Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי קניית יונדאי קופה

lior238
שימו לב! השרשור הזה בן 3322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , אני כבר כמה חודשים מחפש לקנות יונדאיקופה במחיר שפוי ובמצב טוב.

מצאתי למכירה שנת 2005 שיחסית די שמור מבחינת חיצוני ופנימי וגם יד 1 .

לגבי המצב המכני המדויק אני אגלה כמובן בבדיקה..הבעיה שהרכב עבר כבר 200 אלף קילומטר והשאלה שלי לבעלי הנסיון כמה מנוע מסוג v6 2700 בדרך כלל מחזיק ? הרכב מטופל בזמן אני מחויב לומר לפי מה שבדקתי אבל האם בסופו של דבר כל מנוע כמעט יצטרך החלפה בדרך כלל בין 200 ל 300 אלף קילומטר ?

מקווה שהבנתם ותודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים סיכוי לא מבוטל שמכלולים יקרים יסיימו את חייהם לאחר 200 אלף ק"מ, והעלות בהתאם. במקומך הייתי מותח את התקציב ורוכש רכב צעיר יותר במקום להוציא את הכסף על תיקונים יקרים.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדיקת מנוע במכון בדיקה יכול לתת אינדיקציה לגבי מצב המנוע באמת? האם הבדיקה יכולה לתת לי כיוון בערך האם המנוע יכול להחזיק עוד כמה שנים או מת לגמרי?

ממה שאני יודע 60 אחוז בבדיקת מנןע זה סביר וכל מה שמתחת זה מנוע גמור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוגיפלקס צודק,

נסה למצוא רכב עם נסועה נמוכה יותר גם אם היד תהיה שלישית ,הן לא כאלה נדירות ועם מעט סבלנות תמצא אחת מטופלת ומקורית ,אם דוגמא מהסוג שציינתי חורגת מהתקציב שלך ,

וותר מראש על כל הסיפור.

Porsche 944 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

200 אלף זה בדיוק הזמן שחיישנים מתחילים למות :)

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, זה לא רנו.

ה V6 הזה נמצא בטוסון, בסנטה פה, בספורטאז' 2008-2010 ועוד - מנוע גמיש וחזק אבל ספורטיבי הוא לא.

במחיר ראוי שמשקלל את הק"מ זו יכולה להיות עסקה טובה. זה לא מצב שהאוטו הולך למות לך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הרכב מקרוב היה לי שנתון 2008 בעבר , בכל מקרה החלטתי לרדת מהעניין עדיף לחכות ולהמתין לרכב עם נתונים טובים גם אם זה ייקח זמן מאשר לקחת רכב ואז לשלם ולשלם על תיקונים ובלאי.

תודה לכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין היצע גדול מידי של הרכב הזה בשוק.

לכן, הקונים הפוטנציאליים שלו תמיד ייאלצו להתפשר על משהו, או לא לקנות כלל, ולחכות לבא בתור.

מהסיבה הזו, אני חושב שלא כל כך הכרחי שתחפש יד 1. עדיף רכב שהפוטנציאל שלו לשבוק משהו, קטן יותר. קריא- ק"מ נמוך יותר.

אני גם חושב שלקונה העתידי, הדבר יהיה חשוב ובעדיפות גבוהה יותר.

אני לא יודע כמה זמן אתה מתכוון להחזיק את הרכב וכמה אתה נוסע בשנה, אבל תחשוב שהוא כבר עכשיו על 200K ק"מ,

ומעבר לצרות שהוא אולי יעשה לך, ולכסף שאולי תאלץ להוציא עליו, אני גם חושב שיהיה לך מאוד קשה למכור אותו בעתיד,

כשהק"מ, ככל הנראה, יהיה כבר הרבה יותר גבוה.

בשורה התחתונה, תמיד נחמד שהרכב הוא יד כמה שיותר נמוכה, אבל מי שקונה כזה רכב,

פחות יסתכל על נושא היד כמשהו משמעותי בהחלטה אם לרכוש או לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...