Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לB4 2006

Nati Malka
שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בימים האחרונים התפנצר לי אחד הצמיגים מסוג קומהו כשניסיתי לחפש צמיג מאותו דגם לאחר בירור מעמיק התברר לי שכרגע יש רק צמיגים מ2013 או אפילו 2012 שכמו שאני יודע עדיף שלא לקנות צמיגים מעל שנה עכשיו הבנתי שבגלל שהאוטו הוא 4*4 במידה ומחליפים צמיג לצמיג של חברה אחרת חייב להחליף את ה4 בקיצור אחרי ש5 פנצריות ניסו "לדחוף" לי צמיגים סינים זולים למיניהם אני רוצה לדעת האם באמת חייב להחליף 4 צמיגים ואם כן האם מותג ovation הוא איכותי ביחס למחיר? או איזה מותג מומלץ במחיר סביר

הצמיגים מידה 215/45/17

אם יש המלצות על מקומות באיזור חיפה וקריות

תודה לעוזרים

******עריכת הנהלה:

אצלינו באתר חובה לכתוב עם סימני פיסוק!

בבקשה להקפיד להבא. הודעות ללא סימני פיסוק נמחקות.

ברוך הבא לאתר וגלישה נעימה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

באופן עקרוני מספיק להחליף גם רק זוגות ולא את כל ה - 4, במיוחד שהרכב כבר לא באחריות.

לא כתבת בני כמה הצמיגים שלך, כמה ק"מ עברנו וכו',

גם אם תמצא צמיג זהה ונסעת איתם כבר 30K ק"מ אז אתה לא יכול לשים אחד חדש.

או שתשים אחד בעל שחיקה זהה(אם שי ביד2), או שתחליף לזוג מחברה מוכרת

אל תתקרב לסיני, ו OVATION זה סיני

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכשתי את הרכב לפני כשנה, לכן אין לי מושג כמה הצמיגים שיש היום לרכב עשו,

מה שכן הם שנת 2011.

בכל אופן כרגע עלתה אופציה נוספת של צמיגי falken 912 או 914 מה הדעה לגביהם? שמעתי המלצות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי נתי,

אני ירון מITIRE.CO.IL קניית צמיגים באינטרנט.

אנחנו היבואנים של צמיגי GOODYEAR ושאר מותגי הבת שלהם.

ניתן באתר להזמין צמיגים בצורה מהירה ובטוחה והכי חשוב בלי טרטורים ואפילו מהסלולר,לקבוע את זמן ומקום ההתקנה ורק להגיע ולהתקין.

במידה הנוכחית טווח במחירים אצנו בין 600-780 ליחידה כולל התקנה כולל איזון החלפת שסתום ומע"מ,

לעוד פרטים והזמנות מצ"ב לינק:

http://www.itire.co.il/search.php?searchBy=tier&searchNow=1&width=215&height=45&koter=17&weightCode=91&speedCode=Y&x=92&y=33

ירון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D1winner - לא הבנתי את הקשר לאחריות על הרכב.

המלצת היצרן למיטב ידיעתי מדברת על התאמה מוחלטת בין כלל הצמיגים.

זה כולל יצרן צמיג, דגם ומידה. כאשר הדגש העיקרי הוא על קוטר זהה כדי לצמצם פגיעה במערכת ההנעה.

כדי לשמור על קוטר דומה לאורך זמן יש לבצע רוטציה מתאימה (כל צד קדימה-אחורה) לצמיגים כל כ-10,000 ק"מ.

זאת ועוד, במידה ויש תקר ומותקן גלגל רזרבי הקטן בקוטרו משמעותית, יש לנתק את הפיוז האחראי על ההנעה הכפולה.

צמיגים בני 4, כנראה עשו כבר את שלהם. יהיה מוטב אם תעשה החלפה יזומה לכולם.

ה-ZE914 חדש יותר ביחס ל-ZE912 וכנראה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה ממליץ לי על הfalken 914? או משהו אחר? בטווח המחירים של 400 שקל לצמיג.

לפני היו מותקנים קומהו.

אין לי מושג איך מנתקים את ההנעה הכפולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר כזה אני לא חושב שתמצא משהו יותר טוב.

שאר הצמיגים שאני מוצא רלוונטים מתחילים באתרים השונים ממחיר של 500 ש"ח וצפונה.

הניתוק מתבצע ע"י ניתוק הפיוז הרלוונטי. ספר רכב או חיפוש ברשת יניב כנראה תשובה.

מזכיר שמדובר רק במקרה של התקנת גלגל חילופי זמני בקוטר קטן (בייגלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר כי ראיתי שהחוות דעת עליהם טובה, ברמה של קומהו, לא ברמה של מישלן כמובן, או גודייר השאלה אם שווה להשקיע עליהם 1700 שקל? או להשקיע על טויו

2300?

וכן הגלגל החלופי שלי הוא אכן קטן, ואני נוהג עליו כמה ימים, אומנם לא הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-912 היו צמיגים ללא תחרות למחירם. מאמין שה-914 אפילו יותר טובים.

לדעתי לך על הפאלקן 914, כי במידה וילך לך צמיג נוסף בהמשך תוכל למצוא בלי בעיה ולא בעלות גבוהה פאלקן שיחליף אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

D1winner - לא הבנתי את הקשר לאחריות על הרכב.

המלצת היצרן למיטב ידיעתי מדברת על התאמה מוחלטת בין כלל הצמיגים.

זה כולל יצרן צמיג, דגם ומידה. כאשר הדגש העיקרי הוא על קוטר זהה כדי לצמצם פגיעה במערכת ההנעה.

כדי לשמור על קוטר דומה לאורך זמן יש לבצע רוטציה מתאימה (כל צד קדימה-אחורה) לצמיגים כל כ-10,000 ק"מ.

זאת ועוד, במידה ויש תקר ומותקן גלגל רזרבי הקטן בקוטרו משמעותית, יש לנתק את הפיוז האחראי על ההנעה הכפולה.

צמיגים בני 4, כנראה עשו כבר את שלהם. יהיה מוטב אם תעשה החלפה יזומה לכולם.

ה-ZE914 חדש יותר ביחס ל-ZE912 וכנראה עדיף.

הקשר הוא שאם הרכב באחריות, כחלק מהוראות היצרן המקפידות חייבת להיות התאמה של כל ארבעת הצמיגים.

בפועל, אם 2 הזוגות זהים, אין כמעט הבדל בין זוגות זהים לבין רבעיה זהה מבחינת מכלולי ההנעה

ברור שעדיף רביעה, אבל אם לדוגמא יש לך צמיגים בני חצי שנה חבל להחליף את כל ה4.

במקרה הזה, ממליץ להחליף את כל ה4.

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חברה יש מספר דגמים שמדורגים בקטגוריות שונות וייעודים שונים. ציון שם החברה אינו מספק.

אם אתה מחפש לחסוך, ה-ZE914 אכן בעל חוות דעת טובות. השקעה מעבר היא שיקול שלך ותלויה בדרישות שלך מהצמיגים.

מצאתי ברשת את ההסבר הבא, אם כי איני בטוח שהדבר נכון לדגם המדויק שברשותך, נסה לבקש תגובתו של "אייל מסובארו" בענין:

Untitled.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקשר הוא שאם הרכב באחריות, כחלק מהוראות היצרן המקפידות חייבת להיות התאמה של כל ארבעת הצמיגים.

בפועל, אם 2 הזוגות זהים, אין כמעט הבדל בין זוגות זהים לבין רבעיה זהה מבחינת מכלולי ההנעה

ברור שעדיף רביעה, אבל אם לדוגמא יש לך צמיגים בני חצי שנה חבל להחליף את כל ה4.

במקרה הזה, ממליץ להחליף את כל ה4.

אחריות זה נחמד, אבל בעיקר כשהרכב כבר מחוץ לתקופתה רצוי לדעתי לשמור על מכלולי הרכב במקסימום האפשרי.

זה נכון שיש הטוענים שהחלפת זוגות מספקת ואינה מייצרת עומס חריג על מערכת ההנעה, וזה נכון שההבדלים בקוטר הכללי בין צמיגים שונים באותה המידה הם מינימליים. כמובן שכמו שאתה אומר הדבר תלוי גם במידת השחיקה של שאר הצמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצמיגים האחרים כמו שציינתי הגיעו עם הרכב הם בערך בני 3 שנים, לא יודע כמה זמן הם מורכבים על הרכב.

חיפשתי צמיג קומהו מאותו הדגם של שאר הצמיגים, אבל מצאתי רק צמיגים מעל שנה ומשהו, השאלה אם שווה לקנות 914 ב1700 או טויו T1 ב2160?

האם ההבדלים כאלה משמעותיים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...