Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Bacon and eggs

BOGO
שימו לב! השרשור הזה בן 3157 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין חוק שאוסר לגדל חזירים.

ואכן בקיבוץ להב מגדלים חזירים.

ראיתי בעצמי

:-)

בוודאי שיש. חיפוש קטן בגוגל ותמצא אותו.

לא יודע איך מגדלים בקיבוץ להב חזירים. כנראה שהם מצהירים שזה לא למאכל, אלא למחקר, שאת זה החוק מתיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

את החזירים שמגדלים בארץ מגדלים על במות... ואז ”כאילו“ החזיר לא נמצא ”על“ האדמה הקדושה שלנו ולא מלכלך אותה...

איך שאומרים What ever makes you sleep better at night!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
את החזירים שמגדלים בארץ מגדלים על במות... ואז ”כאילו“ החזיר לא נמצא ”על“ האדמה הקדושה שלנו ולא מלכלך אותה...

איך שאומרים What ever makes you sleep better at night!

תכלס, הטריקים שאנחנו עושים כדי להיות בסדר עם אלוהים...

אם אני הייתי הוא הייתי נעלב מזמן, פשוט עלבון לאינטילגנציה שלו ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שמעתי משהו על העניין הזה, אבל זה לא נשמע לי הגיוני.

בחוק אין התייחסות לאדמת הארץ. כתוב פשוט שאסור.

לגבי בנדיקט, פעם אחת נכנסתי (כנראה פעם אחת יותר מדי...)

ביקשתי ביצים עם שעועית ונקניקיות. השעועית הייתה מקופסה והנקניקיות מחבילה של זוגלובק. פשוט גועל נפש!

לצערי, עדיין לא יצא לי לאכול בייקון מחוץ לבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בנדיקט, פעם אחת נכנסתי (כנראה פעם אחת יותר מדי...)

ביקשתי ביצים עם שעועית ונקניקיות. השעועית הייתה מקופסה והנקניקיות מחבילה של זוגלובק. פשוט גועל נפש!

לצערי, עדיין לא יצא לי לאכול בייקון מחוץ לבית.

סתם מתוך סקרנות? באיזה סניף היית?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי טיגון במחבת יצא משהו מאוד מאוד מלוח ומשמעותית פחות טעים ממה שאני מקבל בארה"ב.

זה כי בישראל שוחטים את החזירים שחיטה כשרה, ושמים מלח בבשר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק דרום וצפון. יש חוות חזירים לא קטנה בגבעת רם שבירושלים.

השם ירחם, איך לא ידעתי על זה ואיך לא התחילה אינתיפאדה חרדית בגלל זה?

אגב חוק איסור גידול חזיר אכן קיים. אסור לגדל חזירים על אדמת ארץ ישראל. בגלל זה החזירים חיים להם על משטחי בטון ולא על האדמה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי בישראל שוחטים את החזירים שחיטה כשרה, ושמים מלח בבשר

לא שוחטים שחיטה כשרה, ההפך המוחלט הוא הנכון, אסור בתכלית האיסור לשחות חיה טמאה בשחיטה כשרה.

חזירים "נוחרים", מבצעים חור (נחיר) על עורק הצוואר.

בטח לא ממליחים את הבשר לאחר שחיטה.

הסיבה לכך שמרבית הבייקון שנמכר בארץ הוא בייקון "מבושל" שהולמח ולאחר מכן עושן/ יובש/ בושל במים.

בכל מקרה, הוא מלוח כפי שהוא צריך להיות והשימוש בו הוא לאפיה, בישול או אכילה כמו שהוא.

בטיגון, הוא מאבד חלק גדול ממשקלו, אבל לא את המליחות והתוצאה היא מלוחה מאוד-מאוד.

לטיגון בייקון לחביתה, אתם צריכים בייקון טרי (RAW BACON) שהוא הנתח של הבייקון אבל ללא כל עיבוד, כמו בשר טרי.

את זה, לא קל להשיג בארץ, לכל הצפוניים יש את זילבר בחיפה, לכל היתר, תתקשרו לזילבר ותשאלו איפה אפשר להשיג רו-בייקון שלהם באזור מגורייכם.

ככה נראה בייקון שעבר הליך המלחה וייבוש/בישול:

depositphotos_34823239-smoked-bacon.jpg

ככה נראה בייקון טרי:

instant-bacon-raw.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spire, לזוני מגיעים גם ג'וחים בכפכפים כמו עבדך הנאמן, שלא תרגישו כאילו חיללתם את המקום... :-)

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה

די עם תמונות תועבה.

יש מספר ישובים שהאוכלוסייה בה אינה יהודית שבהם על פי חוק איסור גידול חזיר , מותר להם לגדל חזיר חופשי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה נראה בייקון טרי:

instant-bacon-raw.jpg

אני קונה משהו שנראה ככה.

זה נקרא בשם אחר משום מה (גרודינקה בקשת טעמים), ועדיין מלוח, אבל זה יוצא טעים אחרי טיגון, ואין לי בעיה עם המליחות.

אפשר גם לאכול את זה חי.

אפשר גם לקנות את הבייקון חי במחלקת בשר טרי, אבל שם זה נמכר בחתיכות עבות, וצריך לחתוך את זה לפסים דקים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...