Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחשפה שחיתות בתעשיה האוירית

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא נורא, היבואן ישלח את הרכב לטיפול פחחות זריז שלאחריו ימכר במחיר מלא.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פחות מ-5% נזק :-(.

מזכיר לי קולגה שיום אחד קיבל הודעה שיתכן שהמכונית החדשה שלו נפגעה בהתהפכות מוביל. למזלו הרכבג שלו היה על הגג של הסוס, היחיד שלא נהרס.

ונחזור לנושא השרשור.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב - פופוליזם בהתגלמותו. מישהו בדק מה הכישורים שמביאים אתם אותם בעלי "משכורות גבוהות".

מזכיר לי את הכותרת ב"ממון" היום: "נתב בנמל מרויח פי 7 ממורה". כמובן שאין לכותב מושג מהי עבודתו של נתב. אני מניח שהכותרת "טייס ג'מבו מרויח פי 15 ממורה" לא היתה מגיעה לעמוד הראשי, אבל מי שלא יודע מהו נתב ושהכשרתו ותפקידו אינם נופלים מאלה של טייס כותב את הדבר הזה.

ואתה יודע מהו נתב ? נראה לי שאתה מתבלבל עם נווט כשאתה משווה נתב לטייס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני גדלתי על הים, אבא שלי היה מבכירי רבי החובלים בצי הישראלי, כך שאני יודע היטב נתב מהו. מדובר באדם שמוביל את כלי השיט במקומות המצריכים היכרות עמוקה - כגון נמל או נתיב מים צר (נהר, תעלה וכו').

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי המנופאי?

אם אתה מכיר כמות מספקת של מנופאים שיודעים לעבוד, אתה יכול להיות איש מאוד עשיר.

אבל ככל הנראה אתה לא מכיר, ומניסיון, מעטים בעלי המקצוע הנ"ל בארץ.

אני לא מכיר את המנופאי בנמל אבל לפני שאתה שופט בגלל טייטל או שכר "מנופח" לטענתך, תבדוק.

כמו שנאמר כאן כבר כמה פעמים, כל מקרה לגופו. כי פלוני מושחת לא אומר שכל הפלונים מושחתים. כי אלמוני מקבל שכר מנופח לא אומר שכל האלמונים מקבלים שכר מנופח.

נ.ב

השוואה שכר במגזר הציבורי לעומת הפרטי, היא לאו דווקא נכונה. תהיה בטוח שיש מנופאים שמרוויחים יותר מX עובד הנמל, והם חוד החנית. מצד שני יש מנופאים שמרוויחים גם רבע, אבל העבודה שלהם בהתאם.

עבודה שלהם = זמן = כסף = הרבה מאוד תלוי בהם. בלי מנופאי טוב, הבנייה תתעכב מעל הצפוי.

ואז נראה כאן שרשורים נוסח "הקבלן לא הספיק" או "הדירה מתעכבת" או "מה עם פיצוי" וכו' וכו' (להוציא מן הכלל מקרים שבאמת נעשה אי צדק כלפי רוכשי הדירות)

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בדקתי, ופרסמתי כאן את הבדיקה. השרשור לא עד כדי כך ארוך בשביל שתפספסו את זה... /=

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובדים בתעשייה האווירית: "מקווים שהחקירה תביא לסיום שלטון הפחד של הוועד" (לינק).

צריך לשנות את כותרת השרשור ל-"נחשפה תעשיה אוירית בשחיתות"...

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק ראיתי היום טריילר לאיזה סרט ישראלי חדש על ועד העובדים הכוחני שמשליט טרור בנמל חיפה.

סוג של פרנק סובוטוקה שכזה, רק בגרסה החיפאית.

כמובן, ידוע לכל ששחיתות מתקיימת רק במקומות בהם יש ועדי עובדים סוציאליסטים שמאלניים (אפילו כשהם מבקשים מהעובדים להתפקד לליכוד). בכל מקום אחר בעולם ההתנהלות היא לעולם טהורה ותמימה כמו ילדים בגן טרום חובה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתנהלות היא לעולם טהורה ותמימה כמו ילדים בגן טרום חובה.

יש לי חבר שהיה חבר בועד היילודים במחלקת יולדות.

התחיל לקבל את החינוך הנכון בגיל צעיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הותר לפרסום: בנו של השר חיים כץ נעצר בפרשת התעשייה האווירית

וואו כאילו שזה לא היה ברור לכל העולם ואישתו ‚ חיים כץ של התעשיה האווירית זה האלון חסן שהיה בנמל אשדוד ‚ ניראה מה יעשו אם בכלל עם חיים כץ יש לו הרי חסינות .

על פי החשד, יאיר כץ ניצל את תפקידו כחבר ועד העובדים כדי להביא לאביו מתפקדים לצורך הפריימריס שנערכו בליכוד. נציג המשטרה: "הוא הטיל מורא על העובדים כדי שיתפקדו למפלגה. אנשים התפקדו בשל חשש להיפגע". המשטרה צפויה לבקש לחקור גם את האב :

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/870/971.html?hp=1&cat=444&loc=1

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מתחיל ונגמר בשר מכהן ‚ עשרות שנים שכולם יודעים ואף אחד לא נוגע בו ‚ מה יהיה ?

[h=2]בכירים בוועד עובדי התעשייה האווירית סחטו באיומים עובדים במטרה לפקוד אותם לליכוד. השיטה: הבכירים מסמנים עובדים, החברים הזוטרים נפגשים איתם ומאיימים: התפקדו למפלגה או שהקידום המקצועי והביטחון התעסוקתי בסכנה .[/h]

מקור הכוח של השר כץ

התפקדותם של עובדי התעשייה האווירית לליכוד נחוצה ליו"ר הוועד הקודם, השר חיים כץ, כדי לשמר את כוחו בליכוד. במשך שנים התפקדו עובדים רבים לליכוד והשתתפו בהצבעה כדי לתמוך בכץ ומקורביו בפריימריז של המפלגה.

[h=1]כך עבדה השיטה בתע"א: התפקדו לליכוד או שלא תקודמו :[/h]http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3710259,00.html?ref=ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...