Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כל כמה זמן אתם מחליפים סכינים/ראש במכונת הגילוח?

pasat04
שימו לב! השרשור הזה בן 2085 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב לוקח לי כרבע שעה להתגלח, וגם התוצאה לא מושלמת. אני מתגלח כל יום. הגיע הזמן להחליף ראש למכונה.

המכונה היא Philips RQ1250.

בממוצע, יוצא לי להחליף כל ארבעה חודשים עד חצי שנה. עלות ראש מושלם בארץ שכולל את הסכינים, כ-300 ש"ח.

גם דרך האינטרנט, מחו"ל, המחיר דומה, לא הפרש דרמטי. יש מוצרים חלופיים בעלות מאוד נמוכה, אבל לא ניסיתי, כי על פניו נראה לי שלא מצדיקים הוצאה כספית, אם המקור לא מחזיק מעמד הרבה זמן. החלפה פעמיים בשנה זו עלות של מכונה פשוטה. אז מה עדיף?

האם המצב הזה מוכר למשתמשי המכונות? כל כמה זמן אתם מחליפים ראש למכונה? האם יש דרך לשמור או להאריך את חיי הסכינים? יש למישהו ניסיון עם מוצר חליפי (replacement)?

הנה קישור לראש מקורי, מאתר אמזון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי כשהמכונה הייתה חדשה סכינים החזיקו תקופה ארוכה.

אני מתגלח "על יבש", זה אולי גם משפיע על אורך החיים שלהם (ובטח על עור הפנים שלי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי פיליפס סידרה 8 שקניתי ב2010.

מתגלח כל יום, רק על יבש, וניראה ג'יהדיסט אם איזה יום לא התגלחתי.

החלפתי פעם ראשונה ראשים לפני שנה. בפועל כניראה הייתי צריך להחליף לפני שנתיים.

מכונה מדהימה שעובדת כמו שעון ומחזיקה טעינה קרוב ל3 שבועות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתגלח בבראון כמה עשורים. ב-6 השנים האחרונות סדרה 7, מחליף ראשים בהתאם להוראות היצרן בערך פעם ב-1.5 שנים. העלות בפעם האחרונה היתה כ-200 ש"ח בהזמנה באיביי (בארץ זה קצת יותר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי ראש מקורי מאיביי דרך מוכר יווני, ראש מצויין, זה אורגינל, המוכר נקרא the_repair_parts

לי לקח כמה שנים עד שהחלפתי, הראש שקיבלתי יותר חדיש מהראש המקורי שהיה לי ומגלח הרבה יותר טוב

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההזמנות שלי בד"כ מארה"ב או מדרום קוריאה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה חודשים להחלפת סכינים נשמע לי מעט.

אחרי הזמן הזה אני מפרק את הסכינים, מפריד כל סכין מהבית, מנקה היטב ומחזיר למקום (להקפיד כל סכין לבית שלו) ואז המכונה חוזרת להיות שד עד הפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם טיפ שעובד לי בפולסוניק של בראון - אחרי כל שימוש, תפרידו את הראש מהמכונה, שימו בו קצת סבון נוזלי, ותרכיבו אותו בחזרה על המכונה. תפעילו אותה תוך כדי שאתם שוטפים את הראש במים. הסבון מקציף ומוציא את כל הלכלוך מבפנים. אם מקפידים על זה ולא נותנים לדברים להצטבר ולהתקשות בפנים, הראש נשאר נקי לנצח.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הזמן הזה אני מפרק את הסכינים, מפריד כל סכין מהבית, מנקה היטב ומחזיר למקום.

עושה את זה כל חודשיים בערך.

אחרי כל שימוש, תפרידו את הראש מהמכונה, שימו בו קצת סבון נוזלי, ותרכיבו אותו בחזרה על המכונה. ...

אחרי כל שימוש??? כל בוקר? נשמע כתהליך יעיל, אבל למי יש סבלנות (זמן יש) לעשות את זה כל בוקר, זו השתעבדות.

הראש נקי, אני שוטף אותו (פתוח) תחת מים זורמים פעם בשבוע (המכונה עמידה למים), ועדיין, עם פרוצדורות הניקיון, אני חייב להחליף כל כמה חודשים.

בזמנו, הציעו לי בחנות טפטפת עם שמן, כדי לזלף על הסכינים. הגזימו, מה הם מצפים שאתגלח עם סכינים משומנים?

מה לגבי ראשים חליפים, מישהו התנסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי ראשים חליפים, מישהו התנסה?

פעם אחת ניסיתי. ראיתי מחיר מפתה באיביי, אמרתי מה שיהיה יהיה.

כמובן שהגיע זיוף, אמנם עם כל הכיתובים הנכונים אבל זיוף.

זה היה אשפה, איכות גילוח של מכונה ב100 שקל

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רק אני המוזר שלא החליף אף פעם ראש למכונה?

אני מתגלח פעם בשבוע (מנסה לעבור לפעמיים לפחות..עצלן מדי בנושא)

ככה שנוצר אחלה זקן של דאעש (איפה מצטרפים?)

את המכונה הקיימת קניתי מחבר פורום לפני שנתיים בערך שקנה אחת ספייר :) - עובדת לא רע,גילוח שלם לוקח לי כמעט שעה,תלוי בשעה ובמזג אוויר (בבוקר לדוגמא חם והיא מתחממת ממש מהר,אז זה מאריך - בלילה יותר נעים אז אני מקזז איזה רבע שעה בכיף)

נקיון \ תחזוקה - מעולם לא שטפתי אף מכונה,תמיד פירקתי את הראש,ניקיתי על הכיור,עברתי עם המטאטא הפצפון על הסכינים ויאללה

טעינה כאמור מחזיקה 2-3 גילוחים מלאים (פעם בשבוע..אז שלושה שבועות בערך)

רוב מי שאני מכיר מתגלח עם תער ועם פנים חלקות של תינוק - לי אין אומץ (נמנע מדיון דתי על זה שאסור וכו')

שוקל רכישה של מכונה חדשה,תקציב סביב 300 מספיק ? (ארץ\חו"ל לא חשוב..)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונות חשמליות מיועדות לגילוח יומי, וזה מה שאני עושה. אם הגילוח לא מושלם כעבור כמה שעות יש תלונות (גם מצד העור שלי, גם מצד הלחי של אשתי) - ועושים סיבוב נוסף.

מי שאינו מתגלח כל יום, מכסימום יומיים - צריך מכשיר מתאים, בדרך כלל עדיפות לסכין.

את הפולסוניק אני מרוקן פעם בכמה ימים ובכל טעינה (בממוצע פעם בשבועיים) מעביר במכשיר הניקוי הייעוי שהגיע בערכה. לאחרונה מכשיר זה התקלקל, וכיוון שהמכונה בת 7 ככל הנראה שהיא תוצא לגמלאות, על הכוונת סדרה 9.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...