Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש של שריקה לאחר התקנת דאבל דין

ABSULUTT
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

https://www.crutchfield.com/S-2xtheUTL5U1/learn/learningcenter/car/noise_suppressors_installation_guide.html

[h=3]Engine noise[/h]Noise introduced through the power and ground wires connected to your receiver is called engine noise (sometimes referred to as “backway noise”). If engine noise is your culprit, you may hear a whining or clicking sound. Its pitch will usually vary with engine speed.

If this is the case, you can install an alternator noise filter on the power line between the battery and the alternator to minimize the problem. You can also install a noise filter on the receiver's power lead to cut down on signal pollution (American International's S15A (15-amp, 250-watt) or S25A (25-amp, 350-watt) filters, for example). Most often, however, backway noise comes from a loose or intermittent ground connection.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה-RCA לגוף המכשיר לא ניסיתי שווה ניסוי?

ניסיתי מה-RCA לגוף הרכב לא עזר.

עכשיו מחובר מגוף הרכב, גם למינוס וגם ל-RCA, וגם לגוף המכשיר, ועדיין יש שריקה קטנה, הייתי שמח להעלים אותה בכלל.

ואיך אני שם לוגו של הרכב ברקע, זה לא מראה לי בתפריט בכלל לוגו וסיסמה, חיפשתי טוב.

אצלי גם 7010B התפריט הראשי כמו אצלך.

תודה.

עריכה יש לי ברכב מצבר חלש יש קשר אולי?

חלש הכוונה מתרוקן תוך 24 שעות, אם לא מנעים נוסעים כל יום.

אין לי זליגה, עשיתי בדיקה למצבר תחת עומס, אמרו שהוא חלש.

אבל בינתיים עובד חודש, ולא ממהר להחליף אותו סתם.

עריכה אחרונה על ידי ABSULUTT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה-RCA לגוף המכשיר לא ניסיתי שווה ניסוי?

ואיך אני שם לוגו של הרכב ברקע, זה לא מראה לי בתפריט בכלל לוגו וסיסמה, חיפשתי טוב.

אצלי גם 7010B התפריט הראשי כמו אצלך.

תודה.

.

כל הסרטונים ביוטיוב אומרים לחבר את כלה RCA לגוף המכשיר

בשביל לוגו אתה נכנס ל settings, לוגו ואז הוא מבקש סיסמא, הסיסמא היא 1983.

שם יש לך את כל החברות שאתה בוחר.

ראיתי שיש גרסאות שצריך להכניס לוגו, לא אצלי

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי אין את האופציה בהגדרות בכלל.

גוף המכשיר מחובר לגוף הרכב, וחיברתי את ה-RCA גם לגוף הרכב ולא עזר.

אגב אצלי עובד כתוביות בעברית, מה שאתה צריך לעשות זה, לרשום את שם הקובץ הפוך, אחד אחד.

ננסה בהזדמנות עוד פעם.

במצב מוזיקה זה ממש חלש, בהתחלה נבהלתי חשבתי הלך אלטרנטור, עכשיו אני יודע שזה מהמערכת.

במצב אוקס ושיחות ממש משרוקית כמו בסרטון.

https://www.youtube.com/watch?v=HlrV0jDymew&feature=youtu.be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה דגם יש לך?

גם 7010B ?

תקרא את התגובות

copy the picture 480x800 resolution on a sdcard then open it in player and set as background...that´s it...as long as you dont turn the player on, without the sdcard the picture will always stay as background..

[video=youtube;8bLAI-CQcxg]

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1355 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...