Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה על ניקוי רכב מבפנים

שימו לב! השרשור הזה בן 1447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה צריך חומר ניקוי וחומר מגן.

1. לניקוי- APC:

https://www.justmotor.co.il/product/תרסיס-ניקוי-כללי-chemical-guys-all-clean-apc

** תדלל אותו בהתאם למשטח שאתה עובד.

2. הגנה וחידוש- תרסיס 303 הפופולארי שקיבל מלא שבחים בעולם:

https://www.justmotor.co.il/product/תרסיס-הגנה-מקצועי-303-30382

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלא ניתן להתקלח רק עם מים, ככה לא ניתן לנקות רכב רק עם מים

בטח לא תא מנוע שמלא בשומנים שמחייבים תכשירי ניקוי/ריכוך שומנים/לכלוך שדבוקים שם 

בעקבות שילוב של שומנים, חלק חשוף לכניסת חול, חום מנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר טוב. ( אך אתה משלם הרבה בגלל השם) אישית מעדיף את המנקה פנים של חברת Scholl. ( גם לא זולים אך חברה איכותית מוכחת)

שים לב שניקוי פנימי יכול להתבצע עם מוצרי ניקוי ביתיים. ( ניקיתי ככה עשרות רכבים שהיו ברשותי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ על ה APC של כימיכל גייס ALL CLEAN , יש לי גלון כזה ואני מאוד מרוצה, גם חסכוני וגם בעל יכולות ניקוי מצויינות.

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, yogev20 כתב:

מוצר טוב. ( אך אתה משלם הרבה בגלל השם) אישית מעדיף את המנקה פנים של חברת Scholl. ( גם לא זולים אך חברה איכותית מוכחת)

שים לב שניקוי פנימי יכול להתבצע עם מוצרי ניקוי ביתיים. ( ניקיתי ככה עשרות רכבים שהיו ברשותי)

נכון המחירים שלהם מוגזמים וגם לא אהבתי כל כך את המוצר הזה משאיר סימני ניקוי.
מה שם הדגם של scholl ומאיפה משיגים?

לגבי ניקוי במוצרים ביתיים לא נראה לי שזה מומלץ כיוון שלא יגרמו נזקים לחלקי פנים הרכב

לפני 4 שעות, Krd כתב:

אני ממליץ על ה APC של כימיכל גייס ALL CLEAN , יש לי גלון כזה ואני מאוד מרוצה, גם חסכוני וגם בעל יכולות ניקוי מצויינות.

ראיתי אותו קודם כנראה זה יותר לתא מנוע מאשר פנים הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חומרים ביתיים לא יגרמו לשום נזק, אחרת לא הייתי משתמש בהם עשרות שנים.

מעבר לזה ניקוי כללי של פלסטיקים,דשבורד, ריפודים,שטיחים -נעשה אחת לכמה חודשים לפעמים שנה, שטיחים למשל אני מנקה יסודי פעם אחת בלבד לאורך כל חיי הרכב אצלי, ולאחר מכן מעביר שואב, לפעמים ניגוב עם חומר לניקוי כללי מכל הסוגים. פעם אפילו היית מהול נוזל כביסה לריח ( מעבר לניקוי) שיהיה נעים ברכב. אבל שיקול שלך.

APC גם יתאים לניקוי כללי, לא רק למנוע. פחות משתמש בו כי אני רגיש לחריפות שלו. ( היה לי גלון של מגווירס שעושה עבודה מעולה,העפתי בגרושים) אבל יש לי כמות קטנה של מגווירס לעזרה ראשונה שיש כתמים קשים.

זה התכשיר של שול.

זהIMG_20180515_134539.thumb.jpg.32acd4cc424d915b9d7d05f6640ddd8b.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה Chemical Guys Inner לא היה מסיר לי טביעות אצבע קשות מעל מעור שבדלתות. נראה לי שהוא מתאים להסרת אבק מאשר דברים קשים.

אם אני רוצה לנקות את פנים הרכב איך עושים דילול מדויק שלא יהיה חומר יתר או מים יתר ולא אקבל תוצאות שליליות?

האם יש חומר שמנקה ומחדש פלסטיק ברמה גבוהה אבל לא שומני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי באמזון וקבלתי את זה:

https://www.justmotor.co.il/product/תרסיס-הגנה-לכלים-ימיים-303-30340

זה עושה אותו דבר כמו ה 303 הכחול?

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1447 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...