Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב כסמל סטטוס / אביזר אופנה

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תרחיש ריאלי לחלוטין.

יש לי 130,000 ש"ח לקנות רכב.

זה או מאזדה 3 או BMW סדרה 3 בת שלוש(ייצא לי מלא שלושים במשפט :-D)

אני אעדיף את הBMW בגלל איכות,מנוע,ניהוג,מראה על קורולה ומוכן לספוג את האחזקה.

הרוב יחשבו שאני איזה עשיר,כשבתכלס יש לי ולשכן עם הקורולה בדיוק אותו הכסף.

וייתכן שבכלל בחרתי ברכב לא מסיבות של פוזה.

איי שם ב2006 אם הייתי צריך לשלב בין נוחות של S CLASS ואפרוריות של גולף הייתה את הפאייטון.

אני הייתי עושה כך :

60 אלף לטובת קניית רכב+ביטוח מקיף+יישור קו.

70 אלף שם בהשקעות שיצמחו ריבית דריבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בס"ד

אני כשלעצמי יכול להגיד שקניית רכב היא שילוב של כל הפרמטרים (רכישה אמוציונאלית, קורטוב של שופוני+אפקט הדאווין, התאמה לצרכים האישיים).

סמל סטטוס- מכונית אכן סמל סטטוס (לפי דעתי בכל אופן..), התרבות המצוי'ה היום שכל דרוויש שנסע עד עכשיו בגולף 92' מקרטעת וכעת נוסע באאוטלנדר חדשה (מקרה אמיתי), פסולה לגמרי.

לא פלא שאנשים מתלוננים שלא גומרים את החודש.

בעולם העסקים ישנו דבר ידוע שכאשר ישנה שמועה על איש עסקים שנקלע לקשיים כספיים, הוא רוכש/מסתובב עם מכונית חדשה בכדי להזים את השמועה.

העמסת נשים - מקרה שקרה לי לפני שנים, בזמן שאימפרזה טורבו בכלל ופרודרייב בפרט לא היו דבר מצוי, יצא לי לנהוג עליה בעיר דרומית כלשהי (פרטים במערכת:hihi:), כולל הספויילר האימתני מאחורה + צבע שחור של הרכב, ההרגשה הכללית הייתה של Chick magnet, כאילו העולם עצר מלכת, זכורה לי תמונה בראש של ילדות בנות 11 לערך שהפסיקו את השיחה בניהם והביטו עלי עם מבט כזה:shock::shock:

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי עושה כך :

60 אלף לטובת קניית רכב+ביטוח מקיף+יישור קו.

70 אלף שם בהשקעות שיצמחו ריבית דריבית.

בתקציב הזה אתה יכול לקנות רכב שלא ידרוש שום יישור קו, אם לא תתפתה לאיזה "הרבה אוטו בכלום כסף" ועם יישור קו שלא נגמר, ושם בסימן שאלה מאוד גדול את כדאיות העסקה מול רכב חדש אפילו מאותו דגם.

שני הרכבים אצלי בבית, קורולה 2013 ופריוס 2011, שנרכשו סביב התקציב הזה כל אחד, דרשו רק צלחות בלם בקורולה וצמיגים בפריוס, שזה דברים שמחליפים בכל רכב אחת לכמה זמן.

או אפשר לקנות דאצ׳יה סנדרו 1.2 ידנית ולקבל רכב חדש עם אחריות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב הזה אתה יכול לקנות רכב שלא ידרוש שום יישור קו, אם לא תתפתה לאיזה "הרבה אוטו בכלום כסף" ועם יישור קו שלא נגמר, ושם בסימן שאלה מאוד גדול את כדאיות העסקה מול רכב חדש אפילו מאותו דגם.

שני הרכבים אצלי בבית, קורולה 2013 ופריוס 2011, שנרכשו סביב התקציב הזה כל אחד, דרשו רק צלחות בלם בקורולה וצמיגים בפריוס, שזה דברים שמחליפים בכל רכב אחת לכמה זמן.

או אפשר לקנות דאצ׳יה סנדרו 1.2 ידנית ולקבל רכב חדש עם אחריות.

דאצ'יה(?) ואז הלך הסטטוס.

נוטה להסכים איתך,רכב רגיל לא ידרוש יישור קו.

אבל אם במקום קורולה בת 4 תקנה אאודי בת 7,המצב אחר קצת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה בישראל (לפחות במקומות שאני מגיע אליהם), זה שאת אף אחד לא מעניין באיזה רכב אתה נוהג. אני מגיע לשכונות שנחשבות ליוקרתיות, ואני רואה שם לרוב את אותו האוסף של קורולה/פיקנטו/ספורטאז׳/איוניק כמו ברוב המקומות.

אם אתה קונה רכב יוקרה זה נטו בשביל ההרגשה האישית שלך. אל תצפה שהוא ייתן לך משהו מעבר לזה. אין לזה שום הצדקה כלכלית, איך שלא תשים את זה.

אתה יכול לנסוע בA4 בת 7 במחיר של קורולה בת 4? סבבה, אתה יכול גם לנסוע בקורולה בת 4 במחיר של אאודי בת 7, ולקבל שקט מתקלות, אחזקה שותפת וביטוח הרבה יותר זולים, וצריכת דלק הרבה יותר טובה.

האאודי תתן לך ביצועים ונוחות יותר טובים? סבבה, כל זה לא שווה כשהאוטו על ליפט, ובעל המוסך כבר מתכנן קומה נוספת לבית שלו.

אז יהיו תקלות, אבל לא תסע במשפחתומתית משעממת של העדר? שיהיה, כל אחד וסדרי העדיפויות שלו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את ואדים. אני גר בשכונה מבוססת. אם אני מסתכל איזה מכוניות חונות כאן ברחוב - זה מתחיל בשני קאדילאקים ושני יגוארים, נמשך בוולבו'אים ומסתיים בכמה מאזדות 3 חבוטות מהדור הראשון. ואתה יודע מה - בעלי המאזדה לא מרגישים שחסר להם משהו, למרות הרכב הנוצץ בחניה השכנה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם צודקים, כרגיל.

כל הקטע הזה של המכוניות, זה סתם. קורולה זה בדיוק כמו ב.מ.וו, מרצדס ואאודי, רק עם פלסטיקים קצת יותר קשיחים. גם מזראטי, יגואר, בנטלי, רולס רויס, הכל סתם סמלים. פרארי, למבורגיני ופורשה זה כמו קורולה רק קצת חזקה יותר.

ובכלל, אם רכב נכנס למוסך, העולם קורס. שום דבר לא שווה את זה שהאוטו ימשיך לנסוע, לעד. בטח ובטח אם ח"ח מישהו עשוי גם, רחמנא ליצלן להנות, שזה ממש, אבל ממש מסוכן. בברה"מ היו שולחים אנשים לגולאג על דברים כאלה.

תזכירו לי מה אתם עושים בפורום רכב?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפשים זיווג הגון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניכם צודקים, כרגיל.

כל הקטע הזה של המכוניות, זה סתם. קורולה זה בדיוק כמו ב.מ.וו, מרצדס ואאודי, רק עם פלסטיקים קצת יותר קשיחים. גם מזראטי, יגואר, בנטלי, רולס רויס, הכל סתם סמלים. פרארי, למבורגיני ופורשה זה כמו קורולה רק קצת חזקה יותר.

ובכלל, אם רכב נכנס למוסך, העולם קורס. שום דבר לא שווה את זה שהאוטו ימשיך לנסוע, לעד. בטח ובטח אם ח"ח מישהו עשוי גם, רחמנא ליצלן להנות, שזה ממש, אבל ממש מסוכן. בברה"מ היו שולחים אנשים לגולאג על דברים כאלה.

תזכירו לי מה אתם עושים בפורום רכב?

קורולה לא רואה את פרארי אפילו ממטר, בגלל הבדלי הביצועים.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויני - אנחנו בפורום רכב, אבל זה לא בהכרח הופך את הרכב למרכז חיינו. זה בדיוק מה שנכתב - יש אנשים שיכולים להרשות לעצמם יגואר, או לפחות איזה וולבו בריאה, אבל לא רואים צורך במשהו יותר יקר ממאזדה 3 בת 12. כנראה שהם גם לא חברי פורום. ואולי כן, כיון שמענינת אותם תחזוקת הרכב, כיון שהם נהנים להתווכח על מעגלי תמועה דו נתיביים, או כיון שהם רוצים לתרום את חלקם לזוגיות של אושריקו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, לא אישי כמובן [emoji6], אבל אמירות כאלו:

אם אתה קונה רכב יוקרה זה נטו בשביל ההרגשה האישית שלך. אל תצפה שהוא ייתן לך משהו מעבר לזה. אין לזה שום הצדקה כלכלית, איך שלא תשים את זה.

נשמעות לי קצת מוזרות בקונטקסט הנוכחי.

כלומר, ברור שאין לזה שום הצדקה כלכלית, אבל כמו שואדים מעדיף קורולה ע"פ אייגו, שגם להעדפה הזו אין שום הצדקה כלכלית, יש אנשים שיעדיפו אאודי על קורולה (אפילו אם יעלה יותר להחזיק אותה) כי הרכב ייתן להם יותר, הרבה מעבר לסמל בלבד.

אם כי כמובן, גם הסמל חשוב, זה לא שאיל גולן מתייצב כל שבוע בפצאל עם הפרארי שלו.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה זה בשביל ההרגשה האישית. ברור שיכולתי לקנות במחיר של קורולה בת 3 אייגו חדשה, לקבל אחריות יצרן ורכב כנראה עוד יותר חסכוני. והרבה עושים ככה, קונים לא משנה מה, העיקר חדש עם אחריות.

כמו שאמרתי, כל אחד וההעדפות שלו. אפשר גם לקנות דאצ׳יה חדשה וגם סדרה 7 בת 15. כל אחד ומה שעושה לו את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם s class זה בשביל ההרגשה האישית, בדיוק באותו אופן. וגם בשביל הסמל. אבל אי אפשר לבטל את היכולות העדיפות שלה על קורולה (בהכל, פרט לאמינות וקלות מציאת חניה כמובן).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא יכולה לעשות מה בדיוק? קפה?

שתיהן מכוניות סדאן שמיועדות להכיל נהג וארבעה נוסעים פלוס מטען, ולהסיע אותם במהירות חוקית פלוס (נו, קורולה מגיעה ל200, S קלאס כנראה תגיע ל250, אבל לא תסע במהירויות האלה לא עם זה ולא עם זה). כמובן ש-S קלאס תעשה את זה ברמה אחרת לגמרי, אבל זה כבר עניין של הרגשה אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואדים, יש לך ניסיון כלשהו בנהיגה ברכבי ספורט? אתה מכיר אישית אנשים שיש להם רכבי ספורט \ רכבי מנהלים יקרים יחסית?

סתם, לא צריך ללכת רחוק. כשהייתי בצרפת לפני כמה חודשים, קיבלנו במקרה במוו 120, במקרה, במקום הפולו שהזמנו. בבמווו - שהיא לא איזו מכונת על ולא כלום - פשוט נהנתי לנהוג. בפולו הייתי כנראה מעביר את הזמן.

אבל זו רק דוגמא. נדמה לי שכבר כתבתי את זה, אבל ההנחה כאילו לרכב כסמל אין משמעות היא מאוד מנותקת מהמציאות. ורדוד עד כמה שזה ישמע לך, גם זיווג הגון יכול קצת יותר קל למצוא אם אתה מתנייד ברכב יקר. כי הוא מעיד על כל מיני דברים (ולא רק על איבר קטן).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2241 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...