Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כפפת פלסטלינה של פרק'לה

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

דמי משלוח ממש גבוהים. חבל שאין יבוא של הכפפה לארץ.

מעניין אם היא קיימת בקולומביה? שם הבן שלי נמצא - בטח יעלה גרושים.

רק לך תמצא שם חנות דיטיילינג. (סמים יהיה יותר קל למצוא...)

עריכה אחרונה על ידי yogev20
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כפפה במיוחד לcasuals בתחום כבר השאלתי אותה לכמה חברים שלא רצו לנסות פלסטלינה כי זה הרבה עבודה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון רב עם הכפפה הזו חזרתי לפלסטלינה סטנדרטית.

אין רגש איתה.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

עכשיו אתה כותב את זה? אחרי שהזמנתי?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה כותב את זה? אחרי שהזמנתי?

דרך אגב עוד לפני שהזמנת כולנו רשמנו את זה באשכול של ליאב על הפלסטלינה, שנמצא כמה נושאים מתחת.

בשורה התחתונה לרכב שלך היא מעולה כי הוא חדש, ובנוגע לפידבק, אומנם היא ממש חלש אבל אני כן מרגיש.

ואחרי כמה מעברים תמיד אפשר לבדוק את זה.

וכמו שרשמנו שם, למקרים קשים מומלץ להחזיק תמיד גם פלסטלינה רגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שחלק כתבו שהיא מצויינת, ויש פידבק. בגלל זה קניתי. חרשתי את הפורום ובכלל הבנתי שאני בדיליי, וכולם התקדמו לכפפה ורק אני נתקעתי עם גוש אפור שקניתי לפני כמה שנים.

אחרי שהבאתי את הכפפה שלי לחבר שעזר לי עם הפוליש, החלטתי לקנות עוד 2 כאלו, שיהיו לכל מקרה.

הגיעה הכפפה :)

איך משתמשים:

דלי עם מים ושמפו, ליצור הרבה קצף, לזרוק את הכפפה פנימה.

מעבר ראשון עם הכפפה, קודם כל על השמשה ועל החלונות, כך נפתרים מכל מיני high spots שיכולים להיות על הממברנה.

לאחר מכן, מעבירים את צד המיקרופייבר של הכפפה, שעטוף וספוג בנוזלים ובקצף, על הפאנל בו נרצה לעבוד.

הופכים לצד של הפלסטלינה, תנועות של מטה ומעלה/ימינה ושמאלה בעדינות ללא הפעלת לחץ, עד שהפאנל נקי.

הכפפה מספקת אחלה פידבק, להעזר בעובדה הזאת.

לאחר כל פאנל מחזירים למים, מנקים בקלילות את הממברנה בעזרת היד, וממשיכים לעבוד.

*השיטה הזו לטעמי הרבה יותר נוחה מהשיטה הקלאסית של ריסוס Onr ומעבר עם הכפפה, אך לחלוטין ניתן לעבוד גם כך.

הכפפה G3 לא פחות ממדהימה!

לפעמים ברשת Halfords באנגליה יש מבצע של 1+1 או משהו כזה אז שווה לבדוק אם יש להם חנות איביי

אחלה כפפה, כבר 3 שימושים וכמו חדשה ואני בטוח שהיא תספיק לעוד הרבה.

הבעיה היחידה שלי איתה היא שלפעמים היא מורידה קצת שחור על הפח, למרות שעשיתי ברייק אין על שמשה.

לעומת פלסטלינה רגילה, שלוקח למעלה משעה לעשות על רכב סדאן ממוצע, עם הכפפה לוקח רבע שעה, 20 דקות גג.

בנוסף הפידבק פחות טוב מפלסטלינה רגילה כך שקצת יותר קשה לדעת מתי הפח כבר חלק אם לא מעבירים את היד.

קיבלתי את שלי, עושה אחלה עבודה, חוסך המון זמן לעומת עבודה עם פלסטלינה רגילה.

גם אני אהבתי את הרגילות

עד שבטעות הצצתי ונפגעתי..

מרגע שניסיתי את המטלית של CG זה פשוט עולם אחר !

לטעמי האישי הרבה יותר נכון ופחות מסורבל מאשר הרגילות

אני לא מכיר, לא נתקלתי בביקורות, לעומת ה"פרק'לה" (זכויות לליאב) שלא מפסיקה לקבל תשבוחות.

על הדרך עולה כמעט חצי :)

חייב חומר סיכוך, אחרת את תשרוט את הרכב והפלסטלינה לא תעשה את העבודה שלה.

פלסטלינה מומלצת ולא חד פעמית http://www.ebay.com/itm/Farecla-G3-Formula-Body-Prep-Clay-Mitt-bodywork-detailing-/231548191598?hash=item35e959036e

המוצר שאדם המליץ עליו מומלץ מאוד, מניסיון איתו. יש לו חסרון אחד לעומת פלסטלינה רגילה וזה שהוא לא מוריד את כל כל הלכלוך, אבל כבערך 90% שזה עדיין מצויין (במיוחד אם הרכב לא עובר פלטלינות באופן קבוע ואז זה כבר בכלל לא ישנה לך). אבל היתרונות מנצחים: באותו מחיר של פלסטלינה רגילה שתספיק לשני שימושים, אתה מקבל מוצר שיהיה איתך עוד הרבה זמן, והעבודה איתו קלה בהרבה, ומהירה משמעותית.

(אני לרכב שלי כבר עשיתי ציפוי אופטי קוט + ווקס, אני לא נוגע בו בתקופה הקרובה. אני רוצה בשביל רכבים אחרים שאני מתכוון לעבוד עליהם, והם נראים מזעזע).

עריכה אחרונה על ידי outlander

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבק בדברי, הכפפה מספקת אחלה פידבק.

לא קניתי אותה כדי לחסוך בזמן,קשה לחסוך בזמן בשלב הזה (אמנם אפשר להקל עם איירון x לפני, אבל זה משהו אחר).

הלישה התישה אותי וחיפשתי אלטרנטיבה לבלוק של נאנוסקין.

למי ששאל, את הכפפה העברתי לחבר אחרי הפרוייקט הרביעי שלי, היא הייתה במצב דיי קרוב לחדש.

יש לי חדשה כרגע שמחכה לחניכה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי הלישה מוציאה את כל הכיף מהתחביב...משום מה גם 3M לא מראה סימני גמישות לישה מיוחדים.

הקטע הכי מרגיז זה פלסטלינות שנדבקות לכל מקום בלי יכולת להוציא אותן. הרסתי משטחי מזנונים

וכמה קופסאות כדאי למצוא מקום "ידידותי" שהפלסטלינה לא תדבק, עדיין לא מצאתי גם לא בתוך מים.

כמו שציינתי כבר כמה פעמים - דווקא הלבנה של קארפלן הייתה אחת הטובות/נוחות שהיו לי.

מחפש למצוא כזו. בלי קשר ארכוש כפפה שתהיה גיבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

השתמשתי בשישי בכפפה לראשונה על כל הרכב,

משום מה לא ירד ג'יניג'י אחד מהפח.

לבסוף עברתי ל iron-x.

השתמשתי בONR בדילול 15 מ"ל על ליטר.

שימוש לא נכון ?

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי סינית M3 וגם לא הלך בכלל,

וגם ראיתי שגרמרתי לסרוולים חדשים לרכב בעקבות תהליך פלסטלינה כושל! :-(

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...