Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפתי את הסיאט לאון בסיאט לאון - אותה הגברת בשינוי אדרת

yud
שימו לב! השרשור הזה בן 3180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה רציני?

אני חושב שה-16" המקוריים של הלאון פשוט מזעזעים. גם של הלאון החדשה.

בכלל כל ג'אנט 16" על רכב כמו הלאון נראה קטן מדי.

לעומת זאת שים לה ג'אנט 18" והנמכה וקיבלת סוכריה לעיניים! :)

של החדשה באמת לא נאים במיוחד (אל תעלב 8)) אבל ה-16 של הדור השני מתאימים מאוד לאוטו, לדעתי לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיקח ללב, גם צביעת ג'נטים זה משהו שנתפס אצלי בראש כ'ערסי' ואני עדיין מתכנן לעשות זאת בעצמי.

it's not personal it's just business :)

של החדשה באמת לא נאים במיוחד (אל תעלב 8)) אבל ה-16 של הדור השני מתאימים מאוד לאוטו, לדעתי לפחות.

הפכתם אותי לרגיש מדי... לא נפגע, לא נעלב ולא לוקח ללב, הכל בסדר. :)

אור, תרשה לי לחלוק עליך, יש הבדל בין טעם "ערסי" לבין שדרוג בטוב טעם.

תעבור על כל תמונות הטיונרס מחו"ל ותראה לאיזו רמה גבוהה ולא מצועצעת אפשר להגיע רק עם הנמכה וג'אנטים מתאימים.

לגבי הג'אנט 16" של הלאון הקודמת, מסכים איתך בדבר אחד - לא חשבתי שזה אפשרי אבל הוא יותר נאה משל הלאון החדשה... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בטוח שאתה בחור רגיש :lol:.

לגבי מידות הג'אנטים, אני חושב ש-16 היא מידה אידיאלית לרכבים כאלה, זה מספיק רחב ונמוך כדי לאחוז היטב ולתת תחושת ביטחון ומצד שני לא נמוך מדי ולא שובר את הגב. גם העלויות של הצמיגים יותר הגיוניות והבלאי איטי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סתם רגיש - אני רגיש, ספונטני ובעל חוש הומור.

אל תכנס לענייני פרקטיות, בכך אין ספק שה-16" עדיפים,

אך עם בויזואליות עסקינן, ה-18" הרבה יותר מתאימים ו"נכונים" ללאון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יגאל, החישוקים האלה מזעזעים - גם נראה קצת מוזר האופסט שלהם.

חבל שמכרת את הקודמת שלך עם ה-MOMO. היו ה-ר-ב-ה יותר יפים.

וכן, הנמכה רצינית ודחוף.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, ותהנה ממנה. לטעמי היא גם יותר יפה מהלאון הנוכחית :-P (ואני לא משוחד 8) ).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

שומאכר- מסכים לגמריי גם לדעתי הלאון 2 יפה יותר מהנוכחית למרות שגם היא מהממת.

הווישרים? מת על זה שהם צמודים לקורות

אוראל- לך חפש 8) סתם אין ספר שהחישוקי MOMO שהיו על הלאון הקודמת היו הרבה יותר יפים אבל הם עזרו לי למכור את הרכב במחיר מצויין.

הנמכה? אעשה בהמשך הנמכה סולידית של 25-30 מ"מ בסיוע אייבך פרו-קיט אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של לאון 2, לדעתי המיקום של הווישרים בה הוא גאוני! ככה כשהווישרים לא פעילים הם לא מסתירים את שדה הראיה, לכלוך לא מצטבר בהם וקל יותר לנקות את השמשה הקדמית. לא מבין מדוע בלאון 3 לא שמרו על אותו פטנט אלא עברו לווישרים במיקום הסטנדרטי.

מעבר לכך אני איך שקניתי את הרכב התקנתי חישוקים בקוטר 17, שנה אח"כ עברתי לקוטר 18, כמובן שגם עם צמיגים רחבים יותר. לדעתי החישוקים בגודל 16 המקוריים נראים די עלוב על הרכב, עם חישוקי 18 הרכב נראה הרבה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

a611f434114f3c0e40bd4eda6f5686f7.jpg

זה הרכב שלי עם חישוקי 18. הרכב גם עם קיט הנמכה של בילשטיין ואייבך מסוג פרו-קיט, לא חיפשתי להנמיך כמה שיותר, הרכב משמש אותי כרכב משפחתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שרון, איך יש לך קיט הנמכה? האופסט של הגנאט הזה הוא לא 35? לא בעייתי?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3180 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...