Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב כסמל סטטוס / אביזר אופנה

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע, אתם אומרים שיש אנשים שבמעמד רכישת הרכב מתייחסים לשיקולי סגמנט ועיצוב על בסיס הנחת העבודה שהרכב ישמש אותם כסמל סטטוס?

א ש כ ר ה !?:shock2:

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

בטח, מותגי רכב נחשקים זה בדיוק כמו עם שעון או חליפה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

29bhffs.png
אצל רוב הנשים ההתעניינות ברכב היא בין "העיקר שייסע ולא יעשה בעיות" לבין "שיהיה קטן ואדום", במקרים קיצוניים "אני רוצה ג׳יפ".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר זה סמל סטאטוס.

מהבגדים שאתה לובש, המסעדות שאתה אוכן בהן, הרכב שאתה נוהג ואפילו והאישה\גבר.

עכשי והשאלה כמה כסף יש לך כדי לקנות סמסל סטאטוס וכמה אכפת לך מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו... אתם כנראה לא חיים בדרום (גם אני לא).

הקורולות (2001 בעיקר, אלה עם מנועי הבוצה ) מככבות.

SLOW, אבי ביטר בפול ווליום ברכב עוד לא הגעתי לזה- בבית כן:wink:.

יש להם באוהל סט מנועים להחלפה,אל תדאג..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעשות רושם חיצוני? סבבה.

20% זה מה שיש לך.

80% זה מה שתגרום לאנשים לחשוב שיש לך.

עכשיו תשליכו את המשפט הזה על בגדים, מכונית, סגנון חיים וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר זה סמל סטאטוס.

מהבגדים שאתה לובש, המסעדות שאתה אוכן בהן, הרכב שאתה נוהג ואפילו והאישה\גבר.

עכשי והשאלה כמה כסף יש לך כדי לקנות סמסל סטאטוס וכמה אכפת לך מזה.

אז כל מה שאתה עושה זה כדי להרשים אחרים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאין דרך להפריד בין המרכיב הפונקציונאלי למרכיב החזותי(כמו הרבה דברים בחיים) , כשאתה קונה רכב זה גם עניין של סטטוס וגם עניין של פונקציה , והפרשנות מה קיבל דגש גדול יותר, הפונקציה או הסטטוס נתונה לדיון.

כמו שאדם הולך לחדר כושר , אפשר להגיד שהוא עושה זאת מסיבות בריאותיות וגם אפשר להגיד שהוא עושה זאת מסיבות אסטטיות נטו , לא קיים ניגוד עניינים. באותה מידה אתה יכול להגיד על אדם שכל דבר שהוא עושה נועד להרשים אחרים , או לחלופין אתה יכול להגיד שהוא עושה את זה מסיבות יותר "פרקטיות" אין קונפליקט, בסך הכל עניין של פרשנות.

לגבי רכבים, עניין של סטטוס מקבל דגש חזק עוד יותר כי כבר מדובר בפריטים עם עלויות יחסית כבדות , כך שיש פה שידור יותר ברור של יכולת כלכלית.

עריכה אחרונה על ידי borisYalzin
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל רוב הנשים ההתעניינות ברכב היא בין "העיקר שייסע ולא יעשה בעיות" לבין "שיהיה קטן ואדום", במקרים קיצוניים "אני רוצה ג׳יפ".

זה מנסיונך העשיר?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק רכב הוא סמל סטאטוס רציני שמאפשר להעמיס בנות / נשים.

הכי מושכים הם:

1. קורולה 99' עם מדבקת סאן רוף

.

.

.

5. דייהו נובירה

.

.

.

.

.10 מיצובישי אאוטלנדר

אם חשובה העמסת בנות, אז האאוטלנדר במקום הראשון, בעיקר הודות לתא מטען עדיף. הקורולה עדיפה להעמסת חיות משק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא, אני רק אומר שבסופו של דבר כמעט כל דבר זה סמל סטאטוס.

אני אישית עושה מה שטוב לי ומתאים לי, קניתי רכב שמתאים לצרכים שלי וקולע לטעם שלי.

בגדים אני קונה מה שאני אוהב, אני יכול ללכת לקנות בגדי מעצבים או בגדים מבתי האופנה המובילים של אירופה אבל אני לא מוצא טעם ולטעמי התמחור יקר מדי.

אבל אתה לא יכול להתעלם מכך שאנשים ישפטו אותך לפי הבחירות שלך, באם תרצה או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, אתם אומרים שיש אנשים שבמעמד רכישת הרכב מתייחסים לשיקולי סגמנט ועיצוב על בסיס הנחת העבודה שהרכב ישמש אותם כסמל סטטוס?

מה פתאום! אנשים קונים רכבים לפי שיקולים פרקטיים נטו, זה רק כלי תחבורה מנקודה A לB. נניח קונים מרצדס Sקלאס חדשה בגלל שיש בו הרבה מקום, זה מאפשר להוביל שני גמלים במושב האחורי במקום אחד. למה לא טנדר? בגלל מי שאוהב את הגמלים שלו רוצה שיהיה להם מיזוג אויר.

פרארי קונים אם יש תקרה נמוכה בחנייה התת קרקעית, הרכב הרגיל פשוט לא יכנס בגלל הגובה.

הצב'קים קונים אנשים שצריכים להוביל מקררים, סטיישינים כדי להוביל גופות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני התייחסתי כאן גם לפאן האישי.

מה רכב כזה גורם או יכול לגרום לך להרגיש - ולא בהכרח מה חושבים עליך.

אני יכול להניח (לעולם לא חוויתי את זה)

שלחלק מהאנשים זו תהיה הרגשה שונה, להכנס ולשבת במרצדס/BMW/מנהלים לעומת הרכב העממי והפשוט.

וגם בנושא האיכות והנוחות.

אני למשל מרגיש פחות טוב עם עצמי, שאני לא מגולח לא מסופר והולך עם בגדים קרועים ומרושלים.

לאו דווקא בשביל לעשות רושם על אנשים אחרים, אלא להרגיש יותר טוב עם עצמי ועם הנוכחות שלי.

לגבי הרכב הנוכחי שלי - באותו הרגע שקניתי אותו עניין אותי אחזקה זולה, מינימום הוצאות על דלק והסעיפים האחרים בעיקר הנוחות לא קיבלו שום התייחסות.

עלו מחשבות לקנות איזו מרצדס מונית לשעבר אבל הן נעלמו כלעומת שבאו...

אני חושב שאנשים צריכים להיות פרקטיים ולחיות לפי היכולת שלהם. לחיות במינוף בשביל רכב כזה או אחר, מבחינתי זה לא בא בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2240 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...