Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה בWizz, מי נפל ומי ממליץ?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנחנו טסים לפאפוס הפעם עם ריאן אייר חלופות אין למעט טיסה ללרנקה ומשם נסיעה ברכב או מונית. טסים עם מזוודה אחת, טרולי אחד, ושני תיקי גב.

בוויז הם אל עשו את כל השטיקים האלה או לפחות לא גיליתי אותם. אבל הקפידו על המידה של הטרולי.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המרחק נסיעה באוטו מלרנקה לפאפוס הוא 40-50 דקות נסיעה בלחץ, אין פקקים גם כ"כ בקפריסין אז זה תמיד זורם - לא חושב שהנחיתה בפאפוס כיתרון הוא יתרון משמעותי כ"כ.

אני טסתי עם קובלט(חברת לאו-קוסט קפריסאית) ללרנקה והם אחלה חברה, באמת שהטיסה הייתה חלקה לא יקרה מידיי והמרווח לרגליים במטוס היה מצויין.

לגבי ראיין גם אני מסוקרן, אני חשבתי לטוס איתם לאירלנד אבל מפחיד אותי כל הנושא של המרווח רגליים.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיסות עם קובלט לא היו יותר זולות. הם רוצים 26 דולר על מזוודה לכיוון. יוצאים אותו מחיר כמו ריאן אייר לפאפוס רק שפה נשלם יותר דלק. אחרי הטיסה אשוב לעדכן כאן איך היה איתם, העניין שלאירלנד זה כמה שעות, ופה זה שעה סה"כ.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לגבי ריאן- ביטלו לי טיסה 4 ימים לפני, למזלי מצאתי טיסה דומה של איזיג'ט באיזה 15 יורו יותר (ובאיחור של כמה שעות)

בסופו של דבר קיבלתי מהם החזר על הטיסה + 250 יורו אחרי שתבעתי אותם עם skycop.

ולגבי שאר חברות הLCC- יצא לי לטוס עם כמה וכמה מהן (הרבה טיסות עם איזיג'ט, אייר ברלין ז"ל, באלטיק, ועוד כמה חברות שאני לא זוכר כרגע) וכולן למעט ריאןאייר היו סבבה ובזמן.

למעשה הפעמים היחידות שממש נדפקתי בטיסה (איחורים של מעל 12 שעות \ ביטולים של הרגע האחרון) היו אל על, אליטליה, לופטנזה ויונייטד.

עריכה אחרונה על ידי flytomars
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה יותר צפוף היה, הדיילים מאוד הציקו בכריזה וניסו למכור בלי הפסקה. פשוט כל הזמן ולא נתנו רגע של נחת. השיא היה שבמשך 10 דקות אחת הדיילות צעקה בכריזה למי יש לפרוט כסף כי מישהו רוצה לקנות משהו ואין להם עודף.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
טס למארס לאיזה יעד ביטלו את הטיסה? אמרו לך משהו בעניין? הטיסה הייתה בעונה? איזה בעיות היו לך עם אליטליה?

טיסה שבוטלה - טיסת פנים של יונייטד בארה"ב, בוטלה "בגלל מזג אוויר" אחרי הצ'ק אין, והייתה הטיסה היחידה שבוטלה בשדה באותו יום. במקום לטוס לאונטריו קליפורניה, נאלצתי לטוס ללוס אנג'לס בטיסה מאוחרת יותר ומשם להגיע עצמאית לאונטריו, מה שגרם לי להפסיד 5 דקות מהופעה של בוב דילן בפסטיבל דזרט טריפ.

עוד טיסה שבוטלה - לופטנזה, בשביתה הגדולה שלהם, יום לפני הטיסה. לטלפון הם לא ענו בכלל, למזלי הזמנתי דרך סוכן (מונה טורס) ובבוקר דאגו לי לטיסה חלופית, שוב באיחור משמעותי (12 שעות)

אליטליה - הגענו לשדה במילאנו, הטיסה התעכבה והתעכבה עד שפשוט סגרו עלינו את השדה וריכזו אותנו באיזה אולם, תקועים בלי יכולת לצאת (עברנו כבר ביקורת דרכונים).

כמו שנאמר לעיל- המבחן האמיתי הוא איך חברת התעופה מטפלת במצב כזה- אז בנו היא טיפלה גרוע, חוץ משובר לסנדביץ' ושתיה לא קיבלנו כלום, בשעה אחת מצאו לנו "סידור" - העלו אותנו על אוטובוס לנסיעה לשוויץ למלון. בגבול של שווייץ הסתבר שאחת הנוסעות בעלת אזרחות קולומביאנית ולא יכולה להכנס לשווייץ בלי ויזה, אז האוטובוס חזר על עקבותיו לשדה, שם חיכינו עד הבוקר שהשדה ייפתח שוב ואחרי שעה שעתיים עלינו על המטוס סופסוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנמה ויז מצמצמים 3 יעדים שהיו מקושרים לתתל אביב" פראג, לובלין וקוסיצ'ה (סלובקיה) - הטיסות יפסקו ביוני.

מעניין לאיזה כיוון זה יתפתח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה אתר של תעופה. הם סוגרים את הבסיסים שלהם ביעדים האלה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה כתבה במיוחד לסולל הדרך -

http://www.travelweekly.co.uk/articles/298830/british-airways-among-airlines-to-introduce-basic-transatlantic-fares

בקצרה, חברות לגאסי כמו אמריקן, בריטיש, איבריה וכ"ו התחילו להציע מושבים בתעריף Basic בטיסות טראנס אטלנטיות (ולא רק ליעדים קצרים באירופה) כדי להתחרות עם חברות LCC שהתחילו לטוס טיסות ארוכות מעל האטלנטי. בלי מזוודות ובחירת מושבים.

כל עוד תעופה עוברת מהפך ממוצר פרימיום ל-commodity, זה רק ימשיך וימשיך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חזרתי כדי לספר.

א. הטיסות יצאו מטרמינל 1 ובזמן.

ב. הכסאות צפופים ברוחב בצורה כמעט מרגיזה, אבל ברגליים היה לי סבבה עם ה1.75 שלי.

ג. אם אתם נוסעים עם ילדים תוותרו על החברה הזאת. הדבילים האלה פשוט נוראיים בקטע הזה. בטיסה הלוך עלינו עם העגלה למטוס יש לנו עגלת יויו פלוס היחידה שמאושרת על ידי חברות התעופה להטסה בתאים של תיקי הבורדינג. הדיילת סירבה ושמה את העגלה לידה. בירידה מהטיסה העגלה הייתה זרוקה על הרצפה עם עוד כמה עגלות.

ד. בטיסה חזור שוב אותו הסיפור עם העגלה רק שהפעם היו שני נזקים בעגלה, הפעם הדיילת הורידה את העגלה יחד עם שאר המטענים. הגריפ של הידית אחזקה נפגע ונהרס והפפיון בצד העגלה נתלש. הנזק של הידית היום בשיחה עם היבואן הוא 150 ש"ח. כל הנסיון ליצור קשר הן בצ'אט והן בפייסבוק מול ריאן אייר נענו בתגובות לקוניות של לינק הזוי. פנינו גם לחברת QAS המייצגת את ריאן אייר בארץ מיד עם הנחיתה, נאמר לנו שריאן לא מכסה כאלה נזקים בטיסה. הדיילת עוד רבה איתי שלא קנינו מספיק כרטיסי פריוריטי כי קנינו שניים ולא לתינוקת.

ה. הצוות הנוראי בחזור התעקש שנוריד את הילדה מהמנשא ונישא אותה כל הטיסה בידיים, לא הסכמנו וחגרנו אותה כחוק כאשר היא בטוחה וקשורה במנשא.

פעם ראשונה ואחרונה איתם, אני אשלם עוד 200 דולר לטיסה, ולא אקבל את העצבים שהם הביאו לנו.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילה טובה על RENTALCARS שנתנו עסקה של השכרת רכב מצויינת. הזמנו דרכם שקודה פאביה ידנית בסכום זעום. נחתנו והלכנו לדלפק מסתבר שמי שנתן לנו שם שירות זה SIXT, הגענו לחניה וחיכתה לנו גולף 1.2 TSI לבנה במצב חדש עם 20,000 ק"מ, הרכב היה נקי, הסל קל שניתן לנו היה גם כן במצב מצויין, והשירות היה טוב ומסביר פנים.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...