Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מוצר נחמד שהזמנתי היום ,מתאים למי שאין כפתורי שליטה בהגה :-)

מדובר על המוצר הראשון בסרטון.

https://youtu.be/QVyPE711uDE

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד אבל בדיוק באותה המידה יש לי ג'וייקון EX וגם שלט הגה אוניברסלי שיכלתי להטמיע ממש בקלות אבל אני לא עושה את זה כי את הווליום אני משנה אך ורק מהDRC ולעשות פליי או פאוז - בשביל זה יש GESTURES לכל תוכנה ותוכנה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכונים

1. התושבת של RAM - אוניברסלית לטאבלט 7 אינטש וסמארטפונים הגיעה.

מאוד נחמד! - פטנט קפיצי שבו מסגרת X בעצם תופסת בעזרת ארבע קצוות גומי את הטאבלט או הסמארטפון - קל מאוד לתפעול והאחיזה בלתי רגילה.

מיקמתי אותה בזווית כזו בה גם עם משקפי פולארואיד אני מצליח לראות את מסך הטאבלט או הסמארטפון שלי מספיק טוב.

מצד אחד יש גומיות שחורות שמתאימות לטאבלטים עד גודל 8 אינש גג.

מצד שני יש גומיות שמתאימות יותר לסמארטפונים ובכדי להעביר אות למצב שמתאים יותר לסמארטפון צריכים לפתוח ברגים למי מה שאני מבין ולהפוך את הX.

התושבת של הטאבלטים מתאימה בעצם גם לM2 NOTE בגלל שהוא גדול מספיק להתפס במיקום המינימלי ואפשר גם להוסיף מגנט במרכז למי שממש רוצה (מיותר).

2. השלמתי את ההדפסות של הפודים וכנראה בקרוב אשלח אותם למקור שידפיס אותם עבורי.

3. מה עושה כאן DREMEL 7000 ? - למה המטרה שלו? מה אני הולך לעשות איתו? - בהמשך.

מדובר על דרמל מאוד בסיסי, עובד על כ4 סוללות אצבע ויש לו רק שתי מהירויות - נמוך או גבוה.

4. הגיעו סלילים לCDMים - עכשיו אני הולך להזמין קצת שרוול ארוג (טקפלקס או PET ) ושרוול כוויץ.

ScreenHunter_040.jpg

ScreenHunter_039.jpg

ScreenHunter_038.jpg

ScreenHunter_037.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות הן רבות -

1. אין לי זמן, כוח, חשק לבנות משהו בעצמי.

2. אין לי זמן או ממון לשים את הקונסולה לבניה אצל בעל מקצוע - האמת, גם אין לי חשק או תחושה של צורך בכך.

משהו באופי של הסובארו מאוד סלחני להתקנות "צבאיות" שכאלו והRAM אכן מגיעים מרקע צבאי במקור.

3. הטאבלט הזה כבר מזדקן והחומרה שלו מקרטעת משהו ואני צריך לחפש לו כבר תחליף - אני מעדיף משהו יציב, ייעודי לתחום הרכב ולכן הכוון הוא בסופו של דבר יחידת דאבל דין אנדרואיד בשילוב עם BIT PLAY.

4. ברכבים הבאים שלי יתכן ולא ארצה או אפילו לא אוכל להחליף את יחידת הראש המקורית היות ואלו היום שולטות בפעולות ורכיבים של הרכב עצמו וגם מהוות יחידת בקרה לחלק מהדברים - זה מחזיר אותי לסעיף 3 לחלק של הBIT PLAY בעיקר.

בזמן האחרון הטאבלט מתקשה לזהות את הSSD בתא הכפפות - לאחר בדיקה הSSD תקין.

הניחוש שלי הוא שאני צריך להתקין מחדש את המאונטר (טוען התקנים) - STICKMOUNT במקרה של שימוש ברום של CM.

התקנתי היום את הטאבלט מחדש רק שהפעם אמרתי לעצמי - ננסה שוב את הAUTODROID

לא המרתי את מערכת הקבצים ל2FS אבל הוא עובד חלק בניגון של מוזיקה מצד אחד ומצד שני לקח לו ים של זמן לקרוא את הSSD בפעם הראשונה והUSB AUDIO PLAYER PRO משום מה עוד לא מצליח לקרוא מהSSD.

זה רק גורם לי לחשוד בכך שהSSD עדיין, גם כן צריך כבר לעבור פורמט אבל בנוסף לכך הטאבלט פשוט מתרסק לו פה ושם כשאני מפעיל אפליקציות מה שגם מראה על כך שהחומרה שלו כבר מקרטעת.

סה"כ עוד עובד יציב בתוך הרכב אבל אני חושב שהוא בקרוב יעשה את שלו.

הסוללה נאכלת מהר יותר מהצפוי אבל זה צפוי עם כל סוללה לאחר כל כך הרבה שנים.

הקרטוע בביצועים על התקנות חדשות יחסית מעיד על מעבד ושטחי אכסון וגם זכרון פגומים.

ויותר מכל זה כבר אפשר לאמר שפחות או יותר נמאס לי מכל החוטיאדה, ניתוקים וחיבורים בכל נסיעה ונסיעה וכך הלאה. להחזיק SSD בתא כפפות וכך הלאה.

מה שמקרב אותי בצעדי ענק לרכישה של BIT PLAY כצעד ראשוני בלי יחידת דאבל דין אנדרואיד אלא פשוט לשלוט עליה מהסמארטפון ולחבר לביט פליי בכניסה האופטית שלו את הסמארטפון דרך הDAC או אפילו לחשוב על משהו כמו מקלט BT לRCA פשוט וביתי ולחבר אותו לביט פליי במקביל.

זה הכוון - בגלל זה אני לא נוגע ביחידת ראש כרגע, אני מלחתכילה לא רוצה לשים שם את הטאבלט.

ובמידה וגם תתווסף לה דאבל דין אנדרואיד - הטלפון מן הסתם יעבור לתושבת יפה נוסח ברודיט לדוגמא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה עם הביט פליי זה שעד היום היה לי שם SHOW STOPPER אחד מאג'ורי וזה שהוא לא תומך העברת מדיה דרך הWIFI שלו או הBT - הוא כן תומך סטרימינג של קבצים אבל אתה לא יכול להעביר אלחוטי אליו אודיו של אפליקציות.

במצב כזה - מה אני עושה עם רדיו אפליקטיבי? ולכן זה נפל.

הBIT PLAY ממש לא מחייב אותך לשימוש בעוד HU - אתה יכול לשלוט עליו מהסמארטפון שלך והיום סמארטפון ביחד עם כבל אודיו או DAC זה HU בפני עצמו.

וככה גם הבנתי איך לעקוף את המכשול שציינתי מעלה.

אופציה ראשונה:

לחבר את הסמארטפון שלי בעזרת הSABRE DAC לכניסה האופטית של הBIT PLAY ולהזרים דרכו (עדיין בFULL DA) רדיו אפליקטיבי כמו 8TRACKS, או TUNE IN או אפילו רק בשביל לשמוע WAZE דרך המערכת ולהשאיר את ניגון התיקיות לBIT PLAY עצמו.

את הHU המקורי של הרכב לחבר לכניסות AUX או MASTER של הביט PLAY

וככה בעצם יש לי אפשרות להכל מהכל.

אופציה שניה

לחבר לכניסות מאסטר של הBIT PLAY - מתאם BT לRCA וכך לשרשר דרכו שמע מהסמארטפון כולל אפליקציות.

האופציה הראשונה יותר טובה לי! והיא אפשרית לחלוטין.

אבל! יש עוד שני מכשולים שאני צריך לעבור לפני כן - האחד יכול להיות SHOW STOPPER והשני פשוט מטרד

1. מעבר בין מקורות שמע

אם המעבר בין מקורות השמע אפשרי ישירות דרך התכנה שלהם (אפליקציה על הסמארטפון) אז פה אין לי שום בעיה והביט פליי עובר בצבעים מעופפים (צבעי תעופה במובן האנגלי).

אם אפשר דרך השלטים - קצת מבאס אבל יכול לחיות עם זה.

אם אפשר רק דרך הDRC - כאן זה כבר סוג של BUMMER כי הDRC שלי עם פיקסלים שרופים ועד שיגיעו הBIT ONE החדשים זה עוד יקח זמן

הדבר השני שבמידה והוא לא גמיש מספיק כמו שאני אוהב - כאן זה שואו סטופר - שאפל!

יכולות ערבול תיקיות ושירים - במידה וזה לא יהיה גמיש או נוח מספיק לטעמי - הטאבלט נשאר.

לגבי הAUTODROID

לבינתיים הוא עובד יותר יציב ומהר מאשר CM אבל זה מדהים איך בכל התקנה יש את העליה וקוץ בה ועכשיו משום מה הUSB AUDIO PLAYER PRO לא קורה נכון את הSSD - אנסה להתקין את האפליקציה מחדש ולראות אם זה פותר את הבעיה.

לגבי האוטודרואיד - הייתי צריך לאפשר גישת ROOT לתוכנות וADB ואז כל נושא ניהול הכוח שלו התחיל לעבוד נכון.

הגדרתי למסך שלו לא לכבות בזמן טעינה בנוסף לכך.

באמת - עובד יפה לבינתיים, עושה רושם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא כדי לשלוט יחסית בBPHD דרך הסלולרי שלך האישי זה בעיה, מכיוון שתצטרך להתחבר אליו דרך הWI-FI ואז אין לך רשת סלולרית.

אולי לקנות IPOD בשבילו יהיה עדיף, גם מעביר את הקבצים ללא עיבוד דרך USB, וגם לא תוקע אותך ללא רשת סלולרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתף ברכב שלי את הטאבלט ולא מאבד רשת. בכל מקרה הרעיון הוא להעביר את המדיה מהסמארטפון בעיקר דרך השרשור האופטי, הרי דאק כבר יש אז רק צריך לשנות את מסלול החיווט.

התקנתי מחדש היום את הusb audio player pro ומבלי לחבר אפילו לרכב הוא מצליח לראות נכון את התוכן של הssd אין ספק שהמאונטר של אוטודרואיד עושה את האינדקסינג בצורה שונה, מעניין אם זה יעבוד לי ברכב, אחרת, חזרה לסיאנוגן מוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך על ההתעסקות הרבה, אני התייאשתי עוד לפני שהתחלתי, החלטתי ללכת על 80PRS בתור התחלה עם כמה כונני אצבע לפי ז'אנרים, אני רק חושב על SSD וטאבלט וכל מה שצריך כדי שהכל יעבוד כמו שצריך וייטען כמו שצריך ויוצא לי ניצוצות מהראש, אני מתחיל עם 80PRS ו2WAY+SUB, אם ארצה להתקדם ל4WAY, אחפש לי P99RS משומש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנקסוס 7 2013 שלי הוא עם אנדרואיד 6 ,אני יכול למצוא לו קרנל מתאים ?

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן - בלי יותר מידי בעיות - אליקו וFASTGT לדעתי בעלי ידע יותר מעודכן ממני לגבי זה.

אתה צריך קרנל בכדי לתמוך בטעינה מהירה וכל השאר האנדרואיד 6 כבר עושה טבעית והיטב לפי מה שאני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...