Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבים הפסיקו לעבוד, סיאט איביזה שנת 2000 MKIII

AND1
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חבר'ה!

בימים הכי חשובים המגבים הפסיקו לעבוד..

בדקתי את הפיוזים כולם תקינים, בדקתי את המנועים, לא כלכך אוכל לדעת אם הם מקור הבעיה מאחר וגם המגב מאחורה הפסיק לעבוד..

בדקתי את הידית עצמה היא הייתה משום מה מנותקת מהחיבור חשמל למנועים (אני מניח) חיברתי ועדיין אין תפקוד עם הידים, המגבים פשוט לא זזים וגם אין אפשרות להתיז מים על השמשה.

*המגבים הפסיקו לעבוד לאחר שבטעות הפעלתי את המגב האחורי, הוא נתקע ואז עם הידית ניסיתי לנקות את השמשה מהגשם וגם הם פתאום נתקעו, בעצם כל זה היה בכך שהפעלתי את הכל המגבים ברכב וכולן נתקעו בערך באותו הזמן.

חבר'ה תעזרו בבקשה :/ אני לא יכול לנהוג ברכב בגלל השטות הזאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן והבעיה בידית, האם מגיע אל הפיוז 12וולט?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי התיאור שלך זה נשמע כפיוז שרוף בלבד.

אל תסתמך על מראית עין.

תבדוק לפי סכמת החשמל/פירוט נתיכים איזה פיוז הוא הנתיך למגבים לשם הבדיקה החלף אותו באותו אמפר לאחד אחר.

חזור ועדכן...

שי.

>>>Fiat Punto Spice Dynamic v16 2005<<<

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לזלזל חלילה! אם רמת הידע בהתעסקות עם חשמל אכן תפנה למוסך.

אם אתה מעוניין לנסות ויש לך ידע, הייתי מציע לפרק את הקונקטור של ידית ההפעלה, ולבדוק מתחים(מתח כניסה/מתח יציאה וכו׳) עם רב מודד.

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איך זה ברכב שלך ספציפית, אבל תבדוק פיוזים גם בתא המנוע , לעיתים הם מוצבים שם.

כשאתם מחפשים את המקומות המעניינים באמת!

👈 היסטוריה על המפה | :wave: פרוייקט טיגארט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

זה יכול להיות בעיה בידית או במנוע המגבים עצמו

המקרה הזה מצריך קצת בדיקה מקצועית ,אני עדיין לא משוכנע שהבעיה היא לא בנתיך שנשרף.

אתה מוזמן להגיע אלינו לבדיקה .

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה אגיע למוסך הקרוב לביתי ואז מקווה שלאחר שיפתרו את הבעיה אפנה למוסך רון לבדיקה מקיפה על הרכב לפני הטסט מאחר ועל הרכב לא נסעו כמה שנים והחלפתי לו הרבה חלקים אחרי הקניה.. עבר טיפול עם חלקים מקוריים צמיגים חדשים דנדשים וכו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה פונה למוסך,

תנסה לבדוק את הממסר (ריליי) של המגבים.

מלבד פיוז קיים גם ריליי למגבים עצמם.

לדעתי זה לא נשמע כמו מנוע שרוף מכיוון שאמרת שגם מקדימה וגם מאחורה לא עובד וגם התזת מים לא עובד לא נשמע הגיוני שהכול נשרף ביחד.

נשמע או כפיוז/ריליי/ידית הפעלה..

תבדוק ותעדכן...

בברכה שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי, תוכל בבקשה להגיד לי איכן אני מוצא את הריילי? איזה צבע וכו?

כמו כן משהו ששמתי לב גם האורות ברקס לא עובדים, כאשר אני לוחץ על דוושת הברקס אורות הפנסים לא נדלקים, הבנתי שזה גם מקושר למגבים בפיוז או משהו כזה ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...