Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יצירת קשר עם חברת שילוח GCX

haranza
שימו לב! השרשור הזה בן 1979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לשמחתי ומזלי הרב הסניף המקומי של הדואר מכיר אותי טוב, את מקום העבודה שלי ושל אישתי וגם השכנה שלי עובדת שם כך שבמקרה ואני לא בבית היא שומרת לי על החבילות. אין שום סיבה בעולם שהדואר יספק מידע שגוי שכזה. בכל אופן, גם אם נניח והדואר אשם בזה, למה הלקוח צריך לעבור מסכת יסוריים רק כדי לקבל יחס משירות הלקוחות שלא קיים!? זה בלתי אפשרי לתפוס אותם בטלפון וגם במייל אין מענה. אם הייתי היחיד שמתאר את זה מילא, אבל מדובר פה בתופעה חוזרת.

GCX לא מפיצים את החבילה בארץ, מרגע שהחבילה נקלטת בדואר המידע עובר גם למערכת שלהם.

גם Iparcel מציגים את הסטטוט מהדוארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

GCX לא מפיצים את החבילה בארץ, מרגע שהחבילה נקלטת בדואר המידע עובר גם למערכת שלהם.

גם Iparcel מציגים את הסטטוט מהדוארץ

אני תוהה למה אתה מתעקש להוכיח את צדקתם. כשיש עיכוב בהגעת החבילה הם הכתובת לתלונות, הרי זה חלק מהשירות שעליו הם מקבלים את הכסף, הם צריכים לשבור את הראש מול הדואר ולחזור אליי עם תשובות. מאחר ואין מענה בשום דרך שפניתי אליהם הם מבחינתי חברה כושלת שלא צריכה לתת שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טוען שהם צודקים או לא. כתבת "

שקר גס שהחברה רושמת שהיו אצלי בבית. זה ממש מרתיח ומעיד על התנהלות בזיונית."

"השקר" הזה מתעדכן באופן אוטומטי מהדואר ויכול להעיד רק על התנהלות של הדואר ולא על שום דבר אחר.

כשתקבל את המס' מעקב המקומי אתה תראה את זה.

ד.א: האתר בחר במשלוח זול, שעושה סיבוב בין נציגויות שונות. במצב כזה אני לא מופתע שהשירות לא מתקרב לחברות הבינ"ל.

המיילים של השירות והמנהלים מופיע גם באתר של aramex

http://www.aramex.com/offices/default.aspx

עריכה אחרונה על ידי shake
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לקבל מספר מעקב מקומי של חבילות iparcel עוד לפני שמגיעות לארץ, תשלחו אימייל ל [email protected]

כשהקוד מעקב בנושא, בד״כ עונים תוך דקות ספורות. המספר מעקב שמקבלים הוא של דןאר שליחים, ואיתו אפשר לתאם שילוח כשהחבילה הגיעה למוקד דואר, מבלי שישכב שם כמה ימים טובים, או ללכת פיזית לשם(כי בלי זה לא יוכלו לחפש).

למיטב ידיעתי, לא עובד עם סוג המספר המעקב של חבילות שמגיעות מאסוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיילים של השירות והמנהלים מופיע גם באתר של aramex

http://www.aramex.com/offices/default.aspx

שלחתי אתמול בערב מיילים מנומסים אך תקיפים לכל מי שהיה נראה לי רלוונטי מתוך הרשימה הזאת. היום בבוקר חיכו לי שתי תשובות במייל ושני אנשים התקשרו מ-GCX לעדכן שהחבילה כבר בדואר, כולל סיפוק מס׳ מעקב, כולל הבטחה למעקב צמוד ועדכונים שוטפים.

כנראה זו הדרך איתם.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי אתמול בערב מיילים מנומסים אך תקיפים לכל מי שהיה נראה לי רלוונטי מתוך הרשימה הזאת. היום בבוקר חיכו לי שתי תשובות במייל ושני אנשים התקשרו מ-GCX לעדכן שהחבילה כבר בדואר, כולל סיפוק מס׳ מעקב, כולל הבטחה למעקב צמוד ועדכונים שוטפים.

כנראה זו הדרך איתם.

מעדכן שזה עבד גם אצלי :)

שלחתי מייל בחמישי בערב והבוקר התקשרה נציגה ועזרה באדיבות רבה (תוך בקשה לציין את האדיבות במייל נוסף להנהלה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

כנראה זו הדרך איתם.

תוכל בבקשה לציין למי שלחת מיילים ומה רשמת בהם?. גם אני מחכה למשלוח של השואב מ-GB וכבר שבוע בערך הסטטוס של החבילה הוא שהמספר טלפון שלי לא תקין והם לא יכולים לתקשר איתי, נשמע כמו חרטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי בפרטי, אבל עיקרי הדברים למי שיתקל בזה בעתיד - מיילים לכל הרשימה בלינק, בדגש על מנכל״ית ומנהלי שירות לקוחות.

בגדול כתבתי שאני מאוד מאוכזב שחברה בסדר גודל שלהם לא מחזיקה שירות לקוחות ראוי, שאין אופציה להשאיר פרטים עבור חזרה, ושבחיפוש ברשת אני רואה הרבה חוות דעת שליליות עליהם ומאוד מבקש שיעזרו לי, כי אין לי חשק להצטרף למעגל השיימינג.

שוב אומר - מהרגע בו יצרו איתי קשר הם היו ממש בסדר, עד כדי כך שכבר השתכנעתי שזה היה נקודתי בגלל החגים ולא מצב קבוע. כנראה שזה לא. חבל.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ.

גם אני קיבלתי עדכון מאמזון שארמקס לא מצאו את הכתובת שלי, וכן שנעשה נסיון מסירה.

כמובן שזה לא נכון כי הכתובת ברורה כתמיד, והחבילה לכאורה הגיעה לחלוקה דקה אחרי שהגיעה למרכז המיון, שעה ממקום מגוריי.

טופס התלונה באתר ארמקס לא פועל, בטלפון לא עונים. האם יש מנגנון תלונה אפקטיבי באתר אמזון?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמתין עם זה קצת, גם דואר ישראל עושים את זה, עכשיו בגלל הלחץ של המשלוחים על חברות השילוח הגרועות , הן מסמנות "נמסר" ככל הנראה כדי לעמוד בלוח זמנים, לא כדי לא למסור לך את החבילה.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחידת דואר ישראל שמטפלת בכתובת שלי דווקא בסדר.

לאחר פניה בפייס של ארמקס, קיבלתי טלפון מנציג בעברית ששאל שאלות לא ממוקדות והבטיח שהעניין יטופל. גם בפייס ענו תשובות כלליות ולא קונקרטיות.

נראה.

אני מקווה בעתיד לא להתקל בהם.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמ;לק

החברה הזו היא חברה בזיונית, שלמעשה המקור שלה הוא בחברת ARAMEX. המשרדים של החברה ברמאללה עם נציגות בנתב"ג. ARAMEX למעשה היא חברת שילוח של כל מדינות ערב (כן, ARA מלשון ARAB. ההמשך, MEX זה MAIL EXPRESS). אין עם מי לדבר, וגם אם אתה כבר מגיע למישהו הם משגעים את השכל ולא עושים כלום. הזמנתי מגירבסט כמה דברים ואני מתפלל שזה לא יגיע דרכם אלא בדואר הרגיל.

ARAMEX עובדים לעיתים גם עם בר שליחויות - זוועה של חברה בפני עצמה.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...