Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משטרתי, האם הוא שונה?

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 1478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא בטוח במה שאני הולך להגיד.

אם אני לא טועה, אני הבנתי שרכבים משטרתיים בארה"ב, הם רכבים משופרים.

מנוע מחוזק.

יש את המתקן ברזל מקדימה, לנגח רכבים.

האם זה נכון שרכב משטרתי שם, הוא משופר?.

האם בארץ, משפרים ניידות?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הרכבים המשטריים בארהב מיוצרים ע"פ מפרט שונה מדגם דומה המיועד לשווק אזרחי. יוצאת דופן היא הפורד קראון ויקטוריה אשר כיום מיוצרת בתצורה הישנה עם הנעה אחורית רק לשווק משטרתי (ומתגלגלת אח"כ לשוק המוניות). בארץ אין שוני טכני מניידת לרכב התאום שנמכר לאזרחים למעט הדיגום הבסיסי שמוסיפים בארץ. גם כאן יש יוצא דופן בדמות הקאיה סורנטו אשר מדוגמת בישראל במפרט יחודי עם תא לכליאת עצור. בתחילת שנות ה2000 צמפיון הביאו לבקשת המשטרה כמה פאסאט סטיישן במפרט של משטרת גרמניה. הפאסאט רכב מצויין שלא שרד את תחלואי הכבישים כאן ופיתח סדקים בשלדת בחיבורים של זרועות המתלים האחוריים.

היה לפני 3 שנים דוח מבקר המדינה בנושא רכישת כלי רכב לשירות המשטרה והנושא הזה עלה. עמ 35. https://www.mevaker.gov.il/he/Reports/Report_587/bb0c3610-bfd7-40b0-aba5-d55ba066f3b2/N403-police-vehicle.pdf

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ניצן, בארה"ב יש מדי כמה שנים מכרז לרכישת ניידות ויצרני הרכב ניגשים אליו עם דגמים ייעודיים. לרוב כוללים שלדות מחוזקות, מתלים מחוזקים (בהתאם למשקל הרכב שמתווסף) ומנועים חזקים יותר. בנוסף לצמיגים ראןפלאט ודיגום פנימי שמתאים להובלת עצורים (מושב אחורי מויניל קל לניקוי וכו').
בארץ, למעט כמה התקנות מקומיות מדובר בקורולות וכו' רגילות לחלוטין.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילה אחת לא.

הרכב היחידי שאולי בצורה כזו או אחרת התעסקו בו במנוע מבחינת הספק שמעט יותר גבוה מהספק עם אותו מנוע ברכב מקביל הוא הקרק''ל הממוגן, מצד שני הרכב הזה הוא ייצור בפני עצמו, וגם פה אני מדבר על הדור הישן שלו שאמור לצאת מהשימוש במשטרה.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עלה נושא ניידות משטרה.

הופתעתי מאוד לראות מובילאיי שמותקן בסקודה סופרב ואוקטביה חדשות שסופקו לאחרונה למשטרה שבוודאות מצויידות במערכות בטיחות מקוריות שפותרות אותן מהתקנת מובילאיי. לא יצא לי לראות האם גם בקורולה החדשה כניידת מותקן מובילאיי.

האם מערכות הבטיחות המקוריות מנוטרלות ברכבי משטרה או שסתם מעמיסים עליהם מובילאיי בנוסף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לי לנהוג באוקטביות החדשות אבל בקיה סיד חדשה כן, המערכות המקוריות בהחלט עובדות, זכור לי שיש מובילאיי גם אבל אני אוודה את זה בהמשך...

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיד מגיעה ככה מהיבואן באופן תמוהה למרות שיש לה בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מהנתיב, ורק בהאצ'בק מותקנת גם מערכת בהתקנה מקומית, ממה שיצא לי לראות חלק עם מובילאיי וחלק עם מובאון. אולי במכרז של המשטרה הייתה חובה להתראה על פגיעה בהולכי רגל שזה הדבר היחיד שהמובילאיי/מובואון מוסיפים לסיד.

במקרה של הסופרב, אולי בגלל שהיא משרתת כניידת של משטרת התנועה הדרישות שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Mike808 כתב:

הסיד מגיעה ככה מהיבואן באופן תמוהה למרות שיש לה בלימה אוטונומית ותיקון סטייה מהנתיב, ורק בהאצ'בק מותקנת גם מערכת בהתקנה מקומית, ממה שיצא לי לראות חלק עם מובילאיי וחלק עם מובאון. אולי במכרז של המשטרה הייתה חובה להתראה על פגיעה בהולכי רגל שזה הדבר היחיד שהמובילאיי/מובואון מוסיפים לסיד.

במקרה של הסופרב, אולי בגלל שהיא משרתת כניידת של משטרת התנועה הדרישות שונות.

העובדה שישנה חובה שברכב יהיה מערכת בטיחות אקטיבית/פאסיבית להתרעה כמו המוביילאיי, זה לא חל כל רכבי משטרה/צבא/מדינה?.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך לצטט את ההודעה מעלייך.

סקודה סופרב ואוקטביה מגיעות עם מערכות בטיחות מקוריות מפס הייצור שמספקות את דרישות משרד התחבורה למערכת ניטור מרחק מלפנים ולניטור סטייה מנתיב הנסיעה ולכן אין צורך בהתקנה מקומית של מובילאיי ודומיו. לכן תמוהה שברכבי משטרה כאלה בכל זאת מותקן מובילאיי.

במקרה של סיד היא פטורה אבל היבואן בחר בכל זאת להתקין מערכת בהתקנה מקומית בדגמי ההאצ'בק שמוסיפה התרעה מפני פגיעה בהולכי רגל בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם מעניין אותי מה ההגיון להשתמש במכוניות סלון בתור ניידות. מילא מוניות אני מבין אבל ניידות? ועוד מדגם כ"כ מיושן 

אשמח לשפיכת אור על הנושא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לדחוס את כל הציוד בניידת קטנה ומהר מאוד תבין שזה בלתי אפשרי.

גם הקיה סורנטו שמשמשת כניידת סיור בסופו של דבר צפופה בקטע קיצוני ובתא מטען לא נשאר מקום. בסורנטו גם מולבש תא מעצר בספסל האחורי.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ניידות קיה פיקנטו בחוף בכרמל, זה לא רכב נח להיות בו כל היום ובטח לא מספיק חזק בשביל לבצע יותר מסיור בסיסי

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, ariel000 כתב:

אני לא בטוח במה שאני הולך להגיד.

אם אני לא טועה, אני הבנתי שרכבים משטרתיים בארה"ב, הם רכבים משופרים.

מנוע מחוזק.

יש את המתקן ברזל מקדימה, לנגח רכבים.

האם זה נכון שרכב משטרתי שם, הוא משופר?.

האם בארץ, משפרים ניידות?.

בארץ הניידות הם סטנדרטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2020 Ford Police Interceptor Utility quick drive: The long, green ...

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני התפלאתי לראות קיה פיקנטו משטרתית. התקרבתי לוודא שלא מדובר ברכב של חברת סיור. 

האמת לדעתי זה מבאס לנהוג עליה משמרת שלמה וכנראה להימצא בתוכה עם אדם נוסף. קטנה איטית וצפופה מדי.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...