Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורבו קומבינה

shai_oziel
שימו לב! השרשור הזה בן 7060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאור ההיתענינות בפורום על טורבו החלטתי להראות לכם משהו שתאורתית לדעתי צריך לעבוד כך.

מדחס כדוגמת מדחס של מזגן דוחס אויר למיכל לחץ ובונה לחץ של 8bar כדוגמת קומפרסור לריסוס צבע ביציאה ישנו שסתום לחץ חשמלי שבהפעלת כפתור ע"י הנהג לחץ אויר שבמיכל יזרום לכיוון הקרבורטור.

כמובן שבשלב מסוים הלחץ ירד ואז צרכים לסגור את השסתום עד לקבלת לחץ נוסף בכדי להפעיל שוב צרפתי מסמך של word שיש בו איור כללי על הרעיון

Doc2.doc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כזה מדחס (עובד על רצועה).

קוראים לו סופרצ'רג'ר.

עם כל הכבוד ליצירתיות של אנשים כאן בפורום - למה אתם חושבים שמשתי קופסאות לבן וחוט תפירה תוכלו לעשות רשת טלפון סלולרית ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדחס של מזגן עובד בעזרת בוכנות, שזה נחמד אבל אל מספיק מהיר...

אין לו את הספיקה שיש למדחס צנטרפוגאלי, לדוגמא...

עוד משהו, היות ומדחס של מזגן צריך שימון, אתה צריך להוסיף שמן בצורה מלאכותית לאוויר שניכנס למדחס. כמו שיש במדחסים שאמורים להפעיל כלים פנאומטיים (ואז צריך לשים לפני היציאה אוגר, ולא החיה :wink: )

יש היום סדנאות שמציעות את הפיתרון של מדחס כזה לג'יפים (לניפוח גלגלים)

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שהעולם התחיל או במפץ גדול , או ב"בראשית ברא אלוהים את השמיים ואת הארץ , והארץ הייתה תוהו ובוהו..." :roll:

אני לא נגד יצירתיות - הדה שבו שלי היא כמעט תוצרת בית.

אבל לקחת מדחס שמראש יש עליו הפסדים ולקמבן מערכת מסובכת עם שסתומים שאין לך שליטה מדוייקת עליהם ועוד כל מיני - לעומת מערכת ייעודית כמו סופר צ'רג'ר (שגם לה יש חסרונות) - תאמין לי שמישהו כבר היה חושב על זה אם זה היה מעשי (רמז , כדי שמנוע יעבוד כראוי יש לקחת בחשבון עוד משתנים מלבד כמות האוויר הנכנסת אליו).

אתה אולי חושב שאני ביקורתי . אני חושב שאני מעשי. צר לי - לא נראה לי שעלית על הפטנט שיהפוך אותך למליונר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית שולט במכניקה כמו שאתה שולט ב WORD...:-)

:rofl:

חקוק בסלע :beerchug:

גילי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמר, לא סתם שם המשפחה שלו הוא עוזיאל... :lol:[/QUOT

מה הקשר לשם המשפחה אני יכול להבין ?

את בתיה עוזיאל אתה מכיר?

אם לא סימן שגילך הוא 18 ומטה (ככל הנראה)

פעם, מזמן מזמן, כשעוד היה רק ערוץ אחד, היתה תוכנית יצירה של כל מיני דברים מג'אנק שמוצאים בבית...

המנחה היתה לא אחרת מבתיה עוזיאל הניצחית. היא זו שהנחילה והשרישה את המישפט:"הכינותי מראש..."

:wink:

גילי

נ.ב. קשה לקרוא את מה שכתבת, לא מספיק גדול...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד, אני חשבתי על משהו יותר מעניין.

טורבו שמחברים אותו ברצועה, שיעבוד למעשה כמו סופר. עם יחסי העברה ביחס המתאים (נאמר גלגל"ש 10 על הקרנק ו-100 על ציר הטורבינה).

אין לי כוח להיכנס לפירוט, מקווה שהבנתם.

אני אוהב פיתרונות יצירתיים (וזולים יחסית), מי שרוצה להזמין סופרצ'רג'ר ולקרוע לעצמו את הכיס, שיהיה בכיף !

עם ידיים טובות אפשר לפתור בעיות גם לבד.

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור ההיתענינות בפורום על טורבו החלטתי להראות לכם משהו שתאורתית לדעתי צריך לעבוד כך.

מדחס כדוגמת מדחס של מזגן דוחס אויר למיכל לחץ ובונה לחץ של 8bar כדוגמת קומפרסור לריסוס צבע ביציאה ישנו שסתום לחץ חשמלי שבהפעלת כפתור ע"י הנהג לחץ אויר שבמיכל יזרום לכיוון הקרבורטור.

כמובן שבשלב מסוים הלחץ ירד ואז צרכים לסגור את השסתום עד לקבלת לחץ נוסף בכדי להפעיל שוב צרפתי מסמך של word שיש בו איור כללי על הרעיון

לא צינתי שאני משתמש במדחס מזגן אלה כדוגמת לכל ה...קופץ בראש שיש כאן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון נחמד, אני חשבתי על משהו יותר מעניין.

טורבו שמחברים אותו ברצועה, שיעבוד למעשה כמו סופר. עם יחסי העברה ביחס המתאים (נאמר גלגל"ש 10 על הקרנק ו-100 על ציר הטורבינה).

אין לי כוח להיכנס לפירוט, מקווה שהבנתם.

אני אוהב פיתרונות יצירתיים (וזולים יחסית), מי שרוצה להזמין סופרצ'רג'ר ולקרוע לעצמו את הכיס, שיהיה בכיף !

עם ידיים טובות אפשר לפתור בעיות גם לבד.

לא הייתי בונה גם על זה .

הטורבו גודש בעזרת גזים , שעובדים הרבה יותר מהר מהמנוע.גם אם תבנה מערכת תמסורת.

איך חשבת להתחבר לציר המגדש ? מה לגבי מצב בו אתה יורד בטורים והמגדש ממשיך להסתובב מהר ? זה יפריע לבלימת המנוע ועשוי להביא לך אותה בהפוכה (גזים לא יוכלו להיפלט עקב לחץ הפוך וידפקו לך את המנוע). הטורבו חייב לעבוד בפריילוף בסיבובים מהירים - אתה רוצה לחבר אותו באופן קבוע לתמסורת . התמסורת תתפרק לך עקב כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...