Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיר dsg7 - בעיה ?( פולקסווגן פולו )

Polotsi12
שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה וזה מגרש הייתי מנסה לבטל עסקה,

לא הבנתי עוד את הקומבינה שעשית איתו(יאריס חדשה? פולו ישנה? ידיים פחות? ידיים יותר?) - נשמע מפוקפק.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במידה וזה מגרש הייתי מנסה לבטל עסקה,

לא הבנתי עוד את הקומבינה שעשית איתו(יאריס חדשה? פולו ישנה? ידיים פחות? ידיים יותר?) - נשמע מפוקפק.

זה לא מגרש אחי תקשיב בא אדם פרטי לסוכנות טויטה עם הרכב שלי (פולו) רצה יאריס חדשה, השאיר את הפולו ולקח יאריס (טרייד) הם לא סוחרים וזה לא מגרש פשוט זה מה שהיה זה הרכב היחיד שהיה להם שהוא לא טויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיה מוכרת. Mechatronic Failure

ברשת מצאתי את זה :

https://www.quora.com/Have-the-issues-with-the-Volkswagen-DQ200-Automatic-7-Speed-DSG-transmission-been-fixed-now

מה שעוד יותר עניין אותי זו התגובה הזאת :

"The DQ200, which is a dry clutch gearbox, is the one which has been plagued by DSG failures. The chief reason for this is that the gearbox uses synthetic oil. So what exactly happens?Synthetic oil contains Sulphur. Now, when the car is driven in stop-go traffic, and if you add hot and humid conditions to that (India, for example), electrolysis happens, and the Sulphur gets deposited in the form of conductive particles along the oil.

The computer now detects this as a short circuit, and cuts off the clutch, which is why you don’t get the “Drive” mode when your DSG fails.

These problems have largely vanished once VW switched the oil to mineral oil.

It is, otherwise, a fantastic gearbox."

האם יש אמת בדבריו והתקלה נפתרה כאשר פולקסווגן עברו לשמן מינרלי במקום סינטטטי ?

ד'א כבעל טויוטה יאריס,הבחור שעשה טרייד קנה רכב טוב ואמין אבל לדעתי אם לא היו תקלות בגיר אין ספק שהייתי קונה פולו שהרבה יותר מדברת לנהג.

ואני לא רואה סיבה למה הוא החליף..כניראה שהוא ידע שהתקלה בדרך ובגלל זה עשה מיהר להחליף.

לילה טוב.

עריכה אחרונה על ידי -Efraty-
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם זה שמעלי, לרוב תקלות שכאלה מתחילים להרגיש סיפמטומים מראש(רעידות וכו') - שמעידות על תחילתה של הבעיה.

ד"א לקחת לבדיקת קניה משלך?

בנוסף,

בגלל שזה טריידאין גדול יחסית של טויוטה, הייתי מנסה ליצור קשר גם איתו ולהסביר לו שיומיים אחרי שרכב יצא מהסוכנות שלו הוא נתקע עם כשל בתיבת ההילוכים ושיתנו גם את הדין או לפחות שיעזרו בהתנהלות מול היבואן(צ'מפיון)\במידת הצורך ישלמו את התיקון או יעזרו בתשלום - הקיצר? תפעל בכל האמצעים ותידע את כל הגורמים על התקלה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל חודש עולה איזה מקרה מצער שכזה.

אנשים קונים אבל הרבה לא בפורום ולא מודעים.

כל מה שנאמר מעלי נכון אבל רק תיקון קטן:

מכון בדיקה מחריג גיר בכוכביות.(באמת מצפים ממכון בדיקה להבין במכטרוניק?)

עלות מכטרוניק קרובה יותר ל ₪8000 . נקווה שפליקס יפרוש עליך את רצונו הטוב כי זו באמת אחת המחלות הידועות של פולקסווגן.

הדבר החיובי פה זה שאחרי שהחלפת את המכטרוניק הוא יעבוד להמון זמן) .

(מה שלא נכון למצמדים ,שגם היא מחלה ידועה).

לכן בביקור אצל פליקס שיבדקו כבר גם את המצמדים.

תזהר מנסיעה בפקקים.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

save, אתה אומר בעצם לא לחשוב בכלל לקנות סקודיאק?

באמת שאין לי כסף מיותר להוציא על תיקונים, בטח שלא מכות בסדר גודל של 8000 ש"ח, ויש לי עדיין טראומה מהדייהו שהיתה לי...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, כל מי ששואל אותי אם לקנות VAG מקבל את אותה התשובה בשנים האחרונות: "רק בתנאי שזה ידני"

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הטראומה הגדולה תקבל כשתראה שאת הרכב המהולל שלך שקנית לא מזמן בכ180K, תקבל בטרייד כ120-130 במקרה הכי טוב.

הסקודיאק יגיע גם עם גיר רטוב כנראה, אם זה יהיה הבעיה היחידה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה לכולם על התשובות הבנתי שזה מוח גיר.. עכשיו לשאלה, כמה יקחו לי על תיקון במוסך מורשה? והאם שווה לתקן במורשה או לקחת למוסך לא מורשה של פולקסווגן במחיר יותר זול, חייב חוות דעת מהסוג הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כואב לקבל חוות דעת נוספת לגבי עלות תיקון, אני הייתי חוזר למוסך שטיפל ברכב רוב הזמן. ככה יש סיכוי שיבואו לקראתך.

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה רץ למוסך?

כתבת שקנית את הרכב בחמישי/שישי. גש לסוכנות ממנה קנית, תדווח על התקלה, ותדרוש שיקחו אחריות על התיקון או שיחזירו לך את הכסף.

אגב, חתמת מולם על מסמך/חוזה על המכירה? מה כתוב שם לגבי אחריות? וגם לא ענית על השאלה אם לקחת את הרכב לבדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מוסך פליקס לא יתקן בחינם תעבור את הכביש למוסך רון , שהוא מומלץ פורום.

הייתי גם רומז על כוונתיך לפליקס בעדינות.

זה המחיר על חוסר רצון טוב.

גם לא יזיק אם מוסך רון כבר יריץ בדיקה מקיפה ליישור קו אחרי קניה.

באופן כללי, בגלל היקף הבעיה, מוסכי פולקסוואגן בארץ מאד מיומנים בהחלפת מח גיר . יום במוסך והאוטו כמו חדש.

שוב , גם אם לקחת את הרכב למכון בדיקה זה לא יעזור : הם לא נותנים אחריות לבדיקת הגיר.

פות"ש אמר שהמגרש /סוכנות לא היה צד במכירה. הקנייה היתה ישירות מהבעלים הקודמים. האוטו במקרה חנה בתחום הסוכנות. לא היה תחת תו סוחר.

לגבי תוצרת vag ,אחזור : אין בעיה לקנות ואפילו מומלץ אם אתה יודע מה אתה קונה ומוכן לזה.

זה לא המקרה של פות"ש.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שעולה עניין אמינות ואג, ישר קופצים להגנתן וטוענים שלא יכול להיות שכ"כ הרבה קונים וטועים, ובכלל בדיוק השנה סידרו את כל הבעיות. בולשיט. הרכבים האלה הם כמו נוט 7, פצצת זמן.

אמת, אבל "השנה" = צריך להבדק מס' שנים מהיום.

אם נחייה - גם נראה.

הרכב של פות"ש נמצא ב"איזור הסכנה" ה"מוגבר...:oops:

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מוזר לי מאוד שלא הייתה העברת בעלות, לכל סוכנות טרייד חצי מכובדת יש תו סחר. תו סחר הוא שקוף בהעברת בעלות ולא מוסיף עוד יד בהיסטוריית הבעלויות של האוטו, אבל זה פחות קריטי לדיון.

זה שרכשת מסוכנות מסודרת דווקא יכול לבוא לטובתך. אולי מגיעה לך אחריות כלשהי על מנוע וגיר?

ממליצה לך לפנות גם אליהם מחר על הבוקר. אולי ינסו לעזור לך כדי לשמור על שמם הטוב, אין לך מה להפסיד.

אף סוכונות לא תיקח אחריות על מכטרוניקס תקול.היבואן בקושי לוקח על זה אחריות, אז סוכנות טויוטה?

מה שפות"ש צריך לעשות זה ללכת למוסך פליקס ולדרוש להחליף את המכטרוניקס על חשבונם, או לפחות להגיע להסדר כלשהו איתם, כי אם לא זה יכול להיות עסק יקר מאוד.

"חבל שאי אפשר לעשות ריקול לבני אדם. יש כמה אנשים שהייתי מחזיר לכ**שלאמאשלהם". GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...