Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה בWizz, מי נפל ומי ממליץ?

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כך המילה הטובה היא ל-Sixt, שכן Rentalcars היא רק מתווך.

ובכל זאת אני רוצה להזכיר את הסיפור שהיה לי עם הנהג הצעיר - בהחלט יותר ממילה אחת לזכותם.

לגבי ריאנאייר - מדיניות מטען קבינה בדרך כלל מפורסמת באתר החברה, ונושא המטען ב-Overhead bins בדרך כלל נוקשה, במידה רבה משיקולי בטיחות, אבל כמובן שהכסף מחק תפקיד, ואם הם מילאו את התאים במטען של נוסעי priority ששילמו תמורת הכות להעלותו לתא הנוסעים העגלה שלך נשלחת למטה. כתבתי זאת לגבי מספר מזוודות הטרולי בטיסות של ויזאייר. עם את, לגבי הטיפול במטען הבטן סביר שגורם הנזק הוא חברת ה-handling. מצד שני, החוזה שלכם הוא מול חברת התעופה, קבלני משנה לא צריכים לעניין אתכם.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 81
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שילמנו את הכרטיסי פריוריטי לי ולאשתי אבל לא חשבנו שגם לתינוקת צריך. בכל מקרה בחברת תעופה רצינית שהיא לא לואו קוסט כנראה שזה לא היה קורה. יותר מזה אם זה היה איזי ג'ט או וויז זה לא היה קורה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, אבל אני לא זוכר שראיתי איפעם עגלת תינוק עולה למטוס. תמיד ראיתי את הערימה בפתח השרוול או ליד מסוע המזוודות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לקרוא את מדיניות החברה. חתוץ סקרנות בדקתי בשתי חברות: Wizz, למשל, לא מרשה עגלות בתא הנוסעים. WOW קצת עמומה בעניין, אבל דורשת שהעגלה (וגם מושב בטיחות) יארזו באריזה ייעודית. לכן, סוכן, היית צריך לקרוא את מדיניותה של ריאנאייר לפני הטיסה (לא טרחתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בעגלה בין היחידות המאושרת לטיסה בבורדינג ע"י חברות התעופה. YOYO PLUS של BABYZEN מאושרת פרטנית. הדיילת הספציפית דאגה להחריג את העניין.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוכן - מעולם לא טסתי עם עגלות ילדים ועברתי את הגיל הזה מזמן, אז אני לא מכיר את הדגם. עם זאת תביא בחשבון שיש בדברים האלה מדיניות של כל חברה וחב רה, וזה שיש לעגלה אישור של FAA או EASA עדיין לא מבטיחה לך שהחברה לא תקבע איזה דרישות יותר מחמירות. סתם, לדוגמא - התאים העיליים במטוסים שונים זה מזה בממדים ובכושר נשיאת מטען, יש לחברות ציוד שונה שהן מחזיקות בתאים אלה או כל מיני שיקולים שהנוסע כלל אינו מודע להם. ההבדלים יכולים להיות אפילו בין מטוסים מאותו דגם בצי של אותה חברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...