Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האים אמריקאית שותה דולק ????

doctor99
שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אכתוב את זה פעם אחת ותפנים את הדברים כי מדובר על עובדות קיימות.

לאבא שלי יש שברולט קורסיקה 3100 והוא נהנה כל שניה של נהיגה .

גם אני קניתי את אותו הרכב ואותו הנפח שנת 96,ווזה פשוט תענוג אלוהי אחד גדול,באמת מכל הלב!

הרכב שותה בממוצע 1 על 10 מנוע 3100 לא לשכוח,שזה דבר מדהים!!!!

מבחינת השילדה האמריקאיות של היום פחות בטיחותיות כמו היפניות והארופאיות.

אבל הם אוכלות מעט מאוד לעומת הרכבים של פעם שנות ה60-70-80 שהיו שותות דלק עם קשית.

למרות שאין ויכוח לגביי המרכב והשילדה המדהימים של פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אכתוב את זה פעם אחת ותפנים את הדברים כי מדובר על עובדות קיימות.

לאבא שלי יש שברולט קורסיקה 3100 והוא נהנה כל שניה של נהיגה .

גם אני קניתי את אותו הרכב ואותו הנפח שנת 96,ווזה פשוט תענוג אלוהי אחד גדול,באמת מכל הלב!

הרכב שותה בממוצע 1 על 10 מנוע 3100 לא לשכוח,שזה דבר מדהים!!!!

מבחינת השילדה האמריקאיות של היום פחות בטיחותיות כמו היפניות והארופאיות.

אבל הם אוכלות מעט מאוד לעומת הרכבים של פעם שנות ה60-70-80 שהיו שותות דלק עם קשית.

למרות שאין ויכוח לגביי המרכב והשילדה המדהימים של פעם.

לא ממש הבנתי את דבריך (השורה האדומה והלאה), אבל רוח הדברים חיובית לאללה. סוף סוף מישהו שמבין פה במכוניות...

כולם פה נהנים לכתוב דברים ללא ביסוס, על סמך השערות, דעות רווחות ומבחני רכב מגזיניים, אך נדמה לי שרוב המשמיצים לא נהגו מעולם בשברולט ולא מדבר אליהם המונח "רכב אמריקאי".

מן הסתם, כמו שאני לא מתערב בת'רדים על אימפרזות, ת'רדים על אמריקאיות זה לא לכולם...

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו גדי שיש לו אימפלה ואי אפשר להגיד שהוא שונא אמריקאיות אמר שהקוריסיקה רעה.

אני אשמח לראות מבחן אחד שמשבח את ההתנהגות\הגה של הקורסיקה.

אם אתם חושבים שנהיגה על הקורסיקה היא "תענוג אלוהי אחד גדול" כפי שרשמת, כנראה שלא נהגת על רכבים אחרים, או שאתה שייך לקבוצה אחרת שקיימת כאן, שאוהבת את הרכב שלהם בצורה עיוורת לחלוטין ולא מעניין אותם כלום, גם לא העובודות ואז באמת כלום לא משנה. אין רע בלאהוב את הרכב שלך, יש רע בלהיות עיוור למגרעות שלו ולהציגו כמושלם.

מדובר ברכב ישן, ורע. מה שכן, הוא גדול יחסית, והוא זול, ולמי שרוצה תדמית אמריקאית + קניה לפי מטר פח, זה אופציה (שאני לא הייתי קונה בחיים). הנאה מנהיגה אין בו, הגה אמריקאי ולא מתקשר - יש בו.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להנות מנהיגה בכמה דרכים, אתה יודע.

דרך אחת היא לנהוג מהר וחזק, דרך אחרת היא לנהוג לאט ורגוע. אמנם הדרך השניה אינה נכנסת למשבצת הרגילה של "הנאה מנהיגה", אבל אי אפשר להתעלם ממנה. (אבא שלי, למשל, מאוד נהנה לנהוג, אך איוו 8 היא לא הבחירה המתאימה לו...)

אני לא בא לטעון שהקורסיקה מהווה רף עליון בהתנהגות כביש, אבל אלה שנוהגים בדרך השנייה יהנו מהיתרונות שהיא מציעה. אז הקורסיקה לא בשבילך, זה לא אומר שהיא לא יכולה להיות בשביל מישהו אחר.

צריך להתייחס לכל אוטו על פי מה שהוא נותן, ביחס למה שאתה צריך, לא? אל תשלול רכב כי אתה לא אוהב אותו (או כי הוא לא שריף), תשלול אותו מסיבות אחרות של אי התאמה לצרכים.

ולגבי השאלה שבכותרת, צר לי לאכזב את חבורת המלעיזים, התשובה היא כן, כמו כל אוטו אחר.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני עדיין לא מסכים איתך. גם מי שנוסע רגוע מA לB ידע להעריך הבדלים בהתנהגות. אבא שלי נוהג רגוע, והתלהב מההגה של הפוקוס הרבה יותר מאשר ההגה של הגולף שהיתה לו קודם.

קורסיקה הוא רכב רע. הוא פחות רע ואוניה עם זוויות גלגול מפחידות עם נוסעים ממש לאט. זה הכל.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כמה דברים:

רואים שאין לך מושג ברכב הזה.

שברולט קורסיקה לא קונים אנשים שלא מבינים ,למרות שגם אם אתה לא מבין אתה תופתע לטובה,עשיתי יותר מידי שיעורי בית על יפניות כדי להגיע למסקנה אחת שהם צעצועים בילבד.

קורסיקה,זה רכב של כוח,רכב שיושב על הכביש כמו שצריך,התנהגות כביש,והגה ממדרגה ראשונה.

שוב הכל מאוד תלוי מה הרכב עבר,ואיך הוא מטופל.

אני לא רוכש רכבים על עיוור,זה רכב שמוגדר כרכב משפחתי סלון,שלא כל כך עומד בהגדרה הזאת

אלה עומד בהגדרה של רכב ספורט.

ביצועים ברמה גבוה,מיתלים מעולים,הגה חלק,ישיבה חלומית כמו בכל רכב אמריקאי,נפח עצום,והמון המון כוחניות במובן החיובי ביותר,כל הדברים הללו יוצרים משהו שקשה מאוד להגיע אליו, במכוניות כמו מזדה, bmw הונדה אופל ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורסיקה,זה רכב של כוח,רכב שיושב על הכביש כמו שצריך,התנהגות כביש,והגה ממדרגה ראשונה.

זה רכב שמוגדר כרכב משפחתי סלון,שלא כל כך עומד בהגדרה הזאת

יש כאלו שחושבים שאפילו בהגדרה של "מכונית מרוץ". הם כותבים בפורומים אחרים.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כמה דברים:

רואים שאין לך מושג ברכב הזה.

שברולט קורסיקה לא קונים אנשים שלא מבינים ,למרות שגם אם אתה לא מבין אתה תופתע לטובה,עשיתי יותר מידי שיעורי בית על יפניות כדי להגיע למסקנה אחת שהם צעצועים בילבד.

אני לא רוכש רכבים על עיוור,זה רכב שמוגדר כרכב משפחתי סלון,שלא כל כך עומד בהגדרה הזאת

ביצועים ברמה גבוה,מיתלים מעולים,הגה חלק,ישיבה חלומית כמו בכל רכב אמריקאי,נפח עצום,והמון המון כוחניות במובן החיובי ביותר,כל הדברים הללו יוצרים משהו שקשה מאוד להגיע אליו, במכוניות כמו מזדה, bmw הונדה אופל ועוד.

אין לי מושג בן כמה אתה או על כמה רכבים נהגת חוץ מקורסיקה, אבל כנראה שאין לך שום מושג על מה אתה מדבר

.

כ-ל היפניות עם צעצועים בלבד? STI? EVO? לקסוס? אקורה, אינפיניטי, הונדה, טויטה, מייצרות צעצועים? אולי אתה קונה את היפניות שלך בTOYS R US ואז הן באמת צעצועים בלבד.

קורסיקה זה רכב רע. הוא לא חזק, יש לו אחיזה גרועה, חסר התנהגות כביש והגה מנותק. אפילו חולה האמריקאיות הכי גדול לא היה מסכים למה שרשמת כאן, מדובר בקורסיקה לא קורבט.

לפי מה שרשמת פה כל מי שיש לו M3 צריך למכור אותה ולרוץ לקנות קורסיקה.

אתה חולה אמריקאיות, ואוהב את הרכב שלך - יופי. רק תבין שהוא לא מושלם ומה שרשמת פה גורם לך בעיקר להיראות רע.

אם אתה לא מסוגל לרשום בצורה לא עיוורת לחלוטין - אל תרשום. אפילו yoelbe חובב אמריקאיות מושבע לא מסכים עם הדברים שלך. אל תהפוך את הרכב שלך למה שהוא לא. הרכב הראשון שנהגתי בו היה פיאסטה 88, אהבתי אותו מאוד. לא חשבתי שבגלל זה יש לו אחיזה מדהימה, כוח אדיר ועוד אי אלו תארים שלא קשורים אליה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה לומר בזה?
שהקורסיקה היא רכב מיושן, המתבסס על השלדה הנחותה של אופל אסקונה (היה פעם דבר כזה) , בעלת היגוי גרוע במיוחד, מנוע גדול ופרימיטיבי בעל הספק נמוך לעומת מנועים אחרים בני דורו, ושאם הרכב הזה נחשב בעינך רכב ספורט, הייתי ממליץ לך לקחת נסיעת מבחן בקיאה פרייד. היא תפתח לך את העיניים, ולא תבין למה בזבזת את הזמן בקורסיקה.

אחרי שתודהם מהאיכויות הנסתרות שלא הכרת בזכות הפרייד, אני אמליץ לך בהדרגה על רכבים אפילו ספורטיביים ממנה. (ויש).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאיה פרייד ?

טוב עזוב לא שווה להגיב לך

----------------------------

גיא גיא,

לא כתבתי כל היפניות צעצועים,לקסוס אקורה, אינפיניטי,זה רכבים מLEVEL שונה לחלוטין.

אני יודע על מה אני מדבר,ויש לי אישורים והוכחות מוצקות לכל אמירה.

אף אחד לו בא וטען שהרכב שלו מושלם,אין רכב מושלם,לכל רכב יש פלוסים ומינוסים.

אל תיקח ללב,אני רק בא ומציג כאן עמדה חיובית של המון אנשים שיש להם את סוג הרכב הזה,

ואני לא היחיד,כשתנהג,רק אז אתה תבין למה התכוונתי,כרגע זה חסר סיכוי גם להסביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קאיה פרייד ?

שברולט קורסיקה ?

מקווה שהבנת באיזו ליגה הרכב.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון - השרשור ננעל עקב "ויקום המלפפון ויכה את הגנן". (הודעה שנמחקה).

בעקבות ה"פ מ-NITCH פתחתי את השרשור.

חברי הפורום הלא מלומדים, הבורים וחסרי הנסיון מתבקשים לא להמליץ על הרכב היחידי בו נהגו, אפילו אם יש כזה לאבא שלהם.

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב מלפפון - שמעתי שהוא עדיף מקורסיקה :-P(אלא אם מדובר באי - שאז האי עדיף).

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...