Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המשתיק בחולון-חוצפה

עומר ג R
שימו לב! השרשור הזה בן 7747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביום שישי נסעתי לתומי להתקין דוד אחורי בראלי שלי...

הגעתי למקום ה"מומלץ" שנקרא "המשתיק"

הוא הרים את האוטו על ליפט ודרש 200 ש"ח :shock: על לפתוח בורג אחד מסכן וקטן ולחבר את הגומיות להוריד מהליפט ושלום ולהתראות :x . לאחר ויכוח איתו שהמחיר ממש ממש לא מוצדק התעצבנתי ואמרתי לו להוריד את הרכב ושימצא פראייר אחר. (וזה לאחר שהוא הסכים ב150) .

בדיוק מעבר לכביש יש עוד אגזוזן אומנם לא מפואר כמו אצל המשתיק אבל לפתוח בורג...

הלכתי אליו ו "50 מתאים לך?" העבודה לקחה לא יותר מ 3 דקות על השעון ואני לא מגזים וזה כולל להרים ולהוריד את הרכב. :mad:

אז חברה הזהרו מעושקיי כספים כמו המשתיק בחולון. :idea:

התוצאה הסופית היתה סאונד של מפלצת :twisted: (אז תקראו לי פוזיונר... :roll: ) והכי חשוב שהרכב נהיה יותר מהיר פסיכולוגי :wink:

נ.ב: עידו ,מתאים לי...

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש. תגיד איזה אגזוז קנית :?: אני יודע שהמשתיק מביא את סופרסרינט לארץ ולהם יש אגזוז שמיוצר במיוחד לראלי.

קניתי אגזוז של REMUS שהוא לא נותן שום כוח ושלא יטעו אותך יותר מידיי אגזוז לא ייתן לך כלום חוץ מסאונד (לפי מבחן גדול של MAX POWER ).

בכל מקרה אני לא חושב שאני יתקרב למשתיק בחולון הוא פשוט יקרן בטירוף (משוגע גנב סוחט ו.. טוב הגזמתי).

אני הבנתי שבלי מניפולד כמו שצריך האגזוז לא יעשה כלום ובטח לא דוד אחורי לבד.

אז אם יש לך כסף בשביל אגזוז ואתה מתכוון להשקיע בשביל שיפור אמיתי אז כדאי ללכת על משהו אחר לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר היקר ...

מה נשמע ? אז ככה ... אני גר באזור כאן , דיי קרוב למשתיק .

מנסיון ... באתי אליו עם האוטו שלי ז"ל (106XSI) לא היה אצלו אף אחד , אני חושב באיזה יום רביעי ... הוא העלה את האוטו ודיבר איתי איזה 20 דקות על איזה בנייה מטורפת שרציתי לעשות , הוא יעץ לי וניסה להתאים לי את הבנייה - בקיצור , היה סבלן מאוד ונחמד ...

הוא ישר העלה את האוטו על ליפט ומצא שהפילטר דלק שלי השתחרר ... הוא הלך והביא אזיקונים וסידר לי אותו .אני מדבר על הזקן שעובד שם ועל בחור צעיר שהוא הבן של הבעלים או משהו . הטריק הוא לבוא אליו שריק ולקבל אחלה של טיפול .

בנוגע למחירים ... אני דיי מסכים - הוא דורש על דוד שהוא מייצר , מעיין רפליקה של OMP (דוד מנופח ללא תפרים וריתוכים ) , רק על דוד - בלי יציאה - 800 שקל כולל הרכבה !!

קצת יקר הייתי אומר , לא ? (למרות שיש להם סאונד איכותי ביותר לא יודע בקשר לביצועים )

והמספר הנוסף ... היציאות שלו נמכרות בסביבות ה 300-500 שקל ליציאה !!!!

אבל את הסעפת של סופר ספרינט הוא מוכר ב 2000-2200 שקל ... הסעפת של ה106 .

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא נחמד (גם שיטת מכירה מסוימת) אבל הוא מפריז במחירים בצורה מוגזמת לגמריי . אותו בנאדם שהתקנתי אצלו היה בשוק :shock: כאמרתי לו כמה המשתיק ביקש.

המשתיק דרש ממני פי 4 :x מהאגזוזן ממולו (אתה מבין איזה חוצפה) הוא ממש הרגיז אותי .

רק לפתוח בורג 200 ש"ח W.T.F .בכל מקרה הנה הדוד שהתקנתי.

4k.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי נסעתי לתומי להתקין דוד אחורי בראלי שלי...

"לא מגיעים למסעדה עם סנדוויץ'", מכיר :?:

:lol:

לגיטימי. לא קיבלת מחיר טוב, ניסית מקום אחר...

חוצפה מצד המשתיק :?: לא נראה לי. :?

לעומת זאת, אני קיבלתי מהמשתיק שירות טוב ומוצר טוב והכל במחיר טוב :!:

זהו...

אני מקווה שהדוד האחורי לא בולט החוצה, כמו שזה נראה :wink:

תתחדש, בכל מקרה :p

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם זה נכון . אבל איך תסביר את האגזוזן ממולו שביקש רבע מחיר ... :shock:

שירות טוב זאת דרך הכי טובה למכירה מנסיון אישי שלי (בתור איש מכירות בין היתר) :idea: .

אני רוצה לראות אותך מגיע לאגזוזן שמנסה להוציא ממך 200 ש"ח על פתיחת בורג שלא לוקחת יותר מ 20 שניות :x כל השאר זה רק להרים ולהוריד את הרכב מהליפט.

אז זה לא משנה בכלל אם קניתי אצלו או לא .

האגזוזן ממולו היה בשוק כששמע את המחיר שהוא דרש . וגם אצלו לא קניתי :idea:

"מה לא היתה לו בושה בעיניים??"

עובדה שברגע זה הוא גרם לי ואני בטוח שלעוד כמה לא להגיע אליו בשנית.

האגזוז בולט משהו כמו שני סנטימטר שזה בסדר גמור וכמו שצריך להיות.

87.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשית פה זה בעצם רק התקנת דוד אחורי? כי לפי התמונה הראשונה אחרי הדוד יש צינור אחר...

איך הצליל? יש הבדל?

לא הבנתי את הקטע של הבורג. בהתקנה לא מרתחים? למה השתמשת בברגים?

הרבה שאלות אני יודע..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שעשית פה זה בעצם רק התקנת דוד אחורי? כי לפי התמונה הראשונה אחרי הדוד יש צינור אחר...

איך הצליל? יש הבדל?

לא הבנתי את הקטע של הבורג. בהתקנה לא מרתחים? למה השתמשת בברגים?

הרבה שאלות אני יודע..

כן התקנתי רק דוד אחורי .

יש הבדל ענק בצליל :D .

הדוד היה מחובר בעבר על 106 GTI שזה בעצם אותו רכב כמו שלי (ראלי)לכן לא היה צורך בריתוך להתאמה(לגומיות).

הבורג עליו מדובר זה בורג שסוגר מן טבעת שמחברת בין צינור הפליטה לדוד האחורי(אם תסתכל טוב על התמונה הראשונה אז תראה אותו).

חופשי שאילתה... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תרשה לי שניה להתעמק... :)

התמונה הראשונה, יש צינור יותר קטן (בקוטר) בצבע חום שקשור לאגזוז. זאת אומרת מה שבעצם התקנת זה את היציאה ו'החבית' בצבע כסף?

כמה העלות אם אפשר לשאול?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה בימים שעוד הייתה לי אונו 88 היה לי אגזוז רגיל איזה 5 פעמים בשנה החלפתי אצלו אגזוז וכל פעם אחרי איזה חודשיים היה בו חור, כלומר הדוד לא היה איכותי.

אבל.... זה שהוא יקרן אני לא מסכים כי יש הרבה יותר יקרים ממנו והוא פחות או יותר באמצע.

זה שממול איך קוראים לו, אלי בן עזרא???

FIAT UNO 1.4 I.E.S

3 דלתות. דוד פתוח+ ציפ של SUPERCHIPS+ כסאות של OMP

+ פילטר אוויר פתוח של INBOX + ספויילר. ובקרוב גם פורטינג וקמשפטים +הנמכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה בימים שעוד הייתה לי אונו 88 היה לי אגזוז רגיל איזה 5 פעמים בשנה החלפתי אצלו אגזוז וכל פעם אחרי איזה חודשיים היה בו חור, כלומר הדוד לא היה איכותי.

אבל.... זה שהוא יקרן אני לא מסכים כי יש הרבה יותר יקרים ממנו והוא פחות או יותר באמצע.

זה שממול איך קוראים לו, אלי בן עזרא???

טוב אני מצטער , אולי הוא לא יקרן אבל יש אחד בשם אלי בן עזרא שזול פי 4 מהמשתיק (שהוא בכלל לא יקרן).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7747 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...