Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גם אני מצטרף לסטטיסטיקה, נגנב הרכב- יונדאי I10 + שיחה מוזרה מהמשטרה

RON23
שימו לב! השרשור הזה בן 3410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי נגנב לי הרכב, יונדאי I10 חדשה לחלוטין , 2000 קילומטר ,4 חודשים על הכביש !

בשעות הערב בחניית העפר ליד הפארק מול הקניון הגדול בפ"ת , כמובן התקשרתי למשטרה ישר,

לאחר כשעה קיבלתי שיחה מהמשטרה , הבחורה מהצד השני של הקו שאלה אותי - האוטו היה במוסך?

אמרתי לה לא הוא חנה בחניון מול הקניון ואז היא אמרה לי שכנראה מצאו את הרכב בגלגוליה והם יהיו איתי כבר בקשר,

כמובן שאף אחד לא חזר אליי מאז (בערך בשעה 21:00) לאחר מכן הגשתי תלונה בתחנה ולא היה להם מושג לגבי כל הסיפור הזה עם גלגוליה,

כמו כן גם במוקד 100 לא ידעו להגיד לי ואין לי איך לחזור לבחורה שדיברה איתי כי היא התקשרה מחסוי, עצות מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואו, פשוט משתתף בצער שלך, שוק לקרוא כזה דבר למרות שאתה לא הראשון ובטוח שגם לא אחרון

כואב ממש לשמוע על זה , וכמו שאתה אומר באמת הזוי מה שהלך שם עם המשטרה, אין איזה איתורן על הרכב כלום ?

אני יודע על איזו חניה אתה מדבר מול הקניון הגדול, אני בטוח לא הולך להחנות שם יותר ..

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה היחידה - עבור הלאה.

תשכח מהרכב הנ"ל, הגש תביעת ביטוח וקנה רכב אחר.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניית העפר מול הקניון הגדול זהו מקום שבו נגנבות מכוניות על בסיס קבוע מזה שנים.

עצוב שהמשטרה לא עושה כלום בנושא אם זה ידוע לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כדי למשטרה להתעסק עם זה כי ממילא אחרי כמה חודשים אותו אחד יוצא החוצה וחוזר לאותו "מקצוע". עד שלחברות הביטוח יהיה נמאס לשלם על רכבים ואז יזוז פה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח להעלות קישור או תמונה מהפלאפון בכל אופן כנסו לעמוד הרשמי בפייסבוק של המשטרה נתפסה היום כנופית גנבי רכב שגנבו עשרות רכבים לך תדע אולי עוד תראה את שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המשטרה עושה כל לילה פעילויות למניעת גניבות, זה שאתם לא שומעים זה לא אומר שזה לא קורה.

ב. רכבי מיני עכשיו במגמת עליה מבחינת גניבות, i10 סוזוקי ספלאש ומיצובישי ספייס סטאר.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קרה בשטחים התפתחה תודעת חיסכון בדלק שרכבים כאלה נגנבים ? אם בעבר הייתה עוקפת אותך מרצדס ישנה וענקית בניחוח תחנת דלק אז היום תעקוף אותך ספייס סטאר ברעש של ספיטפייר ממריא.

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנבי הרכב שנתפסו נהגו לקחת את המפתחות מהבית ולברוח עם הרכב.

עד כמה שאני יודע ביטוח לא מכסה גניבה כשאין לך את המפתח של הרכב, אני לא חושב שהם קשורים לגניבה שלו.

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...