Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט OPTIMUS - סובארו B4 2010 - מהתקנה, דרך סיקור מוצרים ועד TUNE BLOG שלם

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות סכסוך חניה - אשתו של שכן אתמול לקחה רוורס על הרכב שלי, לא באמת נעשה נזק למעט קילוף של נקודות צבע קטנות בפגוש

אבל רק עצם העובדה שיש לי את הארוע מצולם במצלמת הרכב (הייתם צריכים לראות את הפרצוף כשהיא הבינה שנתפסה על חם) היה שווה כל שקל ששמתי על המצלמה הזו.

פירקתי את המצלמה מהרכב - וגם על הדרך כבר הדבקתי לה את הלבד הנמצד ותשמעו - זה פשוט החריש אותה לחלוטין מכל הרעידות שהיא היתה מייצרת.

בסרטון רואים בבירור את מספר הרכב ואת כל המאורע (לא מעלה לכאן את הסרטון עמכם הסליחה).

סכסוך החניה למי שסתם מתענין הולך להגיע לקיצו בשבועיים הקרובים - משהו שנגרר סתם שנים ארוכות בבניין הזה - סכסוך שאני ירשתי מהדייר הקודם והגיע הזמן לסיים עם זה.

בקיצור - CARDVR - אל תסעו בלי אחת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 656
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני יכול לאמר לך שהמחיר לצרכן הוא בין 1500 ל1700 שקלים - תלוי בדגם\סדרה

היה אותם בZAP באיזה 1300 שקלים בזמנו אבל חנות בודדה ולך תדע אם כשתגיע לשם אתה לא תגלה שמדובר בדגם הרבה יותר ישן של CDM

בזמנו היו מקרים שאנשים קנו מחנויות סופרימו פיקולו ואז קיבלו את הדגם הישן ביותר שלהם בזמן שהחנות הונתה אותם לדגם חדש יותר - היו כאן גם דיווחים כאלו.

אני הגעתי ביום ראשון מול תיאום ישיר אל ניפון כי נורא רציתי את הCDM600

ואני חייב לציין שקיבלתי שם שירות מ-ד-ה-י-ם והחברה התאמצו בשבילי במיוחד כי הם מחשיבים את הרכב כרכב תצוגה (למרות שהוא ממש לא והם יודעים את זה) להוציא לי זוג CDM600 טיטניום. זה בוצע באופן חריג במיוחד עבורי - הCDM 600 לא נמכר בנפרד משאר הסט.

אבל כשביררתי את המחיר שלהם מולם ההפרש בין השניים היה עשרות שקלים בודדים בגלל שזו מהדורת סליל טיטניום שפשוט לא היה טעם לא לקחת את ה880.

יצא לי בביקור הזה גם לראות סט של VIRTUS NANO וזה פשוט מדהים!!!

וגם לא ידעתי שיש בארץ עדיין מלאי גדול כל כך של ג'נסיס חדשים (כולל דואל מונו, ST100 ומגברי סדרת 4 וסדרת פרופייל) ושל IDMAXים

אני לא יכול לחלוק את כל המידע שכן אני חייב לכבד את הפרטיות של היבואן אבל ממה שכן תיאמתי לגבי המידע שאני יכול לספק לכם - כתבתי עכשיו פחות או יותר את הכל.

דרך אגב יצא לי להחזיק את הקרוס 3 חלקים של סדרת האילייט 603 - הדבר הזה, כבד! ומרשים!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני אוכל לעשות לך תיאבון בשם CDT ES-02 שבעוד כמה חודשים יהיו פנויים :-)

אלא אם כן אני אגלה שדווקא את הCDT אהבתי יותר אבל אני לא מאמין שזה יקרה.

עכשיו נשאר להתקין את האנטנה GPS למצלמה ובמקביל להתחיל לעבוד על פודים ל880 זה לא יהיה מסובך במיוחד רק אני מקווה שמקור ההדפסה שלי עדיין קיים ויהיה גם מוכן להדפיס אותם עבורי.

יש עוד אופציה אבל זה יהיה מן הסתם יקר יותר בהרבה וזה לא לחודשיים הקרובים לפחות.

אלא אם כן - הCDMים בכלל יכנסו ללא בעיות מיוחדות מתחת לגרילים ואת זה אני מקווה לבדוק בשבוע-שבועיים הקרובים.

אה כן - והשכן חי ואני סוף סוף מסיים את מריבת החניה המטופשת הזו לאחר שהבנתי לשם שינוי איפה החניה האמיתית שלי ולאיזה דייר אני צריך להרביץ עכשיו כדי להזיז אותו משם :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עדין בזאפ ב-1350 ש"ח.

ובחנות מצוין בפירוש שמדובר בליין-אפ של 2012, שהוא כנראה הדור הקודם (או אילייט הרגיל מול הטיטניום) כי יש הבדלים במפרט הטכני (4 מול 6 אוהם, היענות תדרים ונצילות).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועכשיו גרמת לי להבין שה880 שלי הם 6 אוהם - חוי בליאד! צריך לקנות גם סליל עכשיו בשביל להחליף את הקרוס אובר :|

כל "עכבה" לטובה :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה גם ישר ממורל - גיליתי את האתר הזה עכשיו -

http://www.morelshop.co.il/?product_cat=%D7%97%D7%9C%D7%A7%D7%99-%D7%A7%D7%A8%D7%95%D7%A1%D7%90%D7%95%D7%91%D7%A8

תם ,:mm_yeah: ת'גדול - טוב לדעת על האתר והחנות של מורל.

מעיון באתר, יש דברים מעניינים.

אדי - הראה לשכנים את המערכת סדר לו גם סאב טוב, ותקבל גם שטיפה מהם בסופשבוע..

אתה צריך ללמוד להניע את השכנים בצורה חיובית.

אצלי יש שני גימלאים של התעשיה האוירית שכל פעם מתנדבים לשפצר ומביאים לי עצי ריח.

מוציאים ת'שטיחים מנערים,, ומאושרים לשבת באלפא 5 דקות לשמוע מוסיקה., וקצת לדבר.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אני פולני.

הסבר, פרט, נמק - "חיובי" לא מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום תפסתי הזדמנות וניסיתי להתקין את המקלט GPS של הDVR אבל בכדי להעביר חוט שכזה לתוך דיפון הגג אני צריך לפרק מספר חלקים בכדי שתהיה לי גישה נוחה והאמת היא - לא מתאים לי.

אז פשוט קיצרתי היום במעבדת חומרה בעבודה את הכבל של הGPS בערך מאיזה מטר וחצי ל15 ס"מ בערך.

מגלה בידוד.

קאטר.

שרוול כוויץ.

מלחם.

איזולירבנד.

אקדח חום.

והופס המקלט עבר ניתוח ועכשיו ההתקנה היא פשוט - לחבר את התקע של המקלט למצלמה, להדביק את המקלט לשמשה ובזה סיימתי - התקנה של בדיוק 10 שניות.

מעבר לכך במהלך סוף השבוע עבדתי הרבה על SOLIDWORKS ולמדתי לעשות חצאי ספירה, צלחות בכל צורה שמתחשקת לי ולאחר מכן להפוך אותן לחלולות (חיתוך מעטפת), מיקום וקביעת חורים, מיזוג בין עצמים.

דברים שקצת יותר קשה לעשות אבל אני לא מוצא את הטעם בכך הינן הברזות ויצירת מפרקים כדוריים.

אני משתמש בכלים של RAM MOUNTS בתור מפרקים.

אני משתמש בהתאמת קוטר החורים כך שהברגים המתכתיים שהם מן הסתם קשים יותר לא יצטרכו לכרסם בהרבה ABS ולכן יתברגו בקלות רבה פנימה.

אבל אני אשלח להדפסה רק במידה ואני אראה שהCDMים לא נכנסים טוב או יוצרים בעיות מסויימות במיקומים האלה שיגרמו לי להחליט לבסוף להוציאם לפודים ביחד עם הטוויטרים.

ScreenHunter_34 Dec. 06 18.19.jpg

ScreenHunter_35 Dec. 06 18.20.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בקרוב מתכנן להדפיס פודים למידים במדפסת שיש לי בבית , לבנתיים אני מחפש חומר מתאים.

לפני כמה ימים הציעו לי חומר בשם PETG שמוצהר שהוא עמיד עד לחום של 70 מעלות , אבל יש מצב שהוא יכול לעמוד בחום גבוה יותר.

עריכה אחרונה על ידי ofer1973

JOYING 7" ANDROID-> Audison bitOne

TRU S45->HAT Clarus C6+Legatia L3 | Genesis ST60->Morel MT230 | Sundown SAE-1200D->AA 12" Arsenal

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1932 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...