Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב על באירופה

avshis
שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

האם למישהו יש נסיון עם השכרת רכב על באירופה לדוגמא :

http://europeluxurycarhire.com/terms-and-conditions

או

http://www.kingrent.com/luxury-car-brands/porsche/911-rent.html

תודה מראש, אשמח לכל מידע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולם לא היה לי עניין בשכירת רכב על, אבל לפני שאתה מתחיל בתהליך, 3 שאלות:

1. האם אתה עומד בקריטריון הגיל הנדרש על ידי המשכיר?

2. האם יש לך היכולת הכלכלית הדרושה (שני כרטיסי אשראי בין לאומיים עם מסגרת אשראי מספקת, שלא יחנק על ידי החסימה המבוצעת על ידי החברה)?

3. האם יש לך היכן להנות מהרכב? אל תשכח - אתה מדובר על נהיגה בכבישים לא מוכרים עם הגבלות מהיכות חוקיות ואכיפה נוקשה (יוצא מכלל זה האוטובאהן הגרמני בקטעים מסויימים), שלא לדבר על מגבלות בטיחות של כבישים ציבוריים צרים, חסרי שוליים, ועם שדה ראיה מוגבל בקטעים רבים.

אם התשובה על אחת מהשאלות או יותר שלילית אפשר לעצור כאן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא בחתימה שלי.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPERIAL - כל התשובות חיוביות :)

RAZMEL - הטיול שלך נראה מהמם, בדיוק כזה אני מתכנן בשילוב של נהיגה במס' מכוניות ומס' מסלולים . כשהייתי ב avis prestige בזנבה שנה שעברה, ראיתי אצלם GT-R שאותה אני אנסה לאתר ולהשכיר

אם למישהו יש מידע או טיפ על מסלולים לנהיגה באירופה וסוכנויות מתאימות להשכרה - לא להתבייש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3476 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...