Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינסטלציה רבותי

nitch
שימו לב! השרשור הזה בן 2336 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מפה לשם, יש המלצות על סולם?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מתקפל טלסקופי, יש לי אחד שנפתח לגובה של 18 פיט מאלומיניום, נוח לאכסון וקל מאוד, היה לי גם אחד שהוא רק טלסקופי שרכשתי באמאזון ב$50 כולל המשלוח, היתרון שלו זה שהוא ממש קומפקטי כשהוא מקופל ונכנס בכל תא מטען אך אינו מתקפל בכדי לעמוד עצמאית.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה בן.

איך הטלסקופי הרגיל עמד בעומסים?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמד יפה מאוד, עבדתי איתו במשך כשנה וחצי על בסיס יומי, לפתוח ולסגור בערך 3 פעמים ביום עבודה.

הוא הפך לסולם קבוע לעליית הגג בגראז'.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
פתחתי גם את בריכת הביוב שלידו, חוץ מהגוש שצף שם וגורם לי לחשוב על התזונה של השכנים, המים נראו לי קצת גבוהים מדי. זה נורמלי שהם בערך 15 ס"מ מתחת לפני הקרקע?

שמתי לב שלא חזרתי לעדכן. המים אכן היו גבוהים מדי, עקב סתימה במוצא לביוב הראשי. זה נגמר בקקי מבעבע אצל השכנים בחצר וביובית שנקראה לפתוח את הקו. הקולות מהנשמים היו רק סימפטום.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מנצל"ש-

אני אמור לקבל דירה לאחר שיפוץ מקיף, כולל אינסטלציה מלאה - החלפת כל הצינורות לגומי וכולי.

כרגע יש ריח קל של רטיבות \ ביוב במטבח, כנראה מקופסת הביקורת (הריח חמקמק וקשה נורא למצוא את המקור שלו)

הקבלן אומר שהסיבה לריח היא סתימה בקומה הראשונה (אני בקומה שניה)

האם כרגיל הוא מחרטט אותי? הדבר שהכי מפחיד אותי כרגע זה שההתקנה לקויה ואצטרך לפרק את כל המטבח כדי לתקן (קופסת הביקורת נמצאת מתחת לאחד הארונות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזרמת מים בצנרת הביוב?

אם הסיפון לא מלא במים הוא לא חוסם את הגזים ממערכת הביוב.

קופסת הביקורת אמורה להיות אטומה עם גומי ולא לפלוט ריחות. קופסאות ביקורת עם רשת ניקוז צריכות להכיל מחסום ריחות (עבד על אותו העיקרון של סיפון).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
הזרמת מים בצנרת הביוב?

אם הסיפון לא מלא במים הוא לא חוסם את הגזים ממערכת הביוב.

קופסת הביקורת אמורה להיות אטומה עם גומי ולא לפלוט ריחות. קופסאות ביקורת עם רשת ניקוז צריכות להכיל מחסום ריחות (עבד על אותו העיקרון של סיפון).

הזרמתי מים, מצד שני אני בכלל לא בטוח שהתקינו לי סיפון- יש מצב שהניקוז במטבח הולך עם צינור שרשורי?

בכל מקרה מה שאתה אומר זה שלא אמור להיות אכפת לי אם לשכן מלמטה יש סתימה, הריח לא אמור להגיע לדירה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. יש "סיפון שרשורי" (או שם דומה) - לי יש כאלה בחלק מהבית, אבל מומחי הפורום ממליצים לא להשתמש בהם.

2. סתימה אצל השכן צריכה להדאיג אותך, אם היא במיקום מרכזי זה יכול לעלות אליך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
1. יש "סיפון שרשורי" (או שם דומה) - לי יש כאלה בחלק מהבית, אבל מומחי הפורום ממליצים לא להשתמש בהם.

2. סתימה אצל השכן צריכה להדאיג אותך, אם היא במיקום מרכזי זה יכול לעלות אליך.

תודה ספריאל! השאלה שלי היא שונה-

האם סתימה אצל השכן למטה יכולה להסביר את הריח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הסיכויים שלא הותקנה קופסא תיקנית למניעת ריח, אם אתה יכול צלם את נק' הביקורת, גם אם יש סתימה אצל השכן נק' הביקורת אמורה למנוע כל מעבר של ריח

לצערי סבלתי מאותה בעיה והםתרון היה להחליף את נק' הביקורת לאחת תיקנית ועמוקה יותר שתכיל יותר מים

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כל הנוקות ביקורת סגור עם מכסה, אז לא יוכול לצאת ריח משם וגם לא צריך שמה חוסם ריח.

אם יש לך על נקודת ביקורת מכסה עם רשת כדי לקבל המים מהספונז'ה, אז כן צריך להיות בפנים חוסם ריח.

הסיפונים של הכיורים הם בעצמם גם חוסם ריח, אם יש לך סיפון שרשורי (ד"א לא מומלץ) אז זה חייב להיות מונח כך שיחסום את הריח, זאת אומרת, חייב לרדת לכיוון למטה ואח"כ לעלות בחזרה לניקוז כך שיישאר מים בתום הצינור כל הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(קופסת הביקורת נמצאת מתחת לאחד הארונות)
חיייב שיהיה גישה לנקודות ביקורת גם אם זה נמצא מתחת לארון, ותבדוק אולי שכחה לשים מכסה של אחד מהם. עריכה אחרונה על ידי סאמי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תודה לכל המגיבים,

הקופסת ביקורת לא אמורה להיות עם רשת שכן היא מתחת לארון,

יש חור מיוחד בארון שממנו אמורה להיות גישה לקופסת ביקורת אבל לא הצלחתי לראות בדיוק איפה היא-

יש לי תחושה שאת החור בארון עשו לפי התוכניות, ואת קופסת הביקורת שמו אלוהים יודע איפה...

בינתיים האינסטלטור הזה התייחס לכל תכנית כהמלצה בלבד אז אני לא אתפלא אם היא במקום לא נגיש.

בכל אופן זה לא הפאק היחידי באינסטלציה, אז גמלה החלטה בליבי להזמין אינסטלטור שיעשה ביקורת על כל הצנרת, יעלה כמה שיעלה.

אם מישהו מכיר אינסטלטור מומלץ באיזור השרון, אשמח להמלצה בפרטי :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה להיות יותר מדוייק, להשיג את מיקום קופסאות הביקורת.

חבל שהאינסטלטור יגיע, ועל סמך ניחוש יתחיל לפרק ארונות.

אולי כדאי להזמין את האינסטלטור, אשר בצע את התקנת הצנרת.

או לפחות - לדבר איתו, אולי הוא זוכר ואולי יש שרטוט של הצנרת.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...