Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אופניים חשמליות הם תחליף לרכב?

nimrod7676
שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתל אביב למשל זה גניב מאוד, בפת אין שום בעיה, אני למשל נועל רק בחדר כושר, כל הסידורים האחרים מוציא את המפתח מהסוויץ וזהו

Sent from my iPhone using Tapatalk

קשה באימונים קל בים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש פתרונות גם לנעילת הסוללה על האופניים בצורה יחסית בטוחה (מוצר מדף - BLock).

איזה יופי לשמוע על זה מאדם אחר פרויקט שלי.

ואוו כתבתי פו הודעה בגודל של כתבה על אופניים ושוב הבאגים בפורום הורסים את כול הפאן :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מאזור בת-ים/חולון/ראשון לציון תנסה ללכת יום ראשון ליריד העודפים של מחסני חשמל

במתחם העודפים שלהם בראשון לציון.

ראיתי שיש להם בפרסומת אופנים חשמליים החל מ1690 ש"ח שזה די משתלם וזול.

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם מתכנן לקנות קורקינט חשמלי,המילטון יבואנית שיומי מוציאה למכירה מוקדמת את הקורקינט המוכר של שיומי ב 2000 שקלים, מחיר מאוד קרוב למחירו בסין (ואין שום אופציה כרגע להביא אותו מסין)

ההרשמה למכירה המוקדמת תהיה החודש בדף הפייסבוק שלהם

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה יופי לשמוע על זה מאדם אחר פרויקט שלי.

ואוו כתבתי פו הודעה בגודל של כתבה על אופניים ושוב הבאגים בפורום הורסים את כול הפאן :|

אז פרגן לחברך מהפורום שמפרסם אותך באקזמפלר, כדי שיוכל להמשיך לפרסם אותך לכל חבריו הרוכבים [emoji1]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל צריך אופניים עם רמה.. כדי להרכיב..:wink:אם תקבע דייט.

הכרתה בחורה ואתה בא לאסוף אותה.. והיא מספרת לחברה שלה.

הכרתי בחור צעיר מדליק , מגולח חלק כמו טוסיק של תינוק.

והעיקר.. הוא אסף אותי עם אופניים שחמליות, 5 מלאכים, ועם רמה להקפצות.

סתם.. קנה אופניים, אבל אל תספר לכולם שזה הכלי שלך..:grin: תהנה בשקט.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד רוכב על אופניים, ובדרך רואה טרמפיסטית עם חצאית קצרצרה, וללא תחתונים.

מציע הבחור טרמפ לבחורה והיא עולה.

אחרי כמה דקות היא אומרת לו "אולי לא שמת לב, אבל אני בלי תחתונים"

עונה לה "אולי לא שמת לב, אבל זה לא רמה, מה שאת יושבת עליו"

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל צריך אופניים עם רמה.. כדי להרכיב..:wink:אם תקבע דייט.

הכרתה בחורה ואתה בא לאסוף אותה.. והיא מספרת לחברה שלה.

הכרתי בחור צעיר מדליק , מגולח חלק כמו טוסיק של תינוק.

והעיקר.. הוא אסף אותי עם אופניים שחמליות, 5 מלאכים, ועם רמה להקפצות.

סתם.. קנה אופניים, אבל אל תספר לכולם שזה הכלי שלך..:grin: תהנה בשקט.

אייל.

אם היה סיכוי שזה יקרה לא הייתי מוכר את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהירות,

ישנם חברי פורום שיגדירו אותך כעבריין מכיוון שאתה בוחר לחסוך פקקים על ידי רכיבה

אם הוא לא ירכב באמצע הכביש/בנתיב הנגדי/תקוע בטלפון/מרכיב עוד שני ערסים בני 20/מסטול מהתחת/עם אפס מודעות לסביבה/כל התשובות נכונות, או אולי לא.

שונאים אותם לא בגלל שהם מקצרים את הפקקים, שונאים אותם בגלל שהם שמים ז׳ על הסביבה ומתנהגים כמו ג׳יהדיסטים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא ירכב באמצע הכביש/בנתיב הנגדי/תקוע בטלפון/מרכיב עוד שני ערסים בני 20/מסטול מהתחת/עם אפס מודעות לסביבה/כל התשובות נכונות, או אולי לא.

שונאים אותם לא בגלל שהם מקצרים את הפקקים, שונאים אותם בגלל שהם שמים ז׳ על הסביבה ומתנהגים כמו ג׳יהדיסטים.

במציאות הישראלית של היום, אתה צודק.

באידיאל, אתה טועה.

ואני אסביר:

היום בישראל כל אחד יוצא מהבית במחשבה שכולם צריכים לתת לו זכות קדימה, ההולכי רגל מתעצבנים כשמשהו מפריע להם על המדרכה, הנהגים מתעצבנים שמשהו מעז להאט אותם על הכביש וכו'.

אם מסתכלים על מדינות בהן הצפיפות היא קצת יותר רצינית אפילו ממדינת תל אביב, מגלים שהתפיסה שם שונה לחלוטין. שם כולם מבינים שהם צריכים לתת זכות קדימה לסובבים אותם, אחרת זה לא יעבוד.

ביקרתי עשרות פעמים בהודו, פעמיים בטייואן והיום נחתתי מביקור בסין, בעיר קטנה בת 10מליון תושבים (הסינים באמת מגדירים אותה כעיר קטנה).

אין ברירה, בדוחק שכזה כולם בתחת של כולם. למרות שיש שבילים יעודיים לאופניים וקטנועים(כולם חשמליים), עדיין תמצא אותם גם בכביש וגם על המדרכה. כולם מקבלים את זה בהבנה וכולם נותנים לכולם לעבור. פשוט כי אחרת זה לא עובד.

יבוא יום וגם פה יבינו את זה.. הכל פונקציה של זמן וילודה, וכרגע שניהם ניראים מבטיחים.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרונות גם לנעילת הסוללה על האופניים בצורה יחסית בטוחה (מוצר מדף - BLock).

אפשר למגן את האופניים בצורה די טובה, לדוגמא שני מנעולי פרסה טובים, מנעול סוללה, קשירת האופניים במקומות ליד מאבטח או מקום הומה אדם וכו'.

שים לב, ככל שהאופניים יקרים ואיכותיים יותר, גדל העניין של הגנבים. לצורך הדוגמא, האופניים שציין אסף41 הם מאוד גניבים גם ללא הסוללה ולכן דורשים הגנה בהתאם.

כיוון שהאופניים שלי מאוד פשוטים (קלאופן 36 וולט) אני מרגיש די בטוח להשאיר אותם בחוץ עם מנעול פרסה בלבד.

עם שימושים כמו שלך, לא הייתי חושב פעמיים. כאמור בשרשור אחר, הייתי במצב דומה לשלך וזו הבחירה שלי. וניסיתי גם תחב"צ, גם אופנוע, וגם רכב פרטי.

אל תשכח שאם אתה קונה יד שניה במחיר טוב, אתה יכול אחרי זמן קצר להתחרט, למכור אותם ולצאת עם הפסד קטן.

אשמח לדעת מה הופך את האופניים של ג'אגר לאיכותיים יותר. הנראים כמו כל אופניים בטווח מחיר של בית 3000-4500 חדשים עם אותו המפרט גם המשקל העצמי דיי כבד. ואני שואל ברצינות בגלל שאני פשוט לא מצליח לראות את ההבדל בין האופניים השונים ואני בהתלבטות מה לקנות...

אמיר

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת מה הופך את האופניים של ג'אגר לאיכותיים יותר. הנראים כמו כל אופניים בטווח מחיר של בית 3000-4500 חדשים עם אותו המפרט גם המשקל העצמי דיי כבד. ואני שואל ברצינות בגלל שאני פשוט לא מצליח לראות את ההבדל בין האופניים השונים ואני בהתלבטות מה לקנות...

אמיר

ג׳אגר מגנום ומומו דיזיין נחשבים מאוד, אבל גם הם מותגי מדבקה.

לא מבין בזה לעומק, אבל ממה שראיתי אופניים של כל חברה אחרת עם ג׳אנטים מגנזיום, ברקס דיסק, ספידומטר, מנוע 48v ומעל 350w וסוללה איכותית יעשו את העבודה באותה מידה.

מה שכן, לפי מה שהבנתי מנועי 8fun נחשבים לאיכותיים יותר מהשאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...