Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האים אמריקאית שותה דולק ????

doctor99
שימו לב! השרשור הזה בן 7035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קורסיקה היא רכב ספורט? אז אם ככה הקאדילק cts בעצם מתחרה ישירה בלמבורגיני לא? :roll: הינה דוגמא לחוכמת האינטרנט או איך שלא קוראים לזה במיטבה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמע אחי *** עריכה - אם הוא אחיך, לאבא שלכם עדיין יש קורסיקה ***, היה לנו שברולט קורסיקה 3100 סמ"ק והיא רק שאבה לנו דלק, האמריקאיות ידעות בזה שהם שותים הרבה דלק... ולנו היה רק הפסדים על האוטו.

Peugeot 308 GTi By Peugeot Sport 2018

Ex- Peugeot 208 GTi 2013 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

djgabi כתב:

טוב כמה דברים:

רואים שאין לך מושג ברכב הזה.

שברולט קורסיקה לא קונים אנשים שלא מבינים ,למרות שגם אם אתה לא מבין אתה תופתע לטובה,עשיתי יותר מידי שיעורי בית על יפניות כדי להגיע למסקנה אחת שהם צעצועים בילבד.

קורסיקה,זה רכב של כוח,רכב שיושב על הכביש כמו שצריך,התנהגות כביש,והגה ממדרגה ראשונה.

שוב הכל מאוד תלוי מה הרכב עבר,ואיך הוא מטופל.

אני לא רוכש רכבים על עיוור,זה רכב שמוגדר כרכב משפחתי סלון,שלא כל כך עומד בהגדרה הזאת

אלה עומד בהגדרה של רכב ספורט.

ביצועים ברמה גבוה,מיתלים מעולים,הגה חלק,ישיבה חלומית כמו בכל רכב אמריקאי,נפח עצום,והמון המון כוחניות במובן החיובי ביותר,כל הדברים הללו יוצרים משהו שקשה מאוד להגיע אליו, במכוניות כמו מזדה, bmw הונדה אופל ועוד.

לא יכולתי לראות את השטויות שנאמרו פה ולא להגיב.

מילא אמרת שהקורסיקה הוא רכב סביר שיכול אולי(וזה בסימן שאלה גדול) לספק את הרוכשים הפוטנציאליים שלו, אבל מכאן ועד לומר שהקורסיקה הוא רכב ספורטיבי יש דרך ארוכה מאודד.

תא הנוסעים של הקורסיקה לא מגיע לרמה של אמריקאיות רגילות, הכל מתפרק ונהרס עם השנים.

המנוע גם הוא לא כ"כ טוב כמו שמצפים ממכונית אמריקאית, אבל בנושא הזה הקורסיקה עוד מספקת.

אחיזת כביש? כמו שענו לך, הקאיה פרייד בטוח אוחזת טוב יותר, ההגה שלה טוב יותר והיא הרבה יותר מהנה מהקורסיקה. אני'לא יודע על כמה רכבים נהגת(אם בכלל), אבל אני מציע לך לבוא לעשות סיבוב חלומי(בשבילך) על מאזדה 626 שנת 99. רכב ספורטיבי למהדרין, מתחרה ישיר של הפגאני זונדה.

עזוב אותך שטויות, הקורסיקה היא אחת מהמכוניות האמריקאיות שהחברה לא תרצה לזכור, וזה בלשון המעטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחובבי המנועים הגדולים- רק רכב משנת 1996 ומעלה...

תוך שנה שנתיים ניתן יהיה להוריד עלויות דלק תוך שימוש בגפ"מ

:evil:וולו הנאה אחורית 6 צילינדר 164 960 .
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ירחמיאל

אם אתה מחפש רכב נוח - אמרתה סיטרואן

אם אתה מחפש רכב חסכוני ואמין - אמרתה דיזל

אם אתה נוסע מחוץ לעיר, ומחפש הרבה כוח בטורים נמוכים - אמרתה טורבו דיזל

בטיחות - ההוא שרשם שנכנסו בו במאה עשרים - בי נכנסו ב 80 אומנם, עומדים ברמזור , עם 3 נוסעים מאחורה ואני במושב הנוסע בדרך לשדה תעופה, והאחורים של הקסארה עשוים ברזל - תאמין לי ברזל. פעם שלישית שהאוטו חוטף מכה באותו מקום, הלך הפנס, והבגז לא ננעל - סך הכל נזק - 1200 שקל, כמובן שכל ארבעת הנוסעים יצאו בריאים ושלמים. מיותר לציין שהטרנספורטר שנכנס בנו נשאר ללא רדיאטור גריל ומכסה. וגם פנס שמאלי.

אם אתה מחפש היגוי טוב , לדעתי ההגה של הקסארה מצוין (מישהו אמר 306?) , רך - והעיקר הגה לא חשמלי.

יש לך שתי אופציות טובות: קסארה מבוססת מנוע ה HDI , פחות מוצלחת ורגישה יותר לתקלות במ"ע ההזרקה

קסארה מובססת מנוע XUD הישן והטוב, עם הזרקה מכנית (לא ישירה) וטורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לדברים שאמרו כאן, אף-אחד לא הזכיר את השוק הגרוע מאוד שיש לקורסיקה!!!

ממש גרוע.. עד ששני אנשים שאני מכיר שניסו למכור את הקורסיקות שלהם לא ידעו כבר כמה להוריד מהמחירון כדי להעיף את הרכב לכל-הרוחות.

מצטרף לדעתו של גיא ולשאר המתנגדים.

רכב גרוע... המנוע 3.1 סמ"ק, חוץ מזה שזה נשמע נעים לאוזן,הוא לא שווה מהומה,

ובטח שלא מתנהג כמו מנוע בנפח הנ"ל.

הרכב כבד, הנאה מנהיגה היא אפסית (הקיאה פרייד של אחותי הרבה יותר מהנה לנהיגה) וגם לא מצאתי בו שום נוחות שמאפיינת מכונית אמריקאית!!

לאחר שעות רבות של נסיעה על קורסיקה (שהייתה יד ראשונה אגב ויחסית שמורה) אני יכול לומר בוודאות שקורקינט ממונע יתן סיפוק רב הרבה יותר.

להתרחק!!

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתרחק? ממש ממש לא

כפי שכבר ציינתי קודם זה רכב שמעט מאוד מגיע אלינו,ואני באמת חושב שזה ויכוח מיותר

ברגע שעושים השוואה בין קאיה פרייד לקורסיקה אז ההיגיון והחוכמה בורחת מהכותב.

זה רכב מצויין עם יחסית מעט מאוד בעיות לא כמו הסובארו והמצובישי שמגיעים כל שני וחמישי

יש כל מיני רכבים טובים יותר טובים פחות חבל להיכנס לויכוחים ללא עיניין

מכונאות כללית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו יעקב....:-)

לא הזכרתי את נושא האמינות ולא דיברתי על תדירות הביקורים במוסכים כי זה לא ידוע לי (ולכן אני גם לא ארשום בנושא)...

אם הרכב אמין או לא?! אחרים בעלי ניסיון יגידו..מקובל!!

השוואה לקאיה פרייד היא להמחשה בלבד..

אם בן-אדם לא מוצא ברכב א' הרבה יתרונות אבל ברכב ב' מוצא הרבה חסרונות...אז זו הדרך להמחיש את זה.

יש כל מיני רכבים טובים יותר
זה העניין, יש המון רכבים בשוק שיכולים לתת הרבה יותר, ובאותו הסכום!!!

הרכב הנ"ל לא מוצלח ולא נחשב מעולם למוצלח..עובדה!

השוק הקשה של מכירת הרכב.. גם הוא מבחינתי בגדר עובדה!

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב מצויין עם יחסית מעט מאוד בעיות לא כמו הסובארו שמגיעים כל שני וחמישי
קורסיקה יותר אמין מסובארו?

אולי פשוט אין קורסיקות באזור שלך? כי ההצהרה הזאת נשמעת לי די תמוה.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...