליהן ביקורת מקצועית כאן

אני אמנם ספורט לא עושה, אבל מאוד מרוצה מהן, קניתי באילת ב-380 שקל

נראה מצוין, תודה רבה! האמת שלא שמעתי על החברה לפני כן

המבנה שלהם מדאיג אותי כי הוא כמעט זהה לאייפורדס ובאימונים יכול להוות בעיה מבחינת נפילות (?)

כרגע הפווארביטס הכי קולעות, במיוחד בגלל המבנה הבלתי נפיל שלהם והאיכות סאונד שאמורה להתלוות ל"ביטס", אבל המחיר... צריך לשקול :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SoundCore זה המותג אודיו של Anker, חברה שנחשבת לאחת הטובות אם לא הכי טובה ב-Power Banks, כבלי טעינה, מטענים וכו'.

Liberty Air הראשון אחלה מבחינת הסאונד, על הפנים מבחינת כל הפיצ'רים (Micro USB, בלי טעינה אלחוטית וכו').

השני הוא ממש שובר שוק, איכות הסאונד מצוינת, הפיצ'רים מצוינים. ב-Rtings הוא עדיין הדגם הנבחר מתחת ל-100 דולר.

לגבי הנפילות עזוב את הצורה החיצונית (כי היא לא משפיעה על התפיסה), התפיסה שלו היא בעזרת המתאמי סיליקון כמו הגלקסי באדס.

כמובן שה-Beats יישבו בצורה יותר מאובטחת בגלל הסנפירים. אבל הם לא מתחרים באותה קטגוריה של מחיר בכלל.

אם הגלקסי באדס לא נפלו, אני לא מאמין שהאנקר יפלו, במיוחד בגלל היכולת להתאים את המתאמי סיליקון ממש לגודל

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתלבט לגביהם , צפה בעוד ביקורת אם בא לך.

אני נותן לך את הביקורת של הערוץ האהוב עליי ביוטיוב. אין בנאדם שיורד לפרטים יותר ממנו, הוא מכסה תמיד את רב אם לא כל האספקטים של המוצרים אותם הוא סוקר.

בביקורת הזו הוא גם הלך איתם למכון כושר ונתן את רשמיו על התפקוד שלהם בזמן אימון. מעבר לזה, הוא סופר משעשע (ויש לו חתול יפייפה שתמיד נדחף לפריים חח):

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו גם השוואה ביניהם, מבוססת על הביקורות לכל אחד מהדגמים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה