Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולסווגן ג'טה צמפיון מוטורס אכזבה אחת גדולה [רכב ליסינג שבועיים במוסך]

Oranili
שימו לב! השרשור הזה בן 2725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

[TABLE]

[TR]

[TD]יש ברשותי רכב מליסינג של שלמה סיקסט, ג'טה פולקסווגן שנמצא כבר למעלה משבועיים במוסך בגלל רעשים במנוע. אף אחד מחברת צ'מפיון מוטורס אינו מסוגל לפתור את הבעיה. הם כל הזמן עושים ניסיונות ולא מגיעים לפתרון. ללא ספק הרבה זמן לחברה כמו פולקסווגן הגדולה והיא לא מצליחה להגיע לפתרון. הרכב הוא בן 8 חודשים ועשה 50,000 ק"מ'.

אני בינתיים נוסע ברכב חליפי לא נוח ועושה רושם שגם לחברת שלמה סיקסט לא אכפת מהמצב. בזמן כזה אפשר לייצר מכונית חדשה.

התלוננתי בצ'מפיון מוטורס על הדבר אולם הם לא מוכנים לדבר איתי בטענה שאני לא הבעלים של הרכב. התלוננתי גם בחברת הליסינג שלמה סיקסט והם לא עושים דבר כדי לזרז את העניינים.

כדאי שתדעו עם מי יש לכם עסק. חברות גדולות שלא יודעות לפתור בעיות קטנות.[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מבין על מה אתה מתלונן?!

על זה שלא מצליחים למצוא את הבעיה?!

קורה.

לא נעים, אבל קורה. לפעמים יש תקלה נדירה.

בינתיים החוזה איתך קויים וקיבלת רכב חלופי.

אם הוא לא לטעמך, דבר עם חברת הליסינג. צ'מפיון צודקים, הם לא צד בעניינך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתה מתלונן?!על זה שלא מצליחים למצוא את הבעיה?!קורה.לא נעים, אבל קורה. לפעמים יש תקלה נדירה .בינתיים החוזה איתך קויים וקיבלת רכב חלופי.אם הוא לא לטעמך, דבר עם חברת הליסינג. צ'מפיון צודקים, הם לא צד בעניינך.
תסתכל בפורומים שמוצפים פניות של פולסווגן וזה לא הפעם הראשונה שיש לי תקרית איתם, היתה לי סקודה אוקבטיה שהוחלף לה מצמדים ב30,000. אז על מה אתה מדבר תגיד לי ? ניסיון רע מאוד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך החלפת המצמדים קשורה לצ'מפיון, אם כבר אתה יכול לבוא בתלונות ליצרן.

לגבי הג'טה שלך, אתה בטוח שמטפלים בה בכלל? רכבים של חברות ליסינג נוטים להתייבש לא מעט במוסכים שנותנים עדיפות ללקוחות פרטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אז הוחלפו לך מצמדים ב-30 אלף.

מה הבעיה?!

היתה תקלה - תוקנה.

ואחרי זה, אתה לוקח מהם עוד רכב.

אז מי השתוטניק כאן?!

אתה יודע כמו מה השרשור הזה נשמע?!

נשמע לי כמו: "אוי, אוי, אוי... יש לי רכב חלופי לא נוח...".

לך לחברת הליסינג שלך ותתלונן.

צ'מפיון לא חייבים לך כלום.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה וזו רק דעתי שאולי חברת הליסינג לא רוצה לשלם יותר מידי על הטיפול של הרכב שלך... שאולי אדם פרטי כן היה מוכן לשלם. אבל זו רק דעתי. שמענו בעבר חוץ מתלונות על היבואנים גם על הטיפולים המעולים שחברות הליסינג עושות למכוניות שלהם.

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...