Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הארלי לצה"ל ?

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמישהו יסביר לי למה צריך אופנועים במשטרה צבאית?

את האמת..., הם לא ממש צריכים כשחושבים על זה...

הם לא מתפקדים כמו משטרה כחולה...

בכל מקרה..., לגבי רכישת אופנועים מתוצרת הארלי..., הייתה כתבה מלפני שנה פחות או יותר על כך שצה"ל ירכוש אופנועי הארלי מדגם "ספורטסטר"

לטובת הרוכבים של המשטרה הצבאית.

יכול להיות שכל העניין התעכב (מאוד) ועכשיו בעצם זה קרב ובא...

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה שמדהים בכל העסק הזה הוא שבמרוצת השנים היו למ"צ אופנועים בעלי נפח גדול מ500CC...

החיילים שנהגו בכלים האילו היו בני 18.

בגיל 18, על פי חוק מדינת ישראל אתה יכול להוציא רישיון עד 500CC, ורק בגיל 21 אפשר להוציא רישיון ללא הגבלה...

"מדינת מישטרה" :wink:(צבאית)

גילי

אותי הרבה יותר מפחיד שבתובלה נותנים לילדים לנהוג על סמיטריילרים ואם אני לא טועה גם על מובילים .

יש עוד משהו שמפחיד אותי בקשר לטנקים אבל אני לא סגור על הסיווג של זה....

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי הרבה יותר מפחיד שבתובלה נותנים לילדים לנהוג על סמיטריילרים ואם אני לא טועה גם על מובילים .

יש עוד משהו שמפחיד אותי בקשר לטנקים אבל אני לא סגור על הסיווג של זה....

שום חייל סדיר לא נוהג לא על מובילים ולא על סמיטריילרים...

רק מי שבקבע מגיע לרמות רישיון בשביל לנהוג על הכלים הללו פלוס מילואימניקים כמובן...

מקסימום שסדיר ייסע עליו הוא משאיות סטייל "דנה"...(רישיון ג' מספיק).

-tPR:ReDesign

-"We Do Better at 45°"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי היום 2 שוטרים צבאים מדברים על זה שצריכים להגיע הארלי לצה"ל. אני מאוד סקפטי...

יכול להיות הדבר ?

דניאל.

:shock:

תביא לי את השמות שלהם ומספר אישי.

דחוף נדווח אותם לבטחון שדה על חשיפת סודות מדינה.

:snipersmi

Little Max

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה העיקרית לצורך באופנועים למ"צ היא שפשוט אחרת הם בחיים לא יתפסו את החי"רניקים שבורחים מהם בתחנה מרכזית.(מה שהג'ובניק ירוץ?!)

וברצינות מ"צ מלוים מובילים שעלהם יש כלים מזובדים וחמושים .בנוסף מחויב ליווי לכל כלי לחימה משורין שמועבר בין גזרות .וכמובן המ"צ מתפקדת (או אמורה לתפקד) שמשטרת התנואה של צה"ל .

השמועה בקשר לרכישת הרלים רצה כבר זמן מה בצה"ל ,וזה נשמעה הגיוני כי רוב הכסף האמרקני ניתן למימוש רק בארה"ב.אבל בסוף זה לא יצא לפועל כי רוב רובם של הרכבים הלבנים נרכשים במכרזים.

ונקודה אחרונה המון סדירים רשאים לנהוג בכלים מעל 15 טון .אבל רק נגדים רשאים לנהוג במוביל.

(לא נסלח לעולם למ"צים הבני ***** שדפקו לי משפט מח"ת בגלל יציאה על ב' אחרי מבצא,שיקנו להם

הרלי ויורידו את הבלמים כדי לחסוך)

Dead but dreaming

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום חייל סדיר לא נוהג לא על מובילים ולא על סמיטריילרים...

רק מי שבקבע מגיע לרמות רישיון בשביל לנהוג על הכלים הללו פלוס מילואימניקים כמובן...

מקסימום שסדיר ייסע עליו הוא משאיות סטייל "דנה"...(רישיון ג' מספיק).

שטויות במיץ קוקוס.

עוד לפני כמה וכמה שנים, כשאנחנו היינו חיילים, הכרתי מישהו בסדיר (בן 19 דאז) שנהג על סמיטריילר. הוציא את כל הרשיונות הדרושים בצבא.

לא לכתוב שטויות אם לא בטוחים, טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבי מובילים כתבתי שאני לא בטוח ,ולגבי סמי טריילר אני בטוח שסדירים נוהגים עליהם .

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והקטע המצחיק הוא שבאזרחי הרישיון תקף עד 500 בלבד
לדעתי אתה טועה.

אם יהיה הארלי, איזה דגם זה יהיה ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה פעם סיפור על איזה אינדייין ישן שמצא את דרכו מהצבא החוצה...

צה"ל החליט לקנות (או לקבל) לפני שנים, כסיוע את האינדיין, ונתן אותו לקציני מישטרה, שלא ממש היסתדרו עם המישקל והסירבול...

האופנועים ניזנחו, ולאחר שנים הוצעו למכירה כרכב צבאי.

היתה פעם איזו כתבה על מישהו שקנה אחד (או שניים לחלקים), אבל זה היה מזמן...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינדייאן הראשונים שהיו בצה'ל נלקחו שלל מהמשטרה הצבאית הירדנית, הם היו בשרות צה'ל תקופת זמן,ונמכרו במכרז.

אני יודע על זה, מפני שאבא שלי ז''ל היה אחד מאילו שלקחו כלי כזה לאחר שחדרו לשטח הירדני, פיצצו את בניין המשטרה הירדנית(בקלקיליה) ונמלטו חזרה לשטח ישראל עם 3 אופנועים כאלו.

שהייתי ילד ונסענו לפעמים לקלקיליה, הייתי צריך לשמוע מאבי ז''ל את הסיפור כל פעם מחדש.:-D

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...