Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם ניתן להזמין פלאפון מחו"ל

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 7020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטח שמתאים, אבל עזוב אותך,

דור 3 זה הדבר הבא!

דווקא לא !!!

לפי דעתי הגישה של נוקיה ממש נכונה, כרגע אין לה מכשירים דור 3 אלא היא משקיעה אתה כל המאמצים שלה בדור 2.75 ויש לה בדור הזה מכשירים פשוט נהדרים.

ראיתי את הדור השלישי של LG וסוני אריקסון, ממש לא משהו מרהיב. כרגע גם הממשק מאוד איטי ומעצבן, צריך לתת לדור ה-3 לפחות שנה עד שזה יהפוך למשהו נורמלי שבאמת אפשר להשתמש בו ביום יום.

לוטוס אליז, בשביל מה להביא את המכשיר הזה מחו"ל אם יש כבר כזה בארץ במחירי זנות (מוכרים אותם מ-500 עד 800 ש"ח).

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת זה אתה אומר מתוך ידיעה מקיפה של רשת ה-GSM ,GPRS ,EDGE ,UMTS - על ה-MSC,BSC,RNC,MSC-S,VIG,BTS וכל שאר הרשת.:?

(אם אתה חושב שקיללתי , חפש מעט דרך גוגל על כל המושגים שכתבתי) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח שמתאים, אבל עזוב אותך,

דור 3 זה הדבר הבא!

בטח מתאים. אתה גם תחזיר לו את הכסף כשהוא יגלה שאין לו מה לעשות עם המכשיר.:evil:

850/1900 זה תחום התדר בשימוש באמריקה. קרא הודעתי הקודמת בשרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת זה אתה אומר מתוך ידיעה מקיפה של רשת ה-GSM ,GPRS ,EDGE ,UMTS - על ה-MSC,BSC,RNC,MSC-S,VIG,BTS וכל שאר הרשת.:?

כל מה שאמרת טוב ויפה, אבל בארץ רוב השירותים הנ"ל פשוט לא זמינים. אל תשכח שעכשיו הבאתי טלפון מחו"ל שאולי עוד 4 חודשים יכנס לארץ, ראיתי טוב מאוד מה אפשר לעשות איתו בחו"ל ועכשיו בארץ אני מגלה שהספקיות לא מוכנות לתת לך USIM ומכל הדברים היפים שרשמת שם למעלה הדבר היחיד שאולי אפשר להשתמש בו בארץ זה ה-GPRS וה-EDGE.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד, אתה טועה. מצאת לך עם מי להתווכח... עם שמר שסופג כל היום קרינה סלולארית. :wink:

אגב, אם כבר מכשיר שהולך חזק בעולם, הוא הבלקברי שנכנס בקרוב לאורנג'.

הדור השלישי? מכשירים גדולים ומסורבלים?

תריץ חיפוש על E-1000 של מוטורולה ותחשוב שוב.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- E1000 באמת מכשיר מדהים קניתי אותו מאנגליה לפני מספר שבועות איכות השיחות וידאו שלו שמות את ה- LG בצל, אני מאמין שזה המכשיר הכי טוב שקיים כרגע לדור השלישי (במרץ מסתיים הפיילוט שלו באורנג' ואז ימכר בכ 3Kש"ח או יותר...).

mot07.jpg

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כה אמר שמר, הDTX האנושי... ;)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שרעה בשדות זרים יותר מדי זמן : מוטורולה / סימנס / סמסונג וכו' ועכשיו חזר לנוקיה,

אני חייב לומר שאני לעולם לא אגע יותר באף מכשיר שהוא לא נוקיה. ולא משנה אם קוראים לו E1000.

הסקנדינבים האלה יודעים לעשות מכשירים (במיוחד הפינים)...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכור לנוקיה, עד שסוני ואריקסון התמזגו, והוציאו את המכשיר הראשון שלהם יחד: T68i

זו היתה אהבה ממבט ראשון.

שנה אחר-כך, הייתי בעל המכשיר עם הנדסת האנוש הכי טובה שחוויתי!

היום עדיין מסתובב עם אותו מכשיר... ולא הייתי מחליפו בעד שום מכשיר אחר! (חוץ מהK700i החדש :-))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי

או נוקיה או סימנס

אין אחד שהפלאפון לא נופל לא

סימנס ונוקיה מחיזיקים הכי הרבה

היו לי כבר 2 מוטורולה שהחליטו יום אחד לא להדלק

וסמסונג שהיה משתפשף מהר

לא שאני עושה לפלאפון באנג'י וצניחות חופשיות

פשוט אני מעדיף שהפלאפון יהיה עמיד ולא יתקלקל/ישרט כולו תוך חודשיים

הנוקיות זה דבר מדהים

כמה שיפלו אתה לא רואה עליהם סריטות

יש לי גם סימנס M55 אחלה מכשיר לדעתי

גרפיקה מאוד מהירה אחלה קול ולמרות שהוא נפל לי למים (אחותי גרמה לזה:evil: )

נתתי לו להתייבש וזהו כמו חדש

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכור לנוקיה, עד שסוני ואריקסון התמזגו, והוציאו את המכשיר הראשון שלהם יחד: T68i

זו היתה אהבה ממבט ראשון.

שנה אחר-כך, הייתי בעל המכשיר עם הנדסת האנוש הכי טובה שחוויתי!

היום עדיין מסתובב עם אותו מכשיר... ולא הייתי מחליפו בעד שום מכשיר אחר! (חוץ מהK700i החדש :-))

אה , זה אתה שקנה אותו ?

T28 עם מסך צבעוני , מה הביג דיל ?

ממשק המשתמש של נוקיה הוא רמה מעל כולם , השאר לא מתקרבים.

אגב ,סוני ואריקסון לא התמזגו.

הן הקימו חברה נפרדת לייצור המכשירים , הנקראת סוני אריקסון ובבעלות 50-50.

שתי החברות ממשיכות בשאר עסקיהן ללא קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצ"ב. שמעתם על תסמונת חצ"ב?

מזה אתם סובלים - תסמונת חוסר צעצועים בילדות.

תגידו לי, אתם נורמלים שאתם קונים את מה שמוכרות לכם חברות הסלולאר שכבר אין להן איך להתחרות זו בזו עם פיצ'רים שימושיים?

לשלם הון תועפות כדי לראות סרטונים על מסך של אינץ' אחד??? תודה. יש לי 29 אינץ' בבית. הרבה יותר נוח.

מקלדות ענק לשליחת SMS? אתם לא קולטים שSMS זה בלוף של חברות הסלולאר? מוכרים לכם ערוץ בקרה מנוון שאינו מעמיס את הציוד שלהם ובא להם כתוצר לוואי של הקמת המערכת, כדי שאתם תוכלו לתקשר במאה ה-21 כמו בטלגרף של המאה ה-19. טוב שלא מכרו לכם שמורס זה דבר נוח. הייתם מסתובבים ומתקתקים קווים ונקודות כל היום...

מה עוד יש לכם שם? משחקים? ביג פאקינג דיל למשועממים בתחנת אוטובוס. תחזיקו ספר בתיק ולא יתנוון לכם המוח.

התמכרתם לרינגטונים מאגניבים, לרקעים סוף הדרך ולשומרי מסך פצצות.

הדבר היחיד שאני משתמש בו במכשיר שלי (מוטורולה V50, הייתי צריך לקום כדי לבדוק) חוץ משיחות הוא השעון. בגלל זה הדרישות שלי ממכשיר הן שהוא יהיה קטן כדי שישב על החגורה נוח ושיהיו לו כפתורים גדולים. היום דווקא עוברים למכשירים גדולים יותר עם כפתורים קטנים יותר כדי שיהיה מקום למסך שאפשר לראות בו בקטן קטן ובקושי בקושי את דני רופ.

תפריטים? ממשק? את מי זה מעניין? לא חושב שאי פעם נכנסתי לתפריטים ולאופציות במכשיר שלי.

הוא אמור לשרת אותי כטלפון נייד וזה מה שהוא עושה.

אתם יודעים מה? הדבר היחיד שהיה נחמד אם היה לו זה פנס לד קטן.

את האמת? כסף שלכם, יותר טוב שיילך למשחקים במקום לסמים ושיפורי רכב לא חוקיים. אבל נסו לחשוב אובייקטיבית מה באמת אתם צריכים במכשיר וכמה שווה לשלם על כל פיצ'ר דבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...