Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ על אלקטרו רכב בחדרה

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 3013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי. כבר פעמיים הלכתי אליו בחדרה. הוא מאוד מומלץ שם, יש לא מעט מוסכניקים ששולחים אנשים אליו...

לפני כמה שבועות טובים הלכתי אליו בשביל משהו , בדק לי את הרכב ושיחרר אותי בלי לקחת כסף.

היום באתי אליו עם בעיה חדשה-ישנה שהמנורה הראשית (H4 אצלי) בפנס השמאלי עובדת חלש מאוד.

העובד שלו בדק לי את כל הרכב, פיוזים וכאלו , בסוף הלך לכיוון התקע\מנורה, ראה שצריך הלחמה וכל פעם שנגעו בזה המנורה חזרה לעבוד, הלחים לי בשנייה ושוב פעם בעל הבית שיחרר אותי ישר ללא תשלום. כל העסק לקח לי 10 דקות בלחץ.

לפני כן הלכתי לחשמלאי אחר שסתם נגעו לי במגעים וזה הסתדר ליום וחצי ולקחו כסף על החלפת המנורה.

לא התעצבנתי או משהו כי עשינו צחוקים שם (כנראה חיפשו עם מי לצחוק ), אבל לא רציתי לחזור שוב.

פה הוא אמר לי שאם תהיה בעיה אז כמובן לחזור.

גם דוד שלי הלך אליו בעבר והמליץ.

לא יודע מה יהיה המצב בטיפולים גדולים או משהו ואם התקלה תחזור, אני מבחינתי זה שאני מקבל שירות אמין ומהיר שווה המלצה.

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...