Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב לנהגת עד 65 אלף ידני

directx
שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפש רכב לאחותי היא באוניברסיטה הרכב צריך להיות יפה ונוח משנתון 2000 ומעלה בהגבלה של מחיר של 65 אלף ש"ח

הרכב חייב להיות ידני ומסוגל לעבור קצת עליות ביום יום

אנחנו מחפשים רכב שיהיה נוח ביום יום

בנתיים חשבנו בנתיים על יאריס או גטס, אני ישמח לקבל יעוץ.

בתודה מראש,

אמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק ביצחק לוי מחירון של 206 1.6 ליטר ידנית. אני מאמין שהאוטו יתאים ואני בספק אם הוא יעבור את ה-65K והוא עדיין יהיה באחריות היבואן.

מאזדה מיאטה, טעם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק ביצחק לוי מחירון של 206 1.6 ליטר ידנית. אני מאמין שהאוטו יתאים ואני בספק אם הוא יעבור את ה-65K.

אבא שלי מעדיף לא צרפתיות וזה עניין של עיקרון ואני לא יכול לשנות את זה, אני ישמח לשמוע עוד הצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו הכי ישראלי מאזדה 323.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פונטו, גטס, יאריס (למרות שאני אישית לא אוהב אותה), גאז, פולו, איביזה בקיצור לא חסר

אני אישית הייתי ממליץ על האיביזה העדפה שלי.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לך על היאריס אך הסיכוי למצוא אחת קטן (מה גם שהיא כנראה תהיה אוטו'). עם זאת בהחלט שווה לחפש אחת ואפילו להתפשר במקרה זה על האוטו'.

עוד אופציה טובה יכולה להיות הסקודה פאביה 1.4 16V שבסה"כ מעניקה תמורה הולמת ונאה למחירה.

הגטס, בתור קוריאנית היא יחסית בסדר אבל היא עדין לא "זה".

לגבי יופי..זה כבר עניין של טעם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה,

הייתי ממליץ על הפולו, מודל 2000, גיר רגיל, היא נכנסת בול לתקציב ואולי טיפה פחות.

הרכב (לדעתי לפחות) יפה מאוד, ומנסיעה על אחד כזה הוא נוח ביותר.

תמורה מצויינת למחיר.

נ.ב

הוא מתאים לבנות

בברכה :wink: .

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה,

הייתי ממליץ על הפולו, מודל 2000, גיר רגיל, היא נכנסת בול לתקציב ואולי טיפה פחות.

הרכב (לדעתי לפחות) יפה מאוד, ומנסיעה על אחד כזה הוא נוח ביותר.

תמורה מצויינת למחיר.

נ.ב

הוא מתאים לבנות

בברכה :wink: .

מה הטעם לרכוש פולו 2000 אם באותו התקציב ניתן לרכוש את האחות הצ'כית (סקודה פאביה) משנת הדגם 2002(!) עם רצפה ומכלולים חדשים אשר החליפו את אלו המככבים בפולו 2000? :roll:

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הטעם לרכוש פולו 2000 אם באותו התקציב ניתן לרכוש את האחות הצ'כית (סקודה פאביה) משנת הדגם 2002(!) עם רצפה ומכלולים חדשים אשר החליפו את אלו המככבים בפולו 2000? :roll:

או אפילו את התאומה שלה סיאט איביזה שהיא בנויה זהה ולפי מה שאני הרגשתי כשנסעתי על שניהם היא מרגישה אותו הדבר עם קצת יותר שליטה לטובת הפולו.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני טיפה סוטה מהנושא אבל, לאיביזה אין בלוק אלומניום?

או שהוא נמצא רק בגירסת הטורבו?

לגבי האחות הצ'כית (סקודה פאביה), לא ניראה לי שכל בחורה תתעניין ברכב. עולה כאן בעיית

המראה, שלבחורות כן משנה.

שי אסרף - Team Kobi-Racing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני טיפה סוטה מהנושא אבל, לאיביזה אין בלוק אלומניום?

או שהוא נמצא רק בגירסת הטורבו?

לגבי האחות הצ'כית (סקודה פאביה), לא ניראה לי שכל בחורה תתעניין ברכב. עולה כאן בעיית

המראה, שלבחורות כן משנה.

אתה צודק לחלוטין ,חבר שלי הזכיר לי שהגיבו פה, אז הסכתלתי והדבר הראשון שאמרתי לו, זה שהיא לא תאהב את הפביה, המראה שלו לא ממש מושך בנות מה לעשות.

לגבי הפולו אני מאוד אוהב אותה אישית ואני ימליץ לאחותי, אותו דבר לגבי האיביזה.

מה שמפחיד את אבא שלי זה רכב שמתקלקל הרבה ועליויות יקרות של חלקים, אם מישהו פה יש לו נסיון עבר של נהיגה על איביזה או פולו, שיכתוב בבקשה את דעתו על האוטו, מחיר החלקים לעומת מחיר במכוניות אחרות, ותדירות התקלקליות שהיו לו ברכב.

אני מדבר על פולו 2000+ , ו איביזה 2000+.

תודה, אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.הפולקסווגן פולו מומלצת מאוד.

2.אפשר באם כבר נכנסים למשוואה שבנות מחשיבות עיצוב/צורה

בהחלט היא יכולה לחשוב בכיוון של יונדאי קופה ...

בהצלחה

אילן פ.

אילן פ ייביש - turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...