Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארלי לצה"ל ?

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה שטויות אתם מדברים פה שזה לא יאומן,לא לגבי האופנועים אלא לגבי הרשיונות נהיגה בסדיר!

אני השתחררתי לפני חודשיים כמעט,יש לי רישיון מעל 15 טון וכל השירות נהגתי על הרכבים הללו!

ולא רק על "דנה"(אינטרנשיונל)כמו שמישהו אמר פה!ויש לי הרבה חברים שהוציאו רשיון נהיגה על סמיטריילר בשירות הסדיר!וגם נהגו עליהם בסדיר וגם על מובילים!!!!

אז מי שלא יודע שישתוק ושלא יידבר שטויות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

OK, אז בתור בוגר הקורס השכונתי ביותר בצה"ל - קורס רכיבה בבה"ד 6, אני יכול לומר לכם שבהחלט אין מה לעשות במ"צ עם אופנועים.

הדבר היחיד שעשיתי עם האופנוע בצבא היה לחתוך מסיורים לכל מיני פינות חמד בדרום, ולישון בצל.

מידי פעם יש כל מיני משימות:

ליווי לוויה

ליווי שיירה של שר הביטחון

ליווי בטקסים צהליים

בכל מקרה - קלטתם את הרעיון....

באופן רשמי היינו צריכים לנסוע על כבישים מהירים ולעקוף רכבים צבאיים תוך תקיעת מבט "מאיים" בנהג, ועם במקרה או דיבר בסלולרי, נהג לא חגור, או משהו כזה, לעצור אותו בצד ולהתנייק עליו...

בפועל, המציאות נראיתה קצת אחרת.

בתור מקים מחלקת הרוכבים בפיקוד דרום, עשיתי (יחד עם חבר שאיתו עברתי קורס רכיבה) פשוט בית זונות מטורף מהתפקיד.

היינו יוצאים יומיות, אחרי 4 שעות רכיבה (טיול באזור הנגב)

כיום יש במ"צ 2 דגמי אופנועים - BMW R-80 "ערום" ויש כמה דגמים עם "פיירינג מלא" - R-80-RT

ויש את ה-CBX ששל הונדה

בצבא כנראה אוהבים דגמים עם גל הינע :wink:

ה-BMW מטופלים אצל גדליה - שהפך להיות הבית השני שלי בתקופת הצבא - האופנועים האלה פשוט שותי מצברים, טוחני טלסקופים, ובעלי מערכת חשמל שלא תבייש מכונית צרפתית בת 30.

הכל הודות לתחזוקה לקויה בצה"ל.

בקשר להארלי - דיברו על זה עוד בתקופתי, ונראה לי שהימל"ת בצריפין כבר מתכונן לקלוט (או כבר קלט) את המשלוח הראשון.

קורס הרכיבה נותן לבוגריו רשיון עד 500 סמ"ק ב"אזרחות"

ברשיון הנהיגה הצבאי מקבלים תוספת הזויה לגמרי בצורת האות "ד" וכיתוב "אופנוע מעל 500 סמ"ק".

כשמלאו לי 21, הלכתי לעשות טסט אזרחי על DR-650 שהרגיש כמו טוסטוס ליד ה-R-80 עליו העברתי כ-3 שנים בצבא...

הנה 2 תמונות הממחישות את מצבם המצויין של האופנועים בצה"ל ;-)

1.jpg

2.jpg

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע על זה, מפני שאבא שלי ז''ל היה אחד מאילו שלקחו כלי כזה לאחר שחדרו לשטח הירדני, פיצצו את בניין המשטרה הירדנית(בקלקיליה) ונמלטו חזרה לשטח ישראל עם 3 אופנועים כאלו.

שהייתי ילד ונסענו לפעמים לקלקיליה, הייתי צריך לשמוע מאבי ז''ל את הסיפור כל פעם מחדש.:-D

אתה יודע מי אבא שלך?!?:shock:

תחזיר לי כבר מסר בן אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קשר בין אביך ז"ל ליחידה 101?
כן, וגם אח שלו הצעיר ממנו בשנה, היו בין המסתרעבים הראשונים, הדוד שלי שיבדל לחיים ארוכים , עדיין חי.

ואהוד, להבדיל ממך, אני יודע מי אבא שלי, להבדיל ממכם המושבניקים:wink: .

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, וגם אח שלו הצעיר ממנו בשנה, היו בין המסתרעבים הראשונים, הדוד שלי שיבדל לחיים ארוכים , עדיין חי.

כבוד אמיתי סיני.....:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מה? איפה היית (או שזה חסוי?)?

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן לכם, אבל זה שרשור על אופנועים, ואנחנו גלשנו ל''חיים שכאלה'', תיכף תוציאו לי תמונות מלבנון ותבקשו ממני לזהות את החבר'ה.:wink:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן לכם, אבל זה שרשור על אופנועים, ואנחנו גלשנו ל''חיים שכאלה'', תיכף תוציאו לי תמונות מלבנון ותבקשו ממני לזהות את החבר'ה.:wink:
מי זה? מזהה???

סתם...

עניני האופנועים בצה"ל היה תמיד עניין של "שוו"...

לא נורא... העיקר הכוונה...

לילה טוב!

גילי

GILI4.jpg

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D9 ,בהל"צ ,אהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

redbaron אני כל יום מודה לאלוהים שבמילואים אני ברובאית ולא רואה יותר כלי צמ"ה . (קורסי מפקדי דחפור, אחד הסיוטים).

כן ובקשר לשירשור מפעילי צמ"ה מקבלים רישיונות מעל 15, וקורסי סמי. (שלא לדבר על בגר,ושופל 988 מפלצתי ).

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D9 ,בהל"צ ,אהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

redbaron אני כל יום מודה לאלוהים שבמילואים אני ברובאית ולא רואה יותר כלי צמ"ה . (קורסי מפקדי דחפור, אחד הסיוטים).

כן ובקשר לשירשור מפעילי צמ"ה מקבלים רישיונות מעל 15, וקורסי סמי. (שלא לדבר על בגר,ושופל 988 מפלצתי ).

D9 כן, בהל"צ, לא...

אם תביט טוב תוכל לראות שהוא ממוגן. צולם בחו"ל...

לדעתי כלי צמ"ה הם דבר מדליק, במיוחד הD9...

יש משהו בכלים הגדולים והמסורבלים האילו, אולי זה הגודל, אולי זו העוצמה, אולי זה העובדה שהוא יכול להזיז בית בלי כל בעיה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D9 כן, בהל"צ, לא...

אם תביט טוב תוכל לראות שהוא ממוגן. צולם בחו"ל...

לדעתי כלי צמ"ה הם דבר מדליק, במיוחד הD9...

יש משהו בכלים הגדולים והמסורבלים האילו, אולי זה הגודל, אולי זו העוצמה, אולי זה העובדה שהוא יכול להזיז בית בלי כל בעיה...

גילי

בטוח שלא צולם בחו"ל .יש עליו סימון טקטי צה"לי .ומיגון צה"לי מיושן (אין מיגון בוכנות כף ).הכלי הוא D9L ממוגן צה"לי של אחת מבסיסי האימון (שוב לפי המספור הטקטי שבגדודים הסדירים שונה ).

והדבר היחיד שממש טוב בכלים הללו שם סופגים מטען של 100 קילו ועדין מתפקדים .(שלא לדבר שרימונים/נק"ל/בק"תבים/אנשים בכלל לא מורגשים).ושוב אני מודה לאלוהים שאני לא צריך לעלות על הכלי הזה בחיים .

והקשר בין הD9 להרלי הוא ששנהם זזים באותה מהירות .שנהם רוטטים כל כך שהמשתמש מפחד שהוא יאבד חלקים בדרך.לשנהם אותו משקל ואותה צריכת דלק.ושנהם שימושים למ"צ באותה מידה. ולסיכום מי שהפעיל הרלי/D9 או שמתאהב לכל החיים או שרוצה לשרוף את הכלי.

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שלא צולם בחו"ל .יש עליו סימון טקטי צה"לי .ומיגון צה"לי מיושן (אין מיגון בוכנות כף ).הכלי הוא D9L ממוגן צה"לי של אחת מבסיסי האימון (שוב לפי המספור הטקטי שבגדודים הסדירים שונה ).

והדבר היחיד שממש טוב בכלים הללו שם סופגים מטען של 100 קילו ועדין מתפקדים .(שלא לדבר שרימונים/נק"ל/בק"תבים/אנשים בכלל לא מורגשים).ושוב אני מודה לאלוהים שאני לא צריך לעלות על הכלי הזה בחיים .

והקשר בין הD9 להרלי הוא ששנהם זזים באותה מהירות .שנהם רוטטים כל כך שהמשתמש מפחד שהוא יאבד חלקים בדרך.לשנהם אותו משקל ואותה צריכת דלק.ושנהם שימושים למ"צ באותה מידה. ולסיכום מי שהפעיל הרלי/D9 או שמתאהב לכל החיים או שרוצה לשרוף את הכלי.

ואתה ידידי, עשית עכשיו פחות או יותר כל עבירה אפשרית של בטחון שדה.

אבל שיהיה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...