Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפנק אותך באח הגדול שלו Logitech MX Master ב 290 שח.

בארץ הגנבים 500-400 שח :shock:

בדיוק העכבר שאני מחפש!

קיוויתי שמבצעי 'השני ב80%" בבאג יחזרו גם השנה ואז המחיר לזוג כאלו צונח ל250, אבל בינתיים יש דממת אלחוט מבחינתם ו-KSP מאכזבים.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם את הG500S ב30$ באמזון. יש לי אותו, עכבר מעולה.

חבר רוצה לקנות את הDell XPS 15, אם מישהו ניתקל במחיר טוב (עדיף בארץ) שיעדכן.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א - לאחד הבנים שלי MX518 השני שלו, הקודם החזיק מעמד איזה 5 שנים וגם הנוכחי לא צעיר, והוא מעביד אותם די בפרך עם המשחקים שלו. כרגע הערבר בחופש כיון שהבחור עבר למחשב נייד, אבל באיזה שלב אקנה מסך ואשמיש מחדש את הנייח הישן, עוד יש לו שימוש אצלי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי סט מקלדת ועכבר אלחוטיים Logitech MK710, אחרי שיש לי יותר מחצי עשור את הדגם הקודם LX710.

דרך אמאזון ב71.85$ כולל משלוח (כשבארץ המחיר הזול ביותר הוא 540₪).

עכשיו כדי להשלים את חגיגות יום שישי השחור אני מחפש הנחות על בגדים (גם לאשה), יש המלצות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה לבאנדל של לוח אם+מעבד שניתן לשלוח לארץ (יש מס על חלקי מחשב?)

יש לי לוח ישן שתומך בSATA 3 (המחשב ישן, core 2 duo).

עריכה אחרונה על ידי matanfr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו נתקל באיזה מבצע מטורף

לקונסולה PS4 או XBOX?

מבצע באמזון גרמניה לעוד 16 שעות, XBOX ONE 1T עם FALLOUT3+4 ב-351 אירו (כ-1500 ש"ח) כולל מסים ומשלוח עד הבית.

http://www.amazon.de/gp/product/B0166E0JC2/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Untitled.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משהו שקשור למכונות נספרסו?

ראיתי בוואלה שופ מבצע על מכונת קפה, עושה רושם של מבצע טוב.

או מה התקציב שלך אני מחפש מכונה של מליטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לחגיגה, משנה שעברה אני מחכה :) דיל לSSD 256/512 במחיר הכי זול שיש?

שיעורי פיסיקה גרעינית באוף טופיק.

את הריתוך יש לבצע כך שהאלקטרודה תמוקם מחוץ למאיץ באופן שיהיה קו ראייה ישיר להיקף הפנימי של הדוד, אחרת המיסוך של המאיץ יפגע אנושות באפקט ההגנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...