Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעלה סקיצות שכבר מקרבות אותי להדפסה (צריך לעשות מחדש את מיקום החורים בטבעת ולעשות עוד מדידה שלהם עם קליפר)

ScreenHunter_030.jpg

ScreenHunter_029.jpg

ScreenHunter_028.jpg

ScreenHunter_027.jpg

ScreenHunter_026.jpg

ScreenHunter_025.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה פשוט יפה :-)

אני מבין שאתה מתכנן שהפוד של הטוויטר יתחבר בחיבור נשלף לפוד של המיד ?

כי אם כן ,אז לפי דעתי יהיה יותר יפה אם תעשה את החיבור הזה בצורה נסתרת ,כך שיראה שהפודים צמודים זה לזה.

כמובן שזאת רק דעה אישית שלי ,ובכל מקרה זה נראה מושלם :-)

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק,, ונראה לי כי יש חורים / או הוא יעשה במדרגה מתוך הפודים.

תמונות יפות.

עופר, מה עם הסאב _ עדכן במידה ויש חדש בדיון שם.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוד של הטוויטר מחובר קבוע אבל אני אעשה שם כנראה מעבר חלול לחיווט ואקח את הטוויטר אחורה על הציר בשביל פאזה לינארית טובה יותר בפוד. וכן, אני אקצר את החיבור בינם.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי אתה מכיר את ה-micro usb המגנטי?

אם הוא מעביר גם דאטה , אז הוא יכול להתאים גם בשביל להוציא סאונד לממיר האופטי?

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי עופר - מכיר ואני בטוח שזה פתרון מעולה אבל אז אני צריך כבלים כאלה גם ברכב וגם בבית - זה בהחלט הופך את החיים לקלים יותר ואני עדיין שוקל את זה.

בכל מקרה - הנה עוד קצת התקדמות

יצרתי את חור המעבר בין שני הפודים והחיווט של הטוויטר יעבור במוסתר בתוך הפוד ויצא ביחד עם החיווט של המידריינג' כצמה אחת בתוך בידוד של שרוול ארוג שאני אזמין כבר בימים הקרובים (חשוב לי גם שזה יראה אסטתי).

אבל הנה לקח שלומדים תוך כדי תכנון - מיקמתי את החורים של הCDM (חורי ברגים) כך שהראשי בינם עובר ישירות בתוך שרוול המעבר - עכשיו - אני די בטוח שהבורג לא יגיע לשם כי הוא סה"כ 18 מ"מ ועוד צריך לקחת בחשבון את העובי של שפת ההתקנה של הCDM עצמו - יחד עם זאת תמיד קיים סיכוי שהבורג יפצע את החיווט של הטוויטר שיעבור שם.

לכן אני אצטרך לתכנן מחדש את מיקום החורים של הCDM (לא בעיה גדולה) וגם ככה אני צריך להריץ שם עוד מדידה.

ScreenHunter_033.jpg

ScreenHunter_032.jpg

ScreenHunter_031.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה לא אומר בהכרח אבל האמת היא שאין לי כוח להתעסק שם עם הגרילים בזמן שאני יכול פשוט להדפיס פוד וללכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי בעיות עיקריות עם הגריל המקורי:

1. עומק בין משטח ההתקנה של הרמקול לגריל עצמו - והבעיה היא שהCDM עם גריל גובהו מעל פני השטח הוא ס"מ ואני לא בטוח שהגריל יסגר עליו טוב.

2. שטחו הפתוח של הגריל הוא קטן מאוד - יש שם חורים פתוחים לרמקול בגודל 2 אינטש כל שאר הגריל הינו פלסטיק אטום.

אז בכדי להתאים שם את הCDM אני אצטרך בכל מקרה לנסר את הגריל ולבנות אותו כי גם אם יסגר עדיין שטח הגריל האפקטיבי למעבר סאונד דרכו הינו קטן מידי לCDM.

תוסיף לכל זה שהקרבה של הרמקול עצמו לגריל תגרום לו לרשרש - זה כבר הופך להתעסקות רבה.

במקום זה להדפיס שני פודים נקיים, אסטתיים ועדיין לשמור על התצורה המקורית של הדשבורד נראית לי כמו אופציה עדיפה בהרבה - החיווט גם ככה נמצא שם כבר (מתחת לדשבורד) ובמילא צריך לפרק את הקורות אז להוסיף עוד חוט זה כבר שטויות והרבה יותר קל עבורי מאשר לבנות גריל ולבודד אותו נגד רעשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, היה לנו כבר מיני דיון בנושא.

אישת (כאילו שזה לא היה ברור עד כה :wink:) הייתי מעדיף להכניס אותם בכל זאת למקום המקורי.

ונראה לי שלא באמת צריך לשים את הגריל שלהם במצב כזה.

לא חושב שיהיו רשרושים עם קצת סילקון/חומר דומה במקומות אסטרטגיים.

מה הקוטר האפקטיבי של האלמנט? יותר מאשר ה-CDT לצורך הענין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח בקשר לזה אבל נראה לי בסביבות ה5 סמ.

אני כן מתכוון לנסות אבל לא בלי גריל כי זה רכיב של אחת וחצי ולא מתחשק לי לעשות טעות של טירון עליהם.

יש להם שלושה סוגים שונים של גרילים, הגריל דמוי אילייט עשלול להתאים למשימה, הוא קצת יותר שטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...