Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון אוטו' או ניסן ג'וק אוטו' או רנו קליו GT אוט' או וולוסטר אוט' מה לקחת??

mishelk12
שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקרון התקציב שלי זה עד 120-130K

חשוב לי מאוד מאוד שרכב יהיה מאובזר

חשוב לי שהיה לא זללן (זאת אומרת שהוא לא חייב להיות הרכב הכי חסכוני בשוק אבל גם שלא יזלול)

הנהיגה שלי היא לא ממש מתונה אני מאיץ ומשתמש בברקסים על ימין ועל שמאל

חשוב לי שההחזקה הכוללת תיהיה נסבלת

חשוב לי מאוד שיראה טוב ושיראה פרימיום +ההרגשה בנסיעה

אני נוסע 4 פעמים בשבוע נתניה כפ"ס הלוך חזור לעבודה ומדי פעם יוצא

הרכבים שעומדים + מינוס בתקציב

הם הקליאו GT

לאון החדשה

ניסן גו'ק החדשה

או ולוסטר

מי נראה לכם שבתמורה למחיר יספק את הצרכים שלי גם לטווח הארוך

מה אתם ממליצים?

עריכה אחרונה על ידי mishelk12
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

וולוסטר מאובזרת יחסית, בתוך הרכב ההרגשה טובה ולטעמי היא איכותית.

תחזוקה כמו של כל יונדאי משפחתית. תתכונן להחליף כל 30 אלף רפידות ואפילו לפני, אם אתה נוהג ככה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה קליאו GT?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה תמונות של הרכב הזה, קליאו עם ערכת פגושים שונה וחישוקים שונים. מעניין מה שונה ברשימת האבזור.

אני הייתי בוחר בלאון, אמנם היא לא גולף בתא הנוסעים אבל הוא הכי נעים מבין הרכבים שציינת והיא מגיעה מאובזרת לא רע כבר בדגם ה-1.2 הרגיל.

לגבי הג'וק, ממליץ בחום לנפות אותו מהרשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל כך ברור מה הקשר של הג'וק לרשימה הזו.

בלי קשר, לדעתי הוא די מכוער, אבל אני חושב שהמון אנשים אוהבים את העיצוב שלו, ובגלל זה קונים אותו הרבה.

לא רואה סיבה לקנות את הרכב הזה. לא מבין לאן הוא משתייך.

דבר נוסף, רשמת שחשובה לך ההרגשה בנסיעה.

מה הכוונה? נוחות? אחיזה? איזו הרגשה בדיוק חשובה לך...

אם נוחות, עד כמה שאני יודע הולוסטר והלאון יהיו נוקשות יחסית.

בסך הכל, הכל יחסי, ולכן כדאי גם לדעת מאיזה רכב אתה עובר (אם בכלל), כדי שיהיה ניתן לתת השוואה ביחס ל...

לדוגמה, אני נוסע על מאזדה 3.

רכב משפחתי סטנדרטי, אך נחשב לאוחז יחסית, ולמעט נוקשה משאר המשפחתיות.

נהגתי לא מזמן על רכב של חבר. סיאט איביזה FR, עם חישוקים מוגדלים וחתך מאוד נמוך.

ההבדל היה תהומי! כל שיבוש קל בכביש מרגישים. כל אבן קטנה.

בסופו של דבר מתרגלים, אבל תמיד טוב שיש למה להשוות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי היום לסוכנות סיאט קיבלתי הצעה לעלות את הלאון על הכביש ב125 אלף'

ואם אני יוסיף עוד 11 אלף יוסיפו לי ג'נט חתך 17 הרבה יותר יפה וגם את המנורות LED של הדגם FR

ואז הרכב גם יראה נדיר....

מצד אחד יש את האיביזה FR שעולה 20 אלף פחות והקליאו הדגם הכי מאובזר ב20 אלף פחות

השאלה האם התוספת של ה20 אלף הזאת שווה ותורגש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהיית טורח להוסיף עוד 11 אלף שקלים בשביל חישוקים גדולים ופנסים, אלה תוספות קוסמטיות נטו ולדעתי הרכב נראה לא רע גם בלעדיהם.

תבדוק אפשרות לרכוש ג'אנטים משומשים ממישהו עם FR ששדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בוחר את הלאון בלי לחשוב פעמיים.

גם אני. מצד שני, אם אתה רוצה רכב שלא רק נותן תחושת פרימיום מסוימת ("חצי-פרימיום") אלא הוא באמת כזה, יש אופציה אחת: מיני ONE.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שהיית טורח להוסיף עוד 11 אלף שקלים בשביל חישוקים גדולים ופנסים, אלה תוספות קוסמטיות נטו ולדעתי הרכב נראה לא רע גם בלעדיהם.

תבדוק אפשרות לרכוש ג'אנטים משומשים ממישהו עם FR ששדרג.

החישוקים לא רק גדולים יותר אלה גם צורה אחרת יותר יפה ויותר ספורטיבית ולדעתי הפנסי לד מוסיפים המון לתחושת הפרימיום

את הפנסים הם יכולים לעשות בהזמנה מיוחדת ב8 אלף והחישוקים ב3 אלף

עדיין השאלה העיקרית שלי האם בשורה התחתונה התוספת מחיר על הלאון תורגש משמעותית בנהיגה וגם לאורך זמן בהשוואה לאיביזה FR או הקליאו או הולוסטר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החישוקים לא רק גדולים יותר אלה גם צורה אחרת יותר יפה ויותר ספורטיבית ולדעתי הפנסי לד מוסיפים המון לתחושת הפרימיום

את הפנסים הם יכולים לעשות בהזמנה מיוחדת ב8 אלף והחישוקים ב3 אלף

עדיין השאלה העיקרית שלי האם בשורה התחתונה התוספת מחיר על הלאון תורגש משמעותית בנהיגה וגם לאורך זמן בהשוואה לאיביזה FR או הקליאו או הולוסטר

תיקון לא משנה אני כנראה ילך על הלאון

מאוד חשוב לי שהגימור החיצוני יראה כמו הFR

השאלה אם לשדרג את האוט' להוסיף ג'אנט ופננסי לד ב10 אלף ויצא 135 אלף

או לקנות FR 1.4ידני 3 דלתות שעולה 128 אבל הוא ידני ופחות חסכוני טיפה מהאוטומט של ה1.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך הגעת מפרימיום לסיאט.

אף אחד מהרכבים ברשימה לא מתקרב להגדרה של "פרימיום".

אם אתה רוצה רכב חדש ואין לך בעיה עם ידני, אז בתקציב שלך נכנס לאון 1.4 ברמת גימור FR. אתה מקבל גלגלי מגנזיום 18" עם חתך נמוך, פנים הרכב שמשלב עור עם אלקנטרה, פנסי full led (שכבר לא כל כך נדירים), מרכב 3 דלתות והרבה סמלים של FR.

אם אתה מחפש אוטו' בלבד הייתי ממליצה לך לבדוק רכבים יד2, אותה הלאון עם מנוע 1.8 וגיר DSG משנת 2014 יכולה להכנס לך לתקציב.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם זה 1.2 או 1.4 ועוד כשה-1.2 יקר יותר אין בכלל התלבטות וה-1.4 עדיף, הכל שאלה של החיבור שלך לגיר ידני.

גם אני חושב שהרבה פרימיום אין בטווח המחירים הזה אבל מבין הרכבים שציינת אז הלאון עדיפה.

מה עם ה-A1 שבמבצע? גם שם אין ממש אבזור או תחושת פרימים אבל יש סמל של אאודי אם זה מה שעושה לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...