Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טורים גבוהים לאחר אינפוזיה

יניב_ה
שימו לב! השרשור הזה בן 7064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי טיפול באינפוזיה (K44) כמו שהוסבר פה בפורום, ויש לי בעיה של טורים מאד גבוהים עכשיו (גם בהילוך סרק) שהתחילו תוך כדי הטיפול ועכשיו זה לא מפסיק.

מדובר על טורים של בסביבות 2000 סל"ד.

יש למישהו רעיון מה יכול לגרום לזה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי טיפול באינפוזיה (K44) כמו שהוסבר פה בפורום, ויש לי בעיה של טורים מאד גבוהים עכשיו (גם בהילוך סרק) שהתחילו תוך כדי הטיפול ועכשיו זה לא מפסיק.

בדוק יניקת אוויר , מצינורות וואקום קרועים/מנותקים, תקעים חשמלים לחיישנים מנותקים, שפורקו ולא הוחזרו למקום, חיישן מצערת תקול, תושבת גומי מתחת למערכת הזרקה קרועה ויונקת אוויר, מנוע צעדים תפוס ועוד...!

דווח בפורום על התוצאות !

תחזור למוסך אם זה התחיל ישר אחרי הטיפול

בעיקרון לא בעיה לכוון טורים(בורג)

לקובי שלום רב!

אם תקרא שוב את הודעתו של השואל המקורי , תבין שהשואל עשה טיפול עצמי, של אינפוזיה,

בשיטת עשה זאת בעצמך, דרך הדרכה בקשור שנעשה, על ידי איציק!

ובמקרה זה הניתוח הצליח ..אך החולה מת!

כלומר משהו השתבש בטיפול העצמי..!

שנית וחובה עליך לדעת , שברכב בעל מערכת הזרקה. אין בורג להורדת טורים!!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את מה שאמרת צביקה, ולא מצאתי שום חישן מנותק (לא ניתקתי אף אחד) בנוסף, צינור וואקום אחד (ויחיד) מחובר היטב.

מה שאני יכול לומר שכשאני מנתק את הצינור שמגיע מהפילטר אל הסעפת, הטורים יורדים לתחום תקין.

כלומר כשהפילטר אויר (ועוד איזה סנף מוזר כזה עם שסתום שמגיע מפקק מילוי שמן) מחוברים לסעפת, הטורים גבוהים, וכשהסעפת מחוברת לאויר העולם ללא פילטר הכל תקין..

מוזר לא ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב ?

בנזין/דיזל ?

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה 1600 הזרקה. בנזין..
מניסיון של סיאט איביזה, של בני , עם בעייה של סלד לא יציב, הוחלף מנוע צעדים, והוחלפה תושבת גומי,

והבעייה נפתרה,כולל החלפת חיישן טמפרטורה!

המלצה זמנית, נתק זמנית את צינור הוואקום מהפילטר לסעפת, ובדוק חשד

לשסתום חד כווני בפילטר תקול!

רצוי ומומלץ להכנס למוסך המתמחה בהזרקה, בכלל, ובסיאט בפרט, ולברר בנושא!

בהצלחה, ודווח בפורום !

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהניסיון שלך, כמה אמור לעלות מה שאמרת ?

והאם יכול להיות שהטיפול שביצעתי הוא שגרם לתקלה או שזה פתאום התחיל בלי קשר ?

א-בשלב זה אל תחליף שום מנוע צעדים,ולא תושבת, ולא חיישן כל שהוא, אלא רק לאחר בדיקה במחשב יעודי!

ב- ולשאלתך השניה , באם יש קשר,לטיפול שעשית , דעתי תמיד היא , שאין צרוף מקרים יש הצטרפות מקרים!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנית וחובה עליך לדעת , שברכב בעל מערכת הזרקה. אין בורג להורדת טורים!!

בברכה

צביקה

צביקה, אתה יודע שאני רוחש כלפיך כבוד רב ומעריך מאוד את נסיונך הרב ואת ידעך העצום, ולכן שאלה:

אני זוכר שאצלנו, לפני כשנתיים, בסיום ביצוע טיפול (120K נראה לי), המכונאי (מוסך מורשה) חיבר את הרכב לדיאגנוסטיקה לבדיקות סופיות, ומצא שהטורים טיפה לא מכוונים (בערך 20 סל"ד יותר). הוא הוציא מברג גדול והתחיל לשחק מאוד בעדינות עם בורג מסויים על בית המצערת ששינה את הסל"ד, ועם רגישות מדהימה הוא דייק בסל"ד הרצוי. (בדקתי במד הסל"ד הדיגיטלי שמכשיר הדיאגנוסטיקה).

לי הבורג הזה היה נראה בדיוק כמו בורג כיוון הסל"ד בקרבורטור, האם לך יש מושג מהו?

ואם הוא אכן בורג כיוון סל"ד, האם הדבר היחידי שהוא עושה הוא פתיחת פרפר המצערת?

פשוט לאחר שאמרת שלא צריך להיות, במבט לאחור נזכרתי בזה וכעת אני תוהה מהו.

בתודה!

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, אתה יודע שאני רוחש כלפיך כבוד רב ומעריך מאוד את נסיונך הרב ואת ידעך העצום, ולכן שאלה:

אני זוכר שאצלנו, לפני כשנתיים, בסיום ביצוע טיפול (120K נראה לי), המכונאי (מוסך מורשה) חיבר את הרכב לדיאגנוסטיקה לבדיקות סופיות, ומצא שהטורים טיפה לא מכוונים (בערך 20 סל"ד יותר). הוא הוציא מברג גדול והתחיל לשחק מאוד בעדינות עם בורג מסויים על בית המצערת ששינה את הסל"ד, ועם רגישות מדהימה הוא דייק בסל"ד הרצוי. (בדקתי במד הסל"ד הדיגיטלי שמכשיר הדיאגנוסטיקה).

לי הבורג הזה היה נראה בדיוק כמו בורג כיוון הסל"ד בקרבורטור, האם לך יש מושג מהו?

ואם הוא אכן בורג כיוון סל"ד, האם הדבר היחידי שהוא עושה הוא פתיחת פרפר המצערת?

פשוט לאחר שאמרת שלא צריך להיות, במבט לאחור נזכרתי בזה וכעת אני תוהה מהו.

בתודה!

שחף בן צבי.

כן יתכן והוא נגע בבורג שינוי פתיחת מצערת,אשר אסור היה עליוו לגעת!

הסלד נמדד במאות ,ולא בעשרות, לכן אני לא יודע למה אתה מתכוון 20 סל"ד , (כנראה אתה

מתכוון 200 סל"ד) וזה אמור לעשות מנוע צעדים!

אגב על איזה רכב אתה מדבר?

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

וסליחה: מדובר על מאזדה לאנטיס מודל 1996, כמובן מוזרקת.

והסל"ד שם נמדד עד לדיוק של אחדות, המכשיר מקבל את הקריאה דיגיטלית משקע הדיאגנוסטיקה.

אני זוכר שהסל"ד לפני היה בסביבות 770 ואז הוא שיחק עם זה בעדינות רבתית עד שהגיע ל750 (המומלץ ע"פ היצרן).

למה אתה טוען שאסור היה עליו לגעת בו?

השערתי היא שלפרפר המצערת יש סגירה מקסימלית שקבועה ע"י הבורג, ללא קשר למנוע הצעדים שמתפקד עד היום נורמלי.

התוכל להסביר לי קצת?

בתודה שוב!

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה!

וסליחה: מדובר על מאזדה לאנטיס מודל 1996, כמובן מוזרקת.

והסל"ד שם נמדד עד לדיוק של אחדות, המכשיר מקבל את הקריאה דיגיטלית משקע הדיאגנוסטיקה.

אני זוכר שהסל"ד לפני היה בסביבות 770 ואז הוא שיחק עם זה בעדינות רבתית עד שהגיע ל750 (המומלץ ע"פ היצרן).

למה אתה טוען שאסור היה עליו לגעת בו?

השערתי היא שלפרפר המצערת יש סגירה מקסימלית שקבועה ע"י הבורג, ללא קשר למנוע הצעדים שמתפקד עד היום נורמלי.

התוכל להסביר לי קצת?

בתודה שוב!

שחף בן צבי.

הבנתי ברכבים מוזרקים קטנה מאד, אך בורגפרפר מצערת מכוון עלידי יצרן הרכב, וחתום למניעת שינוי, אני לא יודע איך זה בלנטיס, אך בסלד דיגטלי , יתכן שינוי בעשרות!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7064 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...