Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה השקה מלאה, ז'נבה 01/03/16

beamvelavan
שימו לב! השרשור הזה בן 2977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חילול הקודש :-)... האלפא הכי יפה שיוצרה אי פעם :-), על טעם ועל ריח... הקדימה בדור שלם את המתחרים בעיצוב, אווירודינמיות (0.33-0.34), ביצועים והמציאה את המונח "ספורט סלון".

לא אמרתי שהיא רעה - עניין הגרר ידוע ומצוין וגם ההתנהגות שלה (לפי כל מי שנהג עדיפה על גרסאות הקופה, שהן יפהפיות לדעתי) ידועה גם כן. היא רכב מצוין, פשוט לטעמי לא יפה. לדעתי, האלפא הכי יפה שיוצרה אי פעם (בניכוי יצירות שנות ה-30-40) זו ה-156 דור ראשון וה-1750GTV.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הג'ולייטה לא ייחודית? אולי היום שכבר התרגלנו לעיצוב. כשהיא הושקה לפני 5-6 שנים היא לא הייתה דומה לשום האצ'בק אחרת.

אני חושב שהג'וליה נראית פצצה. בהתחלה התאכזבתי שהיא לא פורצת דרך מבחינה עיצובית כמו ה 159, בררה, ספיידר והג'ולייטה. אבל היא בהחלט נאה ואף אחד לא יכול להגיד שהיא מכורעת.

ד"א, תתחדש על הג'ולייטה, יפה באדום (חבל רק שזה לא הבורדו).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשנוכל לבדוק את זה, אז נראה.

רק תיזהר שלא תצא לך הממצצה ההידראולית של רומן בכל פעם שתתן גז(HOBJA-HYDRAULICALLY OPERATED BLOW JOB APPARATUSׂׂׂ).

מאידך, היא איטלקיה, אז היא עשויה להתקלקל ותדרש התערבות כירורגית.

מישהו היה צריך לעדכן אותה, שאם שותים לא נוהגים.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייטה גם כיום אחרי 5 שנים על הכביש עדיין מסובבת ראשים והיוותה מודל לחיקוי להרבה יצרנים מבחינת עיצוב וטכנולוגיה. למרות שאני משוחד :-).

רומן תתחדש ותהנה.

616582_10152996613252259_415379389496845694_o.jpg

11017831_10153236143432259_6290868539480092401_n.jpg

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבארט היה לוקח פיאטים, עושה אותם קלים יותר ודוחף להם מנוע חזק יותר. סוג של מה שקורה עכשיו. סוג של.

?]

בשנים ההן, בזמן שהפיאט עמד בחצר הסדנה של אבארת בחורף והמתין לתורו, הוא כבר השיר כמה ק"ג ממשקלו..

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'וליה הזו נראית לא רע, ובאופן בולט מוכוונת לטעם האמריקאי, עם אלמנטים של ב.מ.וו ושל מאסל קארז בסגנון מוסטנג (תסתכלו על מוסטנג נוכחית - הרבה קווי דמיון, בטח יותר מלמזדה 6 כמו שכמה ניסו לטעון). היא לא חיננית וזורמת, היא כן משדרת מאסה וכוח, ואני מעריך (לפחות עפ"י נתוני מכירות של גרמניות בעלות קווי עיצוב דומים) שזה מה שהשוק רוצה.

חוץ מזה אני משוכנע שחלק מהאלמנטים שראינו ייחודיים לתלתן המאוד חזקה, למשל גריל שנראה פעור - אני מהמר שדגמי הבסיס יחזיקו גריל כרום שייראה פחות אגרסיבי אבל יותר אלגנטי. סביר שגם פתחי כניסת אויר במכסה המנוע יעלמו בדגם בסיס ואולי מכסה המנוע יהיה קצת יותר חלק וללא תפיחות.

מה שחשוב, נראה שהנתונים מעניינים, נקווה שהכל יתחבר לרכב שישכנע את בוחני הרכב ואת הקהל.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'ולייטה גם כיום אחרי 5 שנים על הכביש עדיין מסובבת ראשים והיוותה מודל לחיקוי להרבה יצרנים מבחינת עיצוב וטכנולוגיה. למרות שאני משוחד :-).

רומן תתחדש ותהנה.

טוב לא להגזים. אמרנו שהיא יפה. אבל מודל חיקוי? טכנולוגיה?

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א, תתחדש על הג'ולייטה, יפה באדום (חבל רק שזה לא הבורדו).

תודה! דווקא אני מעדיף את האדום, אם היה רק הבורדו כמו לפני הפייסליפט, הייתי לוקח אפור עכבר או טיטניום.

רומן תתחדש ותהנה.

תודה רבה!

רק תיזהר שלא תצא לך הממצצה ההידראולית של רומן בכל פעם שתתן גז(HOBJA-HYDRAULICALLY OPERATED BLOW JOB APPARATUSׂׂׂ).

ענק :lol::lol::lol:

טוב לא להגזים. אמרנו שהיא יפה. אבל מודל חיקוי? טכנולוגיה?

עיצובית - בוודאי, ראה למשל את המאזדה3 החדשה, וזו רק דוגמא אחת שעולה בשלוף.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להתווכח על יופי, כי זהגם עניין של טעם, אבל אני חושב שלחלק די גדול מהאלפות עד היום הייתה בכל זאת אישיות או אופי קצת יותר בולטים מבחינת עיצוב (כן, גם למיטו וגם ולג'ולייטה).

במקרים מוצלחים ממש, כמו ה-159 או ה-gt, הרכב נראה עדכני וטוב גם היום, שנים אחרי שהוצג.

אולי עוד זמן מה הדיעה האישית שלי גם תשתנה, ואחרי שאראה את הג'ולייה החדשה במציאות אחשוב משהו כזה גם עליה, בהתאם לשלבים שלב ספורטיבי פירט פה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרים מוצלחים ממש, כמו ה-159 או ה-gt, הרכב נראה עדכני וטוב גם היום, שנים אחרי שהוצג.

על ה-GT יצאו ממש שהיא אנמית כשהיא יצאה. שהיא לא יפה כמו ה-156/147. שהיא סתמית. גם ה-159 נתפסה כפרשנות אגרסיבית וכבדה מדי ביחס לאותה 156 ודורות קודמים, והבררה נתפסה כנסיגה לעומת הקונספט.

כיום כולן נחשבות לאמות מידה.

מסקנה - כשאלפא חדשה יוצאת, שום דבר לא מספיק טוב לאנשים, מה שמביא אותנו למוטיב החוזר של השרשור הזה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושב שהמכונית נאה, וכאמור חובב את המותג בכלליות - ועדיין מאוכזב.

לא בגלל שציפיתי לאיזה משהו סופר-דופר-קופר מטורף, אלא בגלל שציפיתי לעיצוב ייחודי 'אלפיסטי'. ה159 היתה כזו, הג'ולייטה היתה כזו, המיטו היתה כזו, וברור שאין בכלל מה לדבר על 4/8C שהם מהרכבים היפים ביותר בכל הזמנים לדעתי (ואני כולל ברשימה סופרקארס).

הג'וליה יפה, אין ספק בכלל.

אבל לדעתי, היא ממש לא ייחודית. ומכאן האכזבה שלי.

רומן, אני סקרן - האם (בתור אלפיסט מושבע) אתה חושב אחרת?

oryo - אני חושב שאתם מגזימים, זה מה שאני חושב. שוב - הג'וליה הייתה מכוערת. ה-90 מזעזעת. ה-75 (אהבתי הבלתי ממומשת) גם כן לא שיא היופי, אף שאני, אישית, מאד אוהב. המיטו נראית כמו אוגר מופתע (כל הזכויות ל-amiger), גם הג'ולייטה (שבועיים אצלי, היום, שלא יגידו שאני משוחד) לא בדיוק ייחודית, בוודאי לא בקנה מידה של 147/156/GTV. נכון שהג'וליה לא בדיוק הכי ייחודית והיא בוודאי לא שוס מטורף כמו שהייתה ה-156, אבל היא לא מכוערת ואפילו די נאה. הפרופורציות שלה מצוינות והיא נראית קטנה ממה שהיא בטח בפועל, לפחות לפי התמונות.

כשכל זה מצורף להנעה אחורית, מנועים חזקים ושת"פ עם מזראטי - מה עוד לא טוב לכם?! זה קצת נראה כמו יחס האו"ם לישראל - כשזה נוגע לאלפא, שום דבר לא יהיה מספיק טוב. אם היא יפה - היא רק יפה. אם היא מעיזה לא להיות הכי יפה בעולם - היא גרועה.

שחררו.

העובדה שאתה עונה לי בלשון רבים, לא ממש מתייחס לשאלה שהעלתי (ז"א, אמרת שהג'ולייטה לא ייחודית, אבל לא התייחסת לג'וליה), ומגיב במגננה (מסביר שהיא יפה, למרות שבהודעה שאתה מתייחס אליה זה כבר רשום פעמיים) - גורמת לכל העסק להיות לא מאוד ענייני ובעיקר להשמע רגשי.

ההשוואה לאו"ם על גבול המגוחכת (התייחסתי בלעדית לעיצוב ואתה מדבר על ביצועים), הביקורת שלי עניינית לחלוטין ולא מונעת מ'אנטי' למותג זה או אחר. הסיפא שלך ('שום דבר לא טוב לכם, שחררו') היא הכי אבסורדית, לא קשורה בשיט לשום דבר שכתבתי - ובעיקר לא קשורה לזה שאנחנו נמצאים בפורום רכב, אם לא נחלוק דעות ורשמים בנוגע לחפירות שכאלו לא יהיה לפורום הזה זכות קיום...

בכל מקרה, genuinely התעניינתי בדעתך, אבל עכשיו אקח בעצתך ו'אשחרר'. מבאס לראות שאתה מתנהג כמו הציטוט הזה שהיה לחבר אחר בפורום עד לא מזמן, אני דווקא בד"כ ב'צד' שלך :o

נ.ב. שיצאו ה159 והבררה העיניים שלי נמסו במקום, לא היה רגע אחד בו לא חשבתי שמדובר ברכבים הסדרתיים ה'נגישים' היפים ביותר בשוק.

נ.ב.2. תתחדש ותהנה, שמעתי הרבה דברים טובים על הצבע

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת ה 1.4 תוצג רק על מנת שהסדרה כולה תוכל להציג נתון זיהום אוויר נמוך, אחרת אלפא תיקנס בסכום גבוה, ותאלץ לגלגל את הקנס על לקוחותיה.

האלפא ג'וליה המקורית היתה רחוקה מלהיות מלכת היופי גם כשהוצגה, אך לעומת זאת היתה מכונית מהונדסת נהדר, ושילבה ביצועים מצויינים, התנהגות כביש בטוחה ומהנה ונוחות נסיעה טובה, בלי ויתור על פרקטיות ושימושיות.

באותה העת הוצגה גם הב.מ.וו 1500, שכונתה "הסדרה החדשה", ובעקבות זאת נוצר מירוץ חימוש בין 25 שנה, עד אשר הוצגה סדרה 3 E36, ואז ב.מ.וו ברחה לאלפא, ובגדול.

בניגוד למה שמקובל לחשוב, לג'וליה המקורית לא היה מקדם גרר של 0.34 אל א0.42.

שום פרט במכונית הזו לא תומך בנתון מקביל לזה של פורד סיירה, למשל.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה לאו"ם על גבול המגוחכת (התייחסתי בלעדית לעיצוב ואתה מדבר על ביצועים), הביקורת שלי עניינית לחלוטין ולא מונעת מ'אנטי' למותג זה או אחר. הסיפא שלך ('שום דבר לא טוב לכם, שחררו') היא הכי אבסורדית, לא קשורה בשיט לשום דבר שכתבתי - ובעיקר לא קשורה לזה שאנחנו נמצאים בפורום רכב, אם לא נחלוק דעות ורשמים בנוגע לחפירות שכאלו לא יהיה לפורום הזה זכות קיום...

בכל מקרה, genuinely התעניינתי בדעתך, אבל עכשיו אקח בעצתך ו'אשחרר'. מבאס לראות שאתה מתנהג כמו הציטוט הזה שהיה לחבר אחר בפורום עד לא מזמן, אני דווקא בד"כ ב'צד' שלך :o

הפסקה הראשונה אליה התייחסת דווקא לא נוגעת אליך כמעט ובכלל, אין לך מה לקחת אותה אישית. לכן גם הפניה ברבים, זה לא אתה.

לגבי השניה - אתה יודע, אני לא מכריח אף אחד לעשות דבר, מדינה חופשית והכל :) מכל מקום - כל מה שכתבתי, נימקתי. אין פה עניין של "זאת אלפא אז bow down bitches". רחוק מכך.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי "לזרוק היסטוריה לפח", ההיסטוריה של אלפא רומאו זה רק עיצוב? ממש לא, זה אפילו לא הדבר הכי חשוב.

בו ניקח שנייה את המכונה המוצלחת ממש האחרונה של אלפא, ה-156.

ההצלחה היחסית שלה נבעה ממספר דברים:

1. זולה (יחסית).

2. עיצוב פנים וחוץ יוצאי דופן (והמכונית נראית נפלא גם כיום).

3. מנועים מיוחדים וביצועים טובים (כלומר, התלוננו על הטי-ספארק, אבל הוא היה מנוע חביב מאוד לזמנו, עם הרבה אוויר בטורים הגבוהים).

4. יותר ספורטיבית ממכונית רגילה (אבל פחות מ-BMW ואפילו גרסאות הספורט של ה-B4 והאקורד לא ראו אותה ממטר, אבל נראו כמו מקרר).

זה התמהיל.

יותר זול מ-BMW, יותר מעוצבת, עדיין טובה דינמית מהעדר (ומנוע שמנגן).

האמת, ישר על המשבצת העדכנית של קדילאק...

כמובן שאני מקווה שבסוף ייצא שזו באמת בייבי מזראטי, עם יכולות של האמא החדשה...

משהו שבאמת ייתן לסדרה 3 בראש.

מקווה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...