Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להזמין פלאפון מחו"ל

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 7021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישפוז צודק, אחרי כל מיני צעצועים הגעתי למסקנה שהכי טוב נוקיה 6100 סולידי, וככה זה הולך להישאר בשנים הקרובות . לא מעניין אותי לראות וידאו בסלולרי, אלא אם כן יתחילו לשדר כדורגל וזה יהיה מנוי חופשי חודשי.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אישית הייתה לי מוטורולה T250, חרא של פלאפון, לדוד שלי היה סמסונג, LG ונוקיה, ואין כמו נוקיה. איכות שמיעה הכי טובה, שמיעה נקייה מרעשים וברמה טובה + הפלאפון עמיד לנפילות וזעזועים. אם כבר פלאפון לדעתי שיהיה של נוקיה. אבל לנוקיה יש חסרון, אין להם טלפונים נסגרים כדוגמת המוטורולה של אישפוז, ואני דווקא מאוד אוהב צורה כזאת כי היא לטעמי נוחה יותר.

נ.ב מרוסיה ובריה"מ לשעבר ניתן לייבא פלאפונים? הם מתאימים מבחינת תחום התדרים?

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כחולה גאדג'טים עברו אצלי כמעט כל נוקיה וסוני אריקסון שיצאו, לא סבלתי את מוטורולה.

אבל מוטורולה הפתיעו לאחרונה עם המכשירים שהם מוצאים, הם הביאו את המשחק לרמה אחרת (ובמחיר נורמלי!), נכון שלנוקיה יש את ה"עיצובים" המרתקים אבל מערכת ההפעלה שלהם מוגבלת ומשעממת (חוץ מה- Smartphones) הסלולארים שלהם לא פרקטיים ומשעממים, אני לא רואה את המוטורולה נופל משום נוקיה או SE באיכות להיפך (אני מדבר על ה- E1000 וה- MPx שאיתם הנסיון).

למשל הם מוכרים את ה- 6630 שהוא כביכול דור שלישי, אבל הוא מפספס את כל יעודו בזה שאין לו מצלמה ל- Video Streaming (אפשר לקנות עריסה שולחנית בנפרד עם מצלמה שעולה כמעט כמוהו).

כל שאר הדברים יש לשני המתחרים (בעצם כאן המוטורולה עולה עליו עם חומרה יותר טובה), המערכת הפעלה זה שטויות לפי דעתי, עברו אצלי מספר Smartphones והשתעממתי מהם מאוד (חוץ מה- MPx של מוטורולה, שלו יש באמת מערכת הפעלה טובה - WM).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד יתרון לסלולריים הישנים כמו הנוקייה 5XXX (לא זוכר דגם) שלי:

הם מוצקים מאוד ,כבדים ועם אנטנה קצרה וקשיחה מאוד , ובמצבים לחוצים יכולים לשמש בהצלחה

ככלי הגנה ותקיפה מהמעלה הראשונה .

היום הניידים קלים מידיי ,קטנים מידיי כך שאי-אפשר להנחית מהלומה רצינית על מישהו

בלי שיתפרקו

(הדור הראשון של אמצע שנות השמונים היה כבר קטלני ,עם קרינה של מכ"ם ממוצע מספיק היה

להצמיד אותו לראש המתקיף וללחוץ על SEND)

.I'm a blocked user

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל Aדי, שכחת את המטרה העיקרית.

זהו מכשיר טלפון נייד. אותי אישית לא מעניין אם הוא מצלם וידאו / סטילס , אם הוא מכשיר FM או יש בו MP3.

אם אתה אדם אמיד אז ניחא, אבל אני מכיר אנשים שבקושי מתקיימים אבל ההתמכרות לגאדג'טים הרגה אותם ואת חשבון הבנק שלהם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז צודק, אחרי כל מיני צעצועים הגעתי למסקנה שהכי טוב נוקיה 6100 סולידי, וככה זה הולך להישאר בשנים הקרובות . לא מעניין אותי לראות וידאו בסלולרי, אלא אם כן יתחילו לשדר כדורגל וזה יהיה מנוי חופשי חודשי.
מחזק את דבריי אייל.

אני עברתי מה-6120 (שהיה מעולה לדעתי ושירת אותי נאמנה 3 שנים) ל-6100.

התלבטתי חודשים בין ה-6100 ל-6230 המשוכלל, ואפילו כבר התכוננתי נפשית וכספית לשלם עליו כ-80 שקל בחודש....

אבל בסוף הבנתי את מה שאישפוז מנסה להסביר כאן, "והתפשרתי" על ה-6100 שמספק את כל צרכיי ואף יותר מזה.

אבל לנוקיה יש חסרון, אין להם טלפונים נסגרים כדוגמת המוטורולה של אישפוז, ואני דווקא מאוד אוהב צורה כזאת כי היא לטעמי נוחה יותר.

גם יותר נוח, וגם שומר על המקשים מפני לכלוך והמסך מפני שריטות.

גם אני חיכתי שנוקיה יוציאו טלפון צדפה.. ולבסוף הרמתי ידיים.

יאללה רוני, סקר חדש:

איזה מכשיר סלולרי יש ברשותכם...:-D

[NOT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, אבל Aדי, שכחת את המטרה העיקרית.

זהו מכשיר טלפון נייד. אותי אישית לא מעניין אם הוא מצלם וידאו / סטילס , אם הוא מכשיר FM או יש בו MP3.

אם אתה אדם אמיד אז ניחא, אבל אני מכיר אנשים שבקושי מתקיימים אבל ההתמכרות לגאדג'טים הרגה אותם ואת חשבון הבנק שלהם.

מסכים איתך, אבל אחרי שיש לך את אותו הגאדג'ט אתה אומר לעצמך איך יכולת בלעדיו בעבר ואין ספק שהוא עושה את חיי היומיום יותר קלים/מעניינים.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...