Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט סיטרואן C4 - מהתחלה ועד היום .

שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מסוג האנשים שהייתי מחנה את הרכב שלי בסמוך לשלהם מבלי לחשוש מסימנים של פתיחת דלתות :biggrin2:

מה זה הסאב הענק הזה שתופס לך את כל תא המטען?

תודה רבה ! נראה לי שזאת המחמאה הכי גדולה שאפשר לקבל בתחום הרכבים חח

ואני גם בתחום של האודיו ברכב (;

וואוו! הרכב נראה מדהים! זאת ללא ספק ה-C4 היפה ביותר שראיתי!

השילוב של השחור-אדום מאוד הולם את הרכב.

ממש אהבתי את כל השינויים שעשית וניכר שיש לך טעם טוב!

אך אישית פחות אהבתי את הוישר האחורי שבאדום - לדעתי מתאים לו יותר להיות בשחור ולא לבלוט כך, וגם הייתי מוריד את המדבקה הצהובה שיש לך מאוחרה.

חוץ מזה - מושלם!!!

ממש כיף לשמוע ! תודה רבה

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יצא לי לראות אותו כמה פעמים מתרוצץ באזור המרכז, יפה מאוד.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נראה מושקע מאוד.

פחות מתחבר ל"נגיעות" האדומות ברכב (מראות, אנטנה, ווישר אחורי) - לטעמי גורע והופך אותו למצועצע. אבל זה שלך ועשה מה שבראש שלך.

מעבר לזה, אפשר לדעת מהו המחיר של הריפודים כולל התקנה שביצעת?

דבר אחרון, השטיחון התואם לריפוד שנמצא על הדשבורד שלך בצד שליד הנהג, לא מפריע לפתיחת כרית אוויר במקרה של תאונה חס וחלילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק פרויקט מיוחד במינו. בתור אחד שנורא משקיע ברכב שלו ועושה את זה עם המון אהבה וכיף

אני מזדהה ורואה כמה אהבה הרכב הזה מקבל וזה ממש כיף לראות.

הכיסויים שעשית נראים מעולה, אם כי טיפה צעקני.

הייתי חושב לוותר על השטיחים ועל כיסויי הדשבורד וההגה ובכך לתת מראה הרבה יותר עין ונעים לעין וכך לא ליצור תחושה

מצועצעת כי העבודה מאוד מאוד איכותית והלוק הצעקני טיפל'ה הורס.

אהבתי את הרעיון של צביעת הקאפות של המראות והכריש, אם כי אני הייתי שוקל דווקא בצבע הכסוף סטייל S ליין מבית אאודי אבל

גם הבחירה הצבע האדום לא רעה בכלל.

לגבי הג'אנטים- הייתי מנסה דווקא להשיג את סט הג'אנטים המקוריים של ה- C4 מהדור הזה אך אם כבר לבחור בסט שהוא לא מקורי

אז עשית בחירה מוצלחת.

השחרת החלונות היתה במקום, זה אפילו היה נדרש.

דבר נוסף- תחשוב על דיטיילינג לרכב.

בצבע שחור נורא קל לזהות סווירלים וגם דרך התמונה נורא קל לראות שהצבע זקוק לזה.

סך הכל אוטו מושקע ויפה, כיף לראות כזאת השקעה. כל הכבוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולכם כיף לקרוא כאלו תגובות מאנשים שבאים מהתחום הזה ומבינים לאומת המון אחרים שלא כל כך מתחברים, ותודה רבה לכל העצות אקח הכל לצומת ליבי !

מאור , אשלח לך הודעה פרטית לגביי הריפודים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

יפה מאוד, אהבתי את המראות מאוד, וגם הצבע והחלונות והריפודים, רמה גבוהה. גם אהבתי שבכסף שלך קנית רכב אירופאי משנתון גבוהה ולא התפשרת על איזה יפנית עתיקה כמו רוב עם ישראל.

אבל יש כמה נקודות שהלכת רחוק מדיי, אם תחזיר אותם למקורי יהיה יותר יפה: ווישר שחור או בלי ווישר בכלל, בלי כל המדבקות מאחורה, אנטנה מקורית (או מקוצרת, עולה גרושים באיביי), שטיחונים שחורים, בלי הכיסוי לדשבורד (שחוסם את הכרית אוויר גם) והכי הכי חשוב להעיף את הכיסוי הגה, אפשר להחליף לכיסוי שנתפר על ההגה עם תפירה אדומה.

אם תפרק את הדברים הצעקניים האלו תוכל דווקא להתקדם לכיוון של מראה "נקי" - לפרק מאחורה את כל הסמלים של סיטרואן והC4, לתת לאוטו מראה חלק ונקי שמאוד יתאים לו.

מישהו כאן כתב לצבוע את הפסי מגן - אל תעשה את זה גם אם ישלמו לך על זה, זה יראה נורא :lol:

גם מסגרות מספר אדומות יהיה מאוד צעקני. אם אדום בחיצוני של האוטו אז בפס דק ועדין. (מצחיק שאני עם אוטו אדום רושם את זה חח)

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי :) יפה מאד !

שתי שאלות:

לגבי הקליפרים - תעדכן עם הזמן את מידת העמידות של הצבע

לגבי הסלון - הכיסוי פשוט מונח על הדש בורד ?

סה"כ ההתלהבות שלך והירידה לפרטים מעוררים השראה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנורות של הגבה זה t10 /t20

לא יודע למה התכוונת , אבל הגבות זה PHILLIPS BLUE VISION LED

יפה מאוד, אהבתי את המראות מאוד, וגם הצבע והחלונות והריפודים, רמה גבוהה. גם אהבתי שבכסף שלך קנית רכב אירופאי משנתון גבוהה ולא התפשרת על איזה יפנית עתיקה כמו רוב עם ישראל.

אבל יש כמה נקודות שהלכת רחוק מדיי, אם תחזיר אותם למקורי יהיה יותר יפה: ווישר שחור או בלי ווישר בכלל, בלי כל המדבקות מאחורה, אנטנה מקורית (או מקוצרת, עולה גרושים באיביי), שטיחונים שחורים, בלי הכיסוי לדשבורד (שחוסם את הכרית אוויר גם) והכי הכי חשוב להעיף את הכיסוי הגה, אפשר להחליף לכיסוי שנתפר על ההגה עם תפירה אדומה.

אם תפרק את הדברים הצעקניים האלו תוכל דווקא להתקדם לכיוון של מראה "נקי" - לפרק מאחורה את כל הסמלים של סיטרואן והC4, לתת לאוטו מראה חלק ונקי שמאוד יתאים לו.

מישהו כאן כתב לצבוע את הפסי מגן - אל תעשה את זה גם אם ישלמו לך על זה, זה יראה נורא :lol:

גם מסגרות מספר אדומות יהיה מאוד צעקני. אם אדום בחיצוני של האוטו אז בפס דק ועדין. (מצחיק שאני עם אוטו אדום רושם את זה חח)

תודה רבה , באמת שכיף לשמוע , ותראה לגביי ההערות אני מקבל אותם באהבה אבל אל תשכח שכל אחד וטעמו האישי, ויכול להיות ששלי קצת יותר צעקני ממה שאתה היית שואף אליו, למרות שאני לא חושב שאני מחפש צעקני ותראו אני גבר, אבל יכול להיות שככה זה נראה , אני דווקא לא חושב שאני אוריד ואשנה את הדברים שציינת כי אני מוצא בהם חן, הכיסוי הגה מאוד הולם לדעתי את השילוב של האדום ואני לא מעוניין לעשות תפירה אני לא אוהב את זה , לא אוריד את כל סמלי הניקל מהרכב כי רכב כזה לדעתי לא צריך להיות ערום, במיוחד עם השילובים הנ"ל צריכה להיות קצת שבירת מראה ניקל.

תודה רבה על התגובה , מעריך מאוד !

אהבתי :) יפה מאד !

שתי שאלות:

לגבי הקליפרים - תעדכן עם הזמן את מידת העמידות של הצבע

לגבי הסלון - הכיסוי פשוט מונח על הדש בורד ?

סה"כ ההתלהבות שלך והירידה לפרטים מעוררים השראה !

תודה רבה חבר , לגביי הקאליפרים , לא יודע אם זמן מספיק זמן בשבילך אבל עברה בנתיים בערך חצי שנה והצבע מחזיק מעמד בלי שום קילוף או פגם .

ולגביי הכיסוי דשבורד, הוא מודבק עם דבק דוצ.

כיף לשמוע שאהבת !

נראה טוב! תודה על השיתוף :-)

תודה רבה ! כיף לשמוע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב של השחור האדום מדהים!

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על השיתוף, ואני לא מדבר רק על הרכב..

בכל אופן כמה שאלות!

1. הפנסים חוקיים לטסט ובכלל?

2. אפשר הסבר איך צבעת את הקליפרים?

3. כמה עלו הריפודים?

ולסיכום, כל מעשה שנובע מאהבה אמיתית יראה טוב.

וזה נכון לגמרי במקרה שלך.

לגבי הטעם שלך הוא שלך, אישית אני לא משתגע על אדום.

כמה כוחות סוס זה מוסיף ביחס למדבקת No Fear?

Seat Leon 1.4 TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...