Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב כסמל סטטוס / אביזר אופנה

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לא, אני רק אומר שבסופו של דבר כמעט כל דבר זה סמל סטאטוס.

אני אישית עושה מה שטוב לי ומתאים לי, קניתי רכב שמתאים לצרכים שלי וקולע לטעם שלי.

בגדים אני קונה מה שאני אוהב, אני יכול ללכת לקנות בגדי מעצבים או בגדים מבתי האופנה המובילים של אירופה אבל אני לא מוצא טעם ולטעמי התמחור יקר מדי.

אבל אתה לא יכול להתעלם מכך שאנשים ישפטו אותך לפי הבחירות שלך, באם תרצה או לא.

מה שמדהים הוא כמה אנשים עובדים על עצמם ועל סביבתם שהשיקולים שלהם פרקטיים, כשלפעמים 80% שיקול אופנה

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה שמדהים הוא כמה אנשים עובדים על עצמם ועל סביבתם שהשיקולים שלהם פרקטיים, כשלפעמים 80% שיקול אופנה

זה טבעי לאנשים לרצות להיות חלק מהעדר, זה פשוט שאתה רואה קבוצה מאוד גדולה של אנשים משתמשת ברכב x לעומת אדם אחד שרוצה רכב y זה גורם לרוב האנשים ללכת עם העדר כי זה מראה שהם עושים בחירה חכמה ונכונה זה מחזק את הבטחון העצמי שלהם.

בנאשיונאל גיאוגראפיק עשו ניסוי בתוכנית משחקי מח שמו קבוצה של אנשים בחדר, פרט לאדם אחד כולם היו שחקנים. כל פעם שנשמע צלצול כולם עמדו.

כמעט כל האנשים או אפילו כולם אני כבר לא זוכר, שהוכנסו לחדר (שלא היו שחקנים) לאחר הצלצול הראשון גם הם הצטרפו לעמידה.

זה דיון מאוד ארוך למה אנשים הולכים אחרי העדר, לפעמים זה תת מודע ולפעמים זה בדעה צלולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא שאנשים עובדים על עצמם או קופצים מהגג אחרי העדר, הם בוחרים במה שעושה להם טוב ואין בזה שום פסול.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלטות שלנו לא מנותקות מהרגשות שלנו, וההסברים שאנו נותנים לעצמנו ולאחרים למעשה הרבה מהם פשוט מספקים רציונליזציה לאותם החלטות שנבעו מרגשות, בגדול אפשר להגיד לפי זה שכולנו "עובדים על עצמנו".

אם אתה מאמין שהחלק שאחראי לקבלת ההחלטות שלך מנותק מהרגשות שלך אז אתה בהחלט "עובד על עצמך" שעות נוספות.

וככל שההחלטה יותר משמעותית , כך האלמנט של הרגש נהיה יותר דומיננטי ולא להפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב שאתה קונה זה סמל סטטוס. אתה תמיד חושב מה יגידו. גם קיה פיקנטו ודאצ'יה דאסטר. אם אתה רוכב על אופניים חשמליים בתל אביב אתה חושב מה יגידו.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרארי קונים אם יש תקרה נמוכה בחנייה התת קרקעית, הרכב הרגיל פשוט לא יכנס בגלל הגובה.

לא מדויק - פרארי ולמבורגיני קונים כדי לדפוק את המערכת ולהתפלח לחניונים תת- קרקעיים:

https://www.youtube.com/watch?v=8N7gljqsIKc

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל כבר הקדימו תרופה למכה על ידי זה ששמים באמפרים לפני המחסום.

לצערי תיאלצו לבטל את ההזמנה כנראה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב מהשכרה Mitsubishi Space Star 2014 לפני שנתיים למרות שהיה לי כסף בבנק למשפחתית חדשה.

צריך לקנות לפי המטרות עבורן נועד הרכב ולא בשביל פוזה ולחץ חברתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש חשיבות לפאן האסתטי של הרכב. יש דברים שנעימים לעין ועושה נעים להסתכל עליהם. יש רכבים שרק הצורה שלהם תגרום לאנשים לסובב את הראש, גם לא למביני רכב - אלא בגלל שהם ראו משהו יפה שתפס להם את העין.

אי אפשר להתכחש לזה.

בהרבה יותר נחמד להכנס אל תוך רכב שצורתו החיצונית נעימה לך, גם אם אתה לא רואה את עצמך באמת חיצונית לרכב נוהג בו. אבל בסטייט אוף מיינד שלך, אתה יודע שאתה נוהג ברכב שצורתו יפה. זה עושה משהו.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל סטטוס זה לא.

רוב הרכבים במדינתנו נרכשים בעסקאות מימון הזויות כאשר לרוכשים לרוב אין אפילו חצי מהסכום הנדרש לרכישה של רכב כזה.

אביזר אופנה יקר...זה כן.

אין צורך בחתימה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי רכב מהשכרה Mitsubishi Space Star 2014 לפני שנתיים למרות שהיה לי כסף בבנק למשפחתית חדשה.

צריך לקנות לפי המטרות עבורן נועד הרכב ולא בשביל פוזה ולחץ חברתי.

מסכים אתך - כמעט. צריך לרכוש רכב לפי הצרכים, היכולת וראיה לטווח רחוק.

לדוגמאע - במצבי הכלכלי הנוכחי ולאור הצרכים הנוכחחיים לא רכוש רכב משומש. מצד שני אחזיק ברכב הרבה שנים.

יתכן שאילו היתי צריך לנהוג 400 ק"מ ביום הייתי מתיחס אחרת (אפילו סביר שכך) ומעדיף רכב יותר מרווח ומאובזר.

הבעיה היא שלוש המלים האחרונות שלך - בשביל רבים זה שיקול מרכזי בבחירת הרכב. לגיטימי כאשר יש לךך האמצעים לכך, למרות שאותי, אישית, זה לא מרשים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
סמל סטטוס זה לא.

רוב הרכבים במדינתנו נרכשים בעסקאות מימון הזויות כאשר לרוכשים לרוב אין אפילו חצי מהסכום הנדרש לרכישה של רכב כזה.

אביזר אופנה יקר...זה כן.

אף אחד לא יודע אם שילמת במזומן על המרצדס או לקחת מימון והלוואות, קניית סמל סטטוס יכולה להיות הצהרת הון שקרית, אבל זה עדיין גורם לאנשים מסויימים לחשוב שאתה טחון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סמל סטטוס זה לא.

אביזר אופנה יקר...זה כן.

קצת מבולבל למקרא המצוטט, ראשית, אביזר אופנה יקר הוא בראש וראשונה סמל סטטוס, שנית, דווקא רכישה של משהו שאין לך באמת יכולת לממן אותו, היא בחלקה הגדול נסיון להתקדם במעלה הסטטוס החברתי ולייצר מראית עין שאתה עשיר יותר ממה שהמצב האמיתי בכיסים מלמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...