Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד דלק הפסיק לעבוד sym vs125 2008 ,

מוטי 22
שימו לב! השרשור הזה בן 2733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבדיקה במוסך ניסו להחליף מצוף לא עזר, אמרו שצריך להחליף לוח מחוונים . מאחר ואין לי 500 שקל לבזבז ברצוני להזמין מאיביי ( או למצוא מקום זול יותר) אך אני לא מצליח לדעת איך החלק הזה נקרא באנגלית , זה לא דשבורד . אודה לעזרה מה צריך לרשום בחיפוש לגבי הלוח מחוונים/ שעונים הזה איך זה נקרא . קישור ישיר בכלל ישמח אותי . תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אבל לא הבנתי משהו , אם אני אחליף זה ישנה לי את הקילומטראז? אני לא מעוניין לעבוד על אף אחד ואני רוצה להשאיר את הקילומטרז שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעזור אם תפעיל את הגלגלים בראש.

בטסט רושמים כמה ק"מ עברת מהטסט הקודם ואם הק"מ ירד ישאלו אותך מה הסיבה.

עריכה אחרונה על ידי tribel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אין דרך שהקילומטראז האמיתי יופיע גם במחוונים ? אי אפשר לכוון את זה לפני ההתקנה? אם ככה אז אפשר לרמות חופשי... להחליף מחוונים למחוונים עם קילומטראז זהה לקילומטראז שנרשם בטסט שנה לפני ואז זה יוצא כאילו לא נסעתי השנה.. מדאיג שמישהו יעשה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אין דרך חוקית לעשות את זה.

אתה יכול לחבר מקדחה ולסובב את הכבל עד שיגיע לק"מ הנוכחי זה יחסוך לך כאב ראש.

אפשר לרמות חופשי בגלל זה רושמים את הק"מ אחת לשנה.

מעבר לזה עין מקצועית תגלה פער גדול בק"מ בבדיקה לפני קניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...