Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצירת קשר עם חברת שילוח GCX

haranza
שימו לב! השרשור הזה בן 1979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באתר ממנו הזמנת אמור להופיע מספר מעקב בפרטי הזמנה, במידה וקיים כזה.

כשהחבילות מגיעות לארץ הם מקבלות מספר מעקב מקומי ורק על פיו אפשר לאתר אותן. באמזון אני מבקש משירות הלקוחות שלהם את המספר ומקדים בכמה ימים את השליח של הדואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשעה טובה ומוצלחת היום הגיע השואב עם שליח של הדואר. הוא חבר שלי אז אין לי מושג אם זה מגיע עם שליח עד הבית או שהוא עשה לי טובה.

בכל אופן, מדובר בוודאות בשקר גס שהחברה רושמת שהיו אצלי בבית. זה ממש מרתיח ומעיד על התנהלות בזיונית. אני ממש בהלם שהם אשכרה רושמים את זה וכך יש להם "תיעוד אמיתי" להראות שהם עשו את שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נתקלתי בהם.

חבילה שנשלחה אליי בארמקס אקספרס (דרך GCX בארץ) הגיעה לביתי בעזרת

דואר שליחים (של דואר ישראל) כחודש לאחר שנשלחה (להזכירכם - "אקספרס"), זאת בעיקר בגלל

ניסיונות של החברה לגבות ממני כספים (עמלות למיניהן). אציין לטובתם שלבסוף הם השתכנעו וויתרו על הדרישות.

כנראה שהעדיפות היא פשוט להזמין בדואר רגיל (רשום! אחרת יש סיכוי שיאמצו את החבילה שלכם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zalmi - הזמנתי מאות מוצרים מחו"ל ובחיים לא שונה המספר מעקב, לא מכיר את הנוהל שהחבילה מקבלת מספר מעקב מקומי.

ברגע שהחבילה נוחתת בארץ המספר מעקב שסיפק המוכר הופך להיות זמין בארץ ומתחיל לקבל עדכונים. בעבר המספר היה מתעדכן גם במהלכים שלו מחוץ לארץ, בזמן האחרון זה הפסיק.. גם כשאני מקבל SMS על קבלת דואר, אני מקבל את אותו המספר מעקב שסיפק לי המוכר מההתחלה, המקרה היחיד שאני מכיר הוא כשאני מזמין מוצר ללא מספר מעקב (דבר דואר) אז כשהוא נוחת בארץ הוא מקבל מספר של דבר דואר שמתחיל בYY בדרך כלל ומסתיים בIL.

מה שכן, הזמנתי מאמזון רק פעם אחת בחיים ואולי שם יש נוהל שונה..

haranza - מוזר, מהרגע שהשואב יצא מהמחסנים של גירבסט קצת אחרי משבוע קיבלתי אותו לבית עם שליח. גם דרך Aramax..

בכל מקרה, כרגע דואר ישראל קצת בבלגן, היא דוגלת בלהפסיק לגמרי את המשלוח של הפתקים האדומים והאפורים ומעבירה הכל לSMS, במקביל כדי לגרום לפחות לחצים בסניפים היא מספקת חבילות דרך בתי עסק כמו חנויות סלולאר וסופרים שנמצאים באיזור המגורים של המזמין, היא שולחת לסניפי משנה את החבילות באופן אוטומטי לפי כתובת, מה שיצא לי בימים האחרונים כתוצאה מזה, הוא שדואר ישראל קיבלו חבילה שלי מהאתר mvmt, שעושים משלוחים ממש ממש מהר, ולפי כתובת שלחו באופן אוטומטי לסופר ליד הבית שלי, הבעיה שהאתר לא ציין את מספר הטלפון שלי על החבילה ולסופר אין יכולת לשלוח פתקים אדומים לדואר אז הוא שלח את זה חזרה לסניף דואר, עם המזל שלי אני עוקב קבוע דרך מספר מעקב באפליקציה של דואר ישראל וראיתי שהחבילה בסטטוס "ממתין למסירה", נכנס לאתר של השעונים ודרך מערכת המעקב שלהם (השתמשו בDHL) היה רשום שהיו 4 ניסיונות מסירה, כשבפועל לא קיבלתי SMS ולא קיבלתי פתק לבית, במקרה נכנסתי לסופר ונתתי לו שיבדוק לפי מספר מעקב ורק ככה גיליתי את כל הפרוצדורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי שואב של אותה החברה באותה הדרך.

לארץ הוא הגיע זריז, אחרי זה שכב כ10 ימים עם הערה שמספר הטלפון שלי לא נכון. לא ברור לי מאיפה הגיע אליהם מספר לא נכון. שלחתי מספר מיילים וחזרו אלי מיד אחרי סוכות (למרות שאני יודעת שהם כן עבדו בחג). יום אחרי השיחה השואב שוחרר ממכס (רביעי) ואתמול בבוקר הגיע אלי עם אביב שיגור.

לצערי, יצא לי לקרוא בעיקר ביקורות שליליות על החברה והשרות, אבל לא הייתה דרך להמנע מהם.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה ומוצלחת היום הגיע השואב עם שליח של הדואר. הוא חבר שלי אז אין לי מושג אם זה מגיע עם שליח עד הבית או שהוא עשה לי טובה.

בכל אופן, מדובר בוודאות בשקר גס שהחברה רושמת שהיו אצלי בבית. זה ממש מרתיח ומעיד על התנהלות בזיונית. אני ממש בהלם שהם אשכרה רושמים את זה וכך יש להם "תיעוד אמיתי" להראות שהם עשו את שלהם.

הסטטוסים האחרונים מתעדכנים ע"י הדואר ומועברים למערכת שלהם, האשמה במקרה הזה לא על GCX.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשמחתי ומזלי הרב הסניף המקומי של הדואר מכיר אותי טוב, את מקום העבודה שלי ושל אישתי וגם השכנה שלי עובדת שם כך שבמקרה ואני לא בבית היא שומרת לי על החבילות. אין שום סיבה בעולם שהדואר יספק מידע שגוי שכזה. בכל אופן, גם אם נניח והדואר אשם בזה, למה הלקוח צריך לעבור מסכת יסוריים רק כדי לקבל יחס משירות הלקוחות שלא קיים!? זה בלתי אפשרי לתפוס אותם בטלפון וגם במייל אין מענה. אם הייתי היחיד שמתאר את זה מילא, אבל מדובר פה בתופעה חוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעמיים האחרונות שאני הזמנתי משהו מגירבסט עם "דואר רשום", קיבלתי מספר מעקב שמעולם לא התעדכן ולא היה קיים בשום מאגר מידע של שום חברה.

בסוף לאחר חודשיים! קיבלתי הודעה שהגיעה לי חבילה.

Sent from my X9076 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל לא הייתה דרך להמנע מהם.

למה לא בעצם?

בדקתי עכשיו שילוח של שואב כלשהו של iLife לישראל, יש priority line ב10 דולר ויש expedited shipping ב56.

אני מנחש שכל המתלוננים בשרשור בחרו באופציה הזולה יותר ולכן המוצר נשלח דרך GCX.

מאמין שאם הייתם בוחרים באופציה היקרה הרבה יותר אז המוצר היה נשלח דרך dhl/ups/fedex ובאמת מגיע בזמן.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מזמין מחו"ל, בטח מהמזרח הרחוק אני לוקח בחשבון זמן המתנה ארוך במיוחד. התלונה שלי היא לא על זמן ההמתנה הארוך כמו על שירות לקוי שלא לומר לא קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בשואבים רובטים עסקינן, בדיוק חשבתי להזמין אחד.

יש מישהו שיכול לתת חוות דעת על המוצרים של ilife ? אני מתלבט בין ה-X5 ל-V5 PRO בעיקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

zalmi - הזמנתי מאות מוצרים מחו"ל ובחיים לא שונה המספר מעקב, לא מכיר את הנוהל שהחבילה מקבלת מספר מעקב מקומי.

ברגע שהחבילה נוחתת בארץ המספר מעקב שסיפק המוכר הופך להיות זמין בארץ ומתחיל לקבל עדכונים.

בכל החבילות של אמזון שנשלחות דרך i parcel זה עובד כך.

כשאני ממתין לחבילות כאלו אני מברר את מס' המעקב בדואר שליחים וניגש למוקד שליחים לאסוף עצמאית. זה חוסך שבוע בממוצע.

בשבוע שעבר כשהייתי במוקד שליחים ראיתי הרבה חבילות של GCX אבל הפקידה לא יכלה לחפש עבורי ללא המספר המקומי.

אנסה להשיג הבוקר אותם בטלפון, נראה אם יצליח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא החבילות שאני מקבל מi-parcel מגיעות במהירות רבה, ואני יודע בדיוק היכן החבילה גם ללא המספר המקומי (שאני לא יודע אם קיים בכלל)

Sent from my X9076 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר בשואבים רובטים עסקינן, בדיוק חשבתי להזמין אחד.

יש מישהו שיכול לתת חוות דעת על המוצרים של ilife ? אני מתלבט בין ה-X5 ל-V5 PRO בעיקר.

איכות אדירה ביחס למחיר.

עושה עבודה אפילו טובה יותר מ-ROOMBA של איירובוט ואף שקט יותר.

ממליץ בחום.

ה-V5 PRO מעולה.

לידיעתך, השטיפה נחמדה אך לא דיל - מדובר בשטיפה כמו סמרטוט ולא קירצוף.

לשכנים שלי יש את ה-V5 PRO כך שראיתי בעיניי.

החלטתי ללכת על ה-A4 משום שלדעתי השטיפה זה גימיק(גם אם נחמד) ולדגם הנ"ל יש עוצמת שאיבה חזקה יותר.

לך על זה בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא בעצם?

בדקתי עכשיו שילוח של שואב כלשהו של iLife לישראל, יש priority line ב10 דולר ויש expedited shipping ב56.

אני מנחש שכל המתלוננים בשרשור בחרו באופציה הזולה יותר ולכן המוצר נשלח דרך GCX.

מאמין שאם הייתם בוחרים באופציה היקרה הרבה יותר אז המוצר היה נשלח דרך dhl/ups/fedex ובאמת מגיע בזמן.

שילמתי קצת יותר מ20 דולר משלוח, האופציה השניה קרובה ל70 דולר. לשלם 70 דולר משלוח עבור מוצר ששווה 126$ לא נשמע הגיוני. התלונה היא לא לזמן המשלוח, עובדה שהמוצר הגיע מהר מאוד אבל השרות של החברה בארץ מזעזע. הייתי מעדיפה לעבוד עם דואר ישראל.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...