Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב עד 50 אלף

bati357
שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הציעו לי בסוכנות קשקאי 2010 במצב בלי בעיות לא עברה תאונות 80 אלף ק''מ עם גג פנוראמי או מה שזה לא יהיה, מאוד מושך אותי לקנות ג'יפון תמיד רציתי.

השאלה מה עדיף לקנות ג'יפון ישן שכבר 9 שנים על הכביש, או לקנות משפחתית רגילה של 2015?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכב ישן זה רכב ישן. עדיף כמה שיותר חדש וכמה שפחות ק"מ ועם היסטורית טיפולים.

אל תקשיב למה שהסוכנים אומרים, אל תיתן להם להחליט בשבילך. אתה תבוא ממוקד.

אני למשל באתי ואמרתי להם, אני רוצה רכב כזה וכזה בלבד, עד 40 אלף ק"מ ועד מחיר כזה וכזה.

רובם צחקו אבל אחרי חודש של חיפושים מצאתי.

גם אם תבוא עם 200 אלף שקל יגידו לך שהתקציב שלך בעייתי כי הם עובדים באותה שיטה כולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציעו לי בסוכנות קשקאי 2010 במצב בלי בעיות לא עברה תאונות 80 אלף ק''מ עם גג פנוראמי או מה שזה לא יהיה, מאוד מושך אותי לקנות ג'יפון תמיד רציתי.

השאלה מה עדיף לקנות ג'יפון ישן שכבר 9 שנים על הכביש, או לקנות משפחתית רגילה של 2015?

הציעו לך כאן רנו סניק. מנוע וגיר שיש בקשקאי, אבל רכב יותר פרקטי למשפחה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר נותנת תמורה מעולה למחיר. רכב אמין, מרווח, בגאז' גדול, לא יקר לתחזוקה.

לא סחיר- במקרה שלך רווח נקי, לפחות עכשיו.

בינתיים אני רואה אותי הולך לכיוון של הלסנר, אבל זה לא אמור להדליק לי נורה אדומה שלא מייצרים כבר לנסר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו לג'יפונים בגדלים שונים , לא רצו להשקיע בפיתוח משפחתיות, גם לא היה להם כסף לזה - משכו את הלנסר כמה שיכלו.

היבואן חייב לספק חלפים 7 שנים אחרי הפסקת הייצור, אין מחסור בחלפים תחליפיים, כי מדובר בדגם נפוץ.

כמובן, קונים עכשיו בזול - מוכרים אחר כך בזול.

אין נורות אדומות בקשר לאמינות הדגם.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם קיה פורטה אופציה טובה.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר שהיית בסוכנות, איפה היית? מגרש קטן? חברת ליסינג/טרייד אין יבואן?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאתה אומר שהיית בסוכנות, איפה היית? מגרש קטן? חברת ליסינג/טרייד אין יבואן?.

זה מגרש של קרסו, עם אחריות כמובן.

הוא שלח לי הודעה שהגיעה אליו מיצובישי לנסר ספורט 2014 עם 40 אלף ק''מ יד ראשונה מפרטי(אמרתי לו שאני מחפש רק מפרטי לא מליסינג)

איך זה נשמע? אני עוד צריך לראות את החבר, השאלה כמה אני יכול לבקש לרדת במחירון מרכב שאין לו שוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברו לג'יפונים בגדלים שונים , לא רצו להשקיע בפיתוח משפחתיות, גם לא היה להם כסף לזה - משכו את הלנסר כמה שיכלו.

היבואן חייב לספק חלפים 7 שנים אחרי הפסקת הייצור, אין מחסור בחלפים תחליפיים, כי מדובר בדגם נפוץ.

כמובן, קונים עכשיו בזול - מוכרים אחר כך בזול.

אין נורות אדומות בקשר לאמינות הדגם.

יש משהו במגרש של קרסו, זה תקין שהוא אומר לי שבשביל לראות את הרכב כי הוא לא במגרש אני צריך להביא 1000 שקל מקדמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כדי להביא את הרכב לסניף שאתה בקשר איתו. לטעמי עדיף לא להכנס להתחייבויות ואם הרכב על הנייר מספיק אטרקטיבי אז ללכת לראות אותו בסניף שבו הוא נמצא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כדי להביא את הרכב לסניף שאתה בקשר איתו. לטעמי עדיף לא להכנס להתחייבויות ואם הרכב על הנייר מספיק אטרקטיבי אז ללכת לראות אותו בסניף שבו הוא נמצא .

הוא אומר לי אי אפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש התחייבות בכתב שאם לא תרצה את האוטו מכל סיבה שהיא - המקדמה תוחזר

קרסו טריידאין נתנו לי התחייבות כזו לפני שנתיים

אם לא מוכנים - תוותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הלנסר במציאות רכב שמור ומטופל (כמו שזה נשמע על הנייר ), כדאי לך לחטוף את הרכב.

הדבר היחיד, אם זה לא רכב בצבע לבן, כדאי להשקיע בשמירה על הצבע ( ווקס איכותי וכו.. ), כי יש נטיה לצבעים מטליים של מיצובישי להתקלף ולדהות יחסית מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...